Dijital Liderlik ve İnovasyon Kursu

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Günümüzün dijital dünyasında, liderlerin ekonomiyi şekillendiren yıkıcı teknolojileri anlamaları ve işletmeleri için yarattıkları fırsatları yakalama becerilerine sahip olmaları çok önemlidir. BrainStation Dijital Liderlik ve İnovasyon Sertifika Kursu, inovasyonu teşvik etmek için dünyanın dört bir yanındaki önde gelen şirketler tarafından kullanılan çerçeveleri öğretirken en son teknolojileri ve trendleri aydınlatmak için tasarlanmıştır. Dijital dönüşümde başarılı bir geçmişe sahip deneyimli dijital liderler tarafından öğretilen bu kurs, yeni ve gelecekteki iş liderlerini teknolojiden yararlanma ve işlerinde dijital dönüşümü yönlendirme konusunda güçlendirir.

Ne Öğreneceksin?

Yıkıcı Teknolojiyi Anlayın ve Kullanın

Dünyanın dört bir yanındaki işletmeleri etkileyen yıkıcı teknolojilerle ilgili kafa karışıklığını ortadan kaldırın. Yeteneklerini ve yeni iş modellerinin dijital dönüşümü nasıl desteklediklerini anlayın.

Dijital Fırsatlara Tasarım Fikrini Uygulayın

Tasarım düşüncesini ve endüstri veya işletme fark etmeksizin inovasyon fırsatlarını belirlemek ve uygulamak için nasıl kullanıldığını öğrenin.

Dijital Dönüşüme Liderlik Etmeyi Öğrenin

Tüm liderlerin, teknolojinin uygulanması yoluyla hızlı inovasyonu mümkün kılmak için dijital dönüşümden nasıl yararlanacaklarını bilmeleri gerekir. İşlevler arası ekipler, dijital yol haritası ve Çevik ilkeler ile kesintiye uğrayarak nasıl yöneteceğinizi öğrenin.

Sektör Lideri Konuk Konuşmacılardan Öğrenin

BrainStation öğrencileri, dünyanın önde gelen konu uzmanları ve profesyonellerinden bazıları tarafından yönetilen özel konuk derslerine ve panel tartışma etkinliklerine erişim elde eder.

Birinci Sınıf Profesyoneller Topluluğuna Katılın

Bir BrainStation kursuna katıldığınızda, en iyi şekilde öğreniyorsunuz. Dünyanın en yenilikçi kuruluşlarından bazılarında küresel bir eğitmen ve öğrenci ağından yararlanmak için bugün kaydolun.

Öğrencilerimiz Ne Diyor?

" BrainStation deneyimim fantastik bir şey değildi. Personel son derece profesyonel, anlayışlı ve özenli. Tesisler mükemmel ve hem öğrenme hem de ağ oluşturma için ideal bir ortam yaratıyor. Mesleki gelişimime devam etmek için kesinlikle başka bir BrainStation kursu almayı düşünürdüm. . "

David, Google

" BrainStation ile olan deneyimimin en iyi kısmı harika Eğitmenler ve iyi organize edilmiş kurs materyalleri oldu. Sınıfta büyük ölçüde uygulamalı projelere odaklanan yaptıklarımızdan çok etkilendim."

Sonny, Ders Raporu

"Birden fazla mesleki gelişim kursuna BrainStation ve BrainStation şu ana kadar en sevdiğim deneyim oldu ... öğretmenler sektördeki profesyonellerdir ve her zaman derslere ayak uydurduğunuzdan emin olmak için sınıf dışında fazladan zaman almaya istekli görünüyorlar hız. "

Ashleigh, Değiştir

Esnek Ödeme Seçenekleri

BrainStation , çeşitli esnek planlar ve burs fırsatları ile dijital öğrenim için en rekabetçi ödeme seçeneklerinden bazılarını sunar.

Son Güncelleme Eki 2020

Okul Hakkında

BrainStation is the global leader in digital skills training, empowering students and professionals to succeed in the digital age. Established in 2012, BrainStation has worked with over 500 instructor ... Devamını oku

BrainStation is the global leader in digital skills training, empowering students and professionals to succeed in the digital age. Established in 2012, BrainStation has worked with over 500 instructors from the most innovative companies, developing cutting-edge, real-world digital education that has empowered more than 100,000 professionals and some of the largest corporations in the world. Daha Az
New York , Toronto , Vancouver + 2 Daha fazla Daha az