Dijital Pazarlamada Lisans (Lizbon)

Genel

Program açıklaması

Wiki hakkında

Tüketici davranışlarından piyasaya ulaşabilecek araçlara kadar değişen dijital ortamın ortaya çıkması nedeniyle 21. Yüzyılda pazarlama tüm yönleriyle değişiyor.
Dijital Ekonominin etkisi, Pazarlama Karması'nda daha belirgindir, bu nedenle Pazarlama alanında insan kaynaklarını kısa zamanda gerekli olacak yeni becerilerle hazırlamak acildir.
Dijital Pazarlama tarafından sunulan yeni enstrümanlara en az hükmedemeyen Pazarlamacının kısa süre içinde modası geçmiş ve istihdam edilebilirliğinin imkansız olduğunu bile söyleyebiliriz.
Bu Mezuniyet Sonrası, her gün en iyi uygulamaları paylaşmalarını sağlayan bu yeni dijital araçları kullanarak, piyasada günlük bir grup uzmanı bir araya getiriyor.
Benzer şekilde, kullanılacak olan öğretim metodolojileri, öğrencilerin mesleki gerçeklerine dayanan vaka çalışmaları, pratik alıştırmalar ve grup dinamikleri kullanılarak aktif hale gelecektir.

Temel Yararlar

  • Dijital pazarlamada, kurumların ve uygulayıcıların karşılaştığı mevcut medya, fırsatlar ve zorlukların 360 derecelik bir görünümü ile momentum kazanın.
  • Bu program, bilgi birikiminin ötesine geçmeyi amaçlamakta, dijital vizyonu olan profesyonelleri eğitmek ve entegre oldukları kurumların dönüşümüne öncülük etmek için güvenilirlik sağlamak ve Portekizli iş dokusunun yeni dijital ekonomide kazanmasına yardımcı olmak istiyoruz.

alıcıların

  • Dijital Pazarlamada bilgi ve becerilerini entegre bir şekilde geliştirmek isteyen herhangi bir Faaliyet Sektörünün profesyonelleri;
  • Pazarlamada özel eğitime sahip olmayan şirketlerin profesyonelleri, Pazarlama alanında faaliyet alanıyla işlevler üstlenir;
  • Kariyerini Dijital Pazarlama alanında geliştirmek veya pekiştirmek isteyen profesyoneller;
  • Pazarlama Direktörleri;
  • Pazarlama Teknisyenleri;
  • Web kanalı sorumlusu;
  • Danışmanlar.

Çalışma planı

CURRICULAR UNITS
Son Güncelleme Ağustos 2018

Okul Hakkında

IPAM is a school that has over 30 years of experience in teaching marketing, having always offered education of excellence in close proximity to companies and the markets.

IPAM is a school that has over 30 years of experience in teaching marketing, having always offered education of excellence in close proximity to companies and the markets. Daha Az
Lizbon , Porto + 1 Daha fazla Daha az