Akademikprogramlar.com

Yer Bilimleri 2 Kurs Eğitimleri Bak

Yerbilimlerindeki bir ders alan öğrencilerin Toprak 'ın hava, su, toprak ve daha iyi bir anlayış kazanmak için izin verir. Gezegenin karmaşıklığı keşfetmek için, çeşitli konular gibi jeoloji, kimya, matematik, ve fizik gibi incelenir.

Birçok kişi yerbilimlerindeki bir ders nedir, merak ediyorum? Bu yaşadıkları gezegenin hakkında öğrencileri eğitmek için tasarlanmış bir çalışma alanıdır. Derste çevresel kaygılar, volkanlar, depremler, iklim desenleri, ve kaya oluşumu vardır. Öğrenciler, küresel ısınma ve nasıl petrol, gaz, mineraller ve kömür için insanoğlu 'ın arayışı gezegeni etkiledi gibi konularda dalacak. Kayıtlı iken, bireyler fosiller, zamanla toprak 'ın yüzeyindeki değişiklikleri ve paleobiyoloji inceleyerek gezegenin tarihini araştırmak olacaktır. Çoklu konular jeofizik, meteoroloji, oşinografi, jeoloji, coğrafya ve gibi, müfredata dahil edilecektir. Jeolojik haritalama bu kurs başka bir bileşenidir.

Yerbilimlerindeki bir ders alarak, öğrencilerin gezegeni oluşturan çok katmanlı sistemler hakkında geniş bir bilgi yelpazesi maruz kalmaktadır. Eğitim yoluyla kazanılan Yeterlik genellikle istihdam olanakları ve ilerleme kadar kariyer basamaklarını yol açar.

Bu kurslar dünyada farklı üniversitelerde sunulan Çünkü, belirli öğrenim ücretlerini öğrenmek Seçtiğiniz okula başvurun akıllıca olacaktır. Fiyatlar yaygın online ya da kişi teslim biçimi ve sınıflar uzunluğu, bulunduğu yere göre değişir.

Bir lisans programının bir parçası olarak, bu dersi tamamladıktan sonra, bu alanda bir derece ile mezun pozisyonların çok sayıda istihdam isteyebilir.Örneğin, Ağaç Uzmanları, kimyagerler, bahçecilik teknisyenleri, tehlikeli atık yönetimi uzmanları, jeologlar, jeofizikçiler, meteorologlar, ekolojist, balık ve av bekçisi, botanikçiler, inşaat mühendisleri, Doğacı, eksperleri, toksikologlar, deniz biyologları, okyanusbilimciler, yeraltı için kariyer fırsatları vardır uzmanlar, bilim adamları ve toprak. Ileri derece elde Bireyler üniversite profesörleri öğretim toprak ilgili konular olabilir.

Eğer yeryüzünün çalışmaya ilişkin zorlayıcı bilimlerin herhangi birine çizilmiş ise, don 't Başlamak için tereddüt. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

2 Sonuçlar Yer Bilimleri Filter

Toprak kaynakları teknisyeni

Fleming College
Kampüs 2 yıl Bilgi iste Kanada Lindsay Peterborough Minden Cobourg + 2 daha

Dünyamızı Kaynakları Teknisyen programı mezunları büyüyen ve geniş çaplı toprak kaynaklarının ve jeoteknik sektöründe sıklıkla büyük şirketlerin tercih çalışanlarıdır.

Kurs: Deniz Bilimleri, Coquimbo'da İşletme ve Kültürel Rota

Universidad Católica del Norte
Kampüs Tam zamanlı 2 - 4 hafta Açık Kayıt Şili Coquimbo

Kültürel ve büyülü bir yer olan muhteşem Coquimbo bölgesinde önemli bir öğrenme deneyimi. Programlar, kaliteli akademik öğrenmeyi, plajlarla çevrili manzaralara, ziyaretçilerin eğlenebilecekleri, paylaşabilecekleri ve paylaşabilecekleri alışverişler dahil olmak üzere kapsamlı bir deneyim sağlamak için tasarlanmıştır. AIChile Ekibi, tarihi ve kültürel alanlar, Gabriela Mistral Müzesi ve Evi, Elqui Vadisi, Pisco şirketleri, Damas Adası, Penguenler Koruma Alanı ve diğer fantastik yerler gibi doğal cazibe merkezlerini tanıtacaktır.