Filter
Ders
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Yer Bilimleri 2 Kurs Eğitimleri Bak

Yerbilimlerindeki bir ders alan öğrencilerin Toprak 'ın hava, su, toprak ve daha iyi bir anlayış kazanmak için izin verir. Gezegenin karmaşıklığı keşfetmek için, çeşitli konular gibi jeoloji, kimya, matematik, ve fizik gibi incelenir.

Birçok kişi yerbilimlerindeki bir ders nedir, merak ediyorum? Bu yaşadıkları gezegenin hakkında öğrencileri eğitmek için tasarlanmış bir çalışma alanıdır. Derste çevresel kaygılar, volkanlar, depremler, iklim desenleri, ve kaya oluşumu vardır. Öğrenciler, küresel ısınma ve nasıl petrol, gaz, mineraller ve kömür için insanoğlu 'ın arayışı gezegeni etkiledi gibi konularda dalacak. Kayıtlı iken, bireyler fosiller, zamanla toprak 'ın yüzeyindeki değişiklikleri ve paleobiyoloji inceleyerek gezegenin tarihini araştırmak olacaktır. Çoklu konular jeofizik, meteoroloji, oşinografi, jeoloji, coğrafya ve gibi, müfredata dahil edilecektir. Jeolojik haritalama bu kurs başka bir bileşenidir.

Yerbilimlerindeki bir ders alarak, öğrencilerin gezegeni oluşturan çok katmanlı sistemler hakkında geniş bir bilgi yelpazesi maruz kalmaktadır. Eğitim yoluyla kazanılan Yeterlik genellikle istihdam olanakları ve ilerleme kadar kariyer basamaklarını yol açar.

Bu kurslar dünyada farklı üniversitelerde sunulan Çünkü, belirli öğrenim ücretlerini öğrenmek Seçtiğiniz okula başvurun akıllıca olacaktır. Fiyatlar yaygın online ya da kişi teslim biçimi ve sınıflar uzunluğu, bulunduğu yere göre değişir.

Bir lisans programının bir parçası olarak, bu dersi tamamladıktan sonra, bu alanda bir derece ile mezun pozisyonların çok sayıda istihdam isteyebilir.Örneğin, Ağaç Uzmanları, kimyagerler, bahçecilik teknisyenleri, tehlikeli atık yönetimi uzmanları, jeologlar, jeofizikçiler, meteorologlar, ekolojist, balık ve av bekçisi, botanikçiler, inşaat mühendisleri, Doğacı, eksperleri, toksikologlar, deniz biyologları, okyanusbilimciler, yeraltı için kariyer fırsatları vardır uzmanlar, bilim adamları ve toprak. Ileri derece elde Bireyler üniversite profesörleri öğretim toprak ilgili konular olabilir.

Eğer yeryüzünün çalışmaya ilişkin zorlayıcı bilimlerin herhangi birine çizilmiş ise, don 't Başlamak için tereddüt. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Yer Bilimleri

Fleming College

Dünyamızı Kaynakları Teknisyen programı mezunları büyüyen ve geniş çaplı toprak kaynaklarının ve jeoteknik sektöründe sıklıkla büyük şirketlerin tercih çalışanlarıdır. ... [+]

Dünyamızı Kaynakları Teknisyen programı mezunları büyüyen ve geniş çaplı toprak kaynaklarının ve jeoteknik sektöründe sıklıkla büyük şirketlerin tercih çalışanlarıdır.

Program Özeti

Bir Dünya Kaynakları Teknisyeni olarak, talep olması bekleyebilirsiniz. Kariyer fırsatları mühendislik ve çevre danışmanlığı, maden arama gelen, değerlendirme yeraltı suyu, toprak ve kaya analizi arasında değişen çeşitlidir.

zorunlu, 6 ay ücretli co-op çalışma terim size öğrenirken kazanmak ve sanayi içinde değerli bağlantıları yapmak için fırsat verir. Öğrencilerin işe yerleştirilen unutmayın. Kolej uygulanan jeoloji co-op istihdam kazanıyor başarılı olmak için öğrencilere yardımcı olmak sektör kişileriyle bir süreci destekler.... [-]

Kanada Lindsay Peterborough Minden Cobourg  + 1 Daha fazla
Bilgi iste
Ingilizce
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidad Católica del Norte

Kültürel ve büyülü bir yer olan muhteşem Coquimbo bölgesinde önemli bir öğrenme deneyimi. Programlar, kaliteli akademik öğrenmeyi, plajlarla çevrili manzaralara, ziyaretç ... [+]

Coquimbo'da İspanyol, Deniz Bilimleri ve İşletme

Atacama Immersion Chile Universidad Católica del Norte

Yer: Şili Merkezindeki Coquimbo Bölgesi

Şili Pisco'nun üretildiği meşhur vadi Elqui Vadisi gibi ziyaretçilerini şaşırtan bir bölge. Gökyüzünün açıklığı sayesinde, astronomik gözlemlerin önemli bir sahnesi. Deniz bilimlerinin incelenmesi için ideal olan deniz biyolojik çeşitliliğine sahip muhteşem sahiller. Coquimbo, Nobel Edebiyat Ödülü Gabriela Mistral'ın doğduğu bölge, eserleri, çocukluğu ve tarihi bu güzel topraklarda.

Açıklama

Kültürel ve büyülü bir yer olan muhteşem Coquimbo bölgesinde önemli bir öğrenme deneyimi. Programlar, kaliteli akademik öğrenmeyi, plajlarla çevrili manzaralara, ziyaretçilerin eğlenebilecekleri, paylaşabilecekleri ve paylaşabilecekleri alışverişler dahil olmak üzere kapsamlı bir deneyim sağlamak için tasarlanmıştır.... [-]

Şili Coquimbo
Açık Kayıt
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
2 - 4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku