Akademikprogramlar.com

Çizim Top Kurs Eğitimleri

yüksek öğrenim devam etmek isteyen bireyler, genellikle belirli bir konu hakkında derinlemesine bir çalışma geçirmiş yüksek öğrenim için işverenler ve eğitim kurumları anlamına diploma elde. beş yıl süreyle altı ay süren programlar her öğrencinin belirli eğitim hedeflerine uygun olarak seçilebilir.

sanat geniş bir alan, yani çizim diploma nedir? Programın bu tür, genellikle kariyer fırsatları için kullanılacak çizim bir yetenek geliştirmek için öğrenciler tarafından kullanılmaktadır. Öğrenciler genellikle profesyonel portföy üretmek için yöntem ve teknikleri odaklanmak edebiliyoruz. genellikle kalem, mürekkep ve kalemle çizim dahil Kursları; perspektif; malzeme ve renkler; bitki ve hayvan yaşamını çizim; ve akrilik.

eğitim düzeyi aranan olursa olsun, sık sık çizim diploma mezunu sanata excel istihdam oranlarına, yüksek ücret veya kişisel fırsatlar elde etmek için becerilerini geliştirmek için fırsat verir.

Her program programın bulunduğu derslerin sayısı alınır ve bağlı farklı mal olacak. Her okulun kabul ofisi mevcut uygun finansal bilgilerin yanı sıra bir öğrenci katılmak gerektirecek herhangi bir mali yardım olmalıdır.

sanatlarda Kariyer geniş ve tipik dünyanın hemen hemen her bölümünde bulunabilir. eğlence, diğerleri arasında set müdürleri, geliştiriciler, yaratıcıları, animasyon uzmanları ve hikaye tahtası yazarlar gibi sanatçılar için geniş bir ihtiyaç vardır. Birçok çizim öğrenci grafik tasarım eğitimi ve reklam, perakende, pazarlama ve diğer alanlarda iş bulmak için gitmek. Bazı mezunlar kendi sanat eserlerini satmak için stüdyo veya online mağaza kurmak, serbest meslek peşinde. Birçok öğretim sürdürmeye seçin.

potansiyelinizi ulaşan bugün başlayın. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

8 Sonuçlar Çizim Filter

3D Animasyon Diploması

New York Film Academy Australia
Kampüs Tam zamanlı 2 dönem Bilgi iste Avustralya Southport

Gold Coast konumumuzda sunulan New York Film Academy Australia 3D Animasyon ve Görsel Efektler programı, öğrencilere 3D modelleri ve etkileyici 3D'yi yaratmak ve hareketlendirmek için kullanacağınız endüstri standardı 3D animasyon yazılımı kullanarak nasıl animasyon yapılacağını öğrenme şansı veriyor. animasyon.

Animasyonda Diploma

Indian Institute Of Film And Animation
Kampüs Tam zamanlı 16 - 18 aylar Temmuz 2020 Hindistan Bengaluru

Benzersiz ve kapsamlı bir Bhatathiyar üniversite eğitimi programı sunan ve bugünün endüstrisinde esasen gerekli olan 2D, 3D, Web, Grafik ve Sinema 4D gibi temel bilgilerden bir öğrenci hazırlar.

Grafik tasarım, animasyon, multimedya ve web sayfaları

LCI Bogotá
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Kolombiya Bogota

Her zaman bir çizgi, bilgisayar animasyonu içine fikirlerinizi açmak veya bir ürünün imajını yaratmak istedim, sen, tasarım çizmek ve diğer açılardan şeyleri görmek için seviyor musun?

3D Animasyon Diploma | Oyun, Film

Centre for Arts and Technology
Kampüs Tam zamanlı 24 aylar Eylül 2020 Kanada Kelowna

Her zaman yaratıcıydınız ve teknolojideki son trendlerin nabzını tuttunuz. Video oyunları bir takıntıdan ibarettir ve bir takım elbise ve kravat gerektiren bir kariyer, aklında olan şey değildir. Bir sonraki gişe rekorları kıran oyunda ya da animasyonlu bir ortamda yetenekli meslektaşlardan oluşan bir takımla çalışmak, yakın gelecekte kendinizi görebileceğiniz yerdir. Hayallerinizi hayata geçirme zamanı.

Animasyon Sanatında Diploma

LaSalle College Vancouver
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 hukuk lisans derecesi bulun Ocak 2020 Kanada Vancouver

Animasyon Sanatı

Konsept Sanat Diploması: Animasyon

Max the Mutt College of Animation, Art & Design
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Eylül 2020 Kanada Toronto

Konsept Sanat Diploması Programı, video oyunu ve animasyon endüstrilerinin ihtiyaç duyduğu artan yeterlilik seviyesini karşılamak için geliştirilmiştir. Bu program, büyük video oyun üreticilerinin ve animasyon şirketlerinin önerileri ve portföy gereksinimlerine dayanan titiz, derinlemesine bir müfredat sunuyor.

Animasyon Diploması: Klasik

Max the Mutt College of Animation, Art & Design
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Eylül 2020 Kanada Toronto

Animasyon Diploması: Klasik ve dijital animasyon kurslarının bir dizi ek olarak, müfredat derinlemesine çizim sınıfları, karikatür, animasyon için oyunculuk, karakter tasarımı, arka plan resim / tasarım ve görsel dil dizisi, hikaye anlatımı ve storyboard kursları.

3D Modelleme, Animasyon Sanat ve Tasarım Diploması

VCAD Visual College of Art and Design
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2020 Kanada Vancouver

3D animasyon hakkında tutkulu musunuz? Bu tutkuyu eğlence dolu bir yaratıcı kariyere dönüştürmeye hazır mısınız? VCAD 3D Modelleme Animasyon Sanat ve Tasarım diploma programında, araçları öğrenecek ve bilgisayar tarafından oluşturulan animasyon endüstrisinde başarılı olacak becerileri geliştireceksiniz.