Dijital Strateji Yüksek Lisans Derecesi

Genel

Program açıklaması

Dijital dönüşümü yönlendirmek

Yıkıcı ve son derece rekabetçi bir iş ortamında kuruluşunuzun stratejisini geleceğe taşıyın. Dijital Strateji Yüksek Lisans Derecesi, şirketlerinin ihtiyaçlarını çözmek için dijital dönüşüm projelerini yönetmek ve yürütmek isteyen profesyoneller için bir programdır.

Biçim Yarı zamanlı
Süresi 1 yıl
yer Monterrey
Program alımı Ocak
Dil İspanyol

Etkili bir fırsat

Dijital dönüşüm artık gelecek için bir fikir değil, iş dünyamızda başarının temel unsurlarından biridir. Değer katmanıza ve bu yeni çağın zorluklarını çözmenize yardımcı olacak yoğun bir deneyime katılın.

Kendinizi uzmanlarla çevreleyin

Meksika'nın en iyi mühendislik okullarından biri olan Tecnológico de Monterrey'deki Mühendislik Okulundan uzmanlarla yeni teknik becerilerinizi geliştirirken, Latin Amerika'nın 1 numaralı işletme okulu EGADE Business School ile iş zekanızı mükemmelleştirin.

Büyüleyici bir müfredat

Sonuçları optimize etmek için tasarlanmış birçok endüstri 4.0 aracı ve kanalı aracılığıyla kullanıcı deneyimini nasıl iyileştireceğinizi, operasyonel verimliliği nasıl artıracağınızı, maliyetleri nasıl düşüreceğinizi ve kuruluşunuzun üretkenliğini nasıl artıracağınızı öğrenin.

Kuruluşunuzun hedeflerini destekleyen veri bilimi ve analitik projelerine liderlik etme becerisiyle finans, pazarlama, perakende veya operasyonlar gibi alanlardaki uzmanlığınıza ekleyin.

Gerçek dünya deneyimine ve prestijine sahip olun

Yeni becerilerinizi ve bilginizi test edin. Bu program, altı özel laboratuvar ve kapsamlı bir proje aracılığıyla farklı çözümler uygulamanıza izin verecek deneyimsel bir öğrenme modeline dayanmaktadır.

Kendinizi dijital stratejide bir uzman olarak kurun. Deneyiminizin bir parçası olarak, dijital dünyadaki en üst düzey şirketler tarafından sertifika alma fırsatını tercih edebilirsiniz.

Deneyiminizi ölçeklendirin

Dijital Strateji Yüksek Lisans Derecesinin bir parçası olarak, İş Analitiği alanında ikinci bir derece alma fırsatına sahipsiniz. İş Analitiği Yüksek Lisansına katılarak, iş ortamına uygulanan veri analitiği bilginizi derinleştireceksiniz.

Kabul şartları hakkında daha fazla bilgi edinin

Bu programa giriş oldukça rekabetçidir. Kabul komitesi, her başvuruyu dikkatlice inceler, bir başvuru sahibinin mesleki ve akademik geçmişinin her nicel ve nitel yönüne bakar ve akademik başarı ve mesleki gelişim potansiyelini değerlendirir. İnovasyonu dijital stratejilerine dahil ederek işletmelere liderlik etme becerilerini ve zihniyetini geliştirme potansiyeline sahip başarılı adaylar arıyoruz.

Kabul şartları

Profesyonel deneyim Gerekli değil
Yaş aralığı 22 - 53
Eğitim Kolej Mezunları
Minimum / Ortalama test puanları 550/600 PAEP (veya GMAT / GRE / Yönetici Değerlendirme eşdeğeri)
Dil İngilizce yeterlilik sınavı (TOEFL, IBT veya eşdeğeri)
Ek gereksinimler
  • Başvuru Formu
  • Kabul testi puanı (PAEP veya eşdeğeri)
  • İki profesyonel tavsiye mektubu
  • CV Güncelleme
  • Resmi belgeler
  • İngilizce yeterlilik sertifikası (TOEFL veya eşdeğeri)
  • Amaç ifadesi
  • Program yöneticisi veya öğretim üyesi ile röportaj
Son Güncelleme Eki 2020

Okul Hakkında

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leader ... Devamını oku

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leaders who create shared value and transform society. Daha Az
Meksika şehri , Monterrey , Guadalajara , Santiago de Querétaro , Lima + 4 Daha fazla Daha az