Filter
Diploma
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

İş Hukuku Top Kurs Eğitimleri

gelişmiş, yüksek lisans ve lisans dahil öğrenciler, sunulan diploma bir çeşitlilik vardır. Çoğu zaman, diplomalar bir kariyer yardım veya daha gelişmiş niteliklere veya eğitim bireylere sağlamak için kullanılır. Genellikle, bir diploma kazanmak için bir ya da iki yıl sürer.

iş hukuku diploma nedir? Bu program, eğitim ya da onları yasal karmaşıklığı çözmeye yardımcı olmak için bilgi ve becerileri ile iş alanında çalışan bireyler sağlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler derinlemesine farklı yasalara anlayış ve nasıl iş dünyasında uygulamak ile sağlanabilir. Öğrenciler ayrıca, çeşitli kurumsal ve iş mevzuatları hakkında bilgi verebilir. Özel kanunlar okudu ve aynı zamanda analiz edilebilir.

diploma Kazanç genellikle bireyler için çok faydalıdır. Bir diploma sonraki lisans düzeyinde bir bilim adamı yol yardım ve değerli bilgi ve kariyer içinde ilerlemek için gerekli niteliklere sahip onu ya da onu sağlayabilir.

Bir iş hukuku diploma masrafları seçtiğiniz okulun coğrafi konumu ne kadar bağlı olacaktır. Ek belirleyici faktörler programı uzunluğu, ders ve ek ders ücretleri dahildir. özel programlar ve bunların maliyetleri ile tanımak, biraz araştırma yapmak, okul web siteleri ve iletişim kabul ofisleri farklı ziyaret edin.

o kariyer geldiğinde iş hukuku diploma almak isteyenler bir avantaj olabilir. kazanılan Uzmanlık muhtemelen farklı işlerde çeşitli yararlı olacaktır. Bu diploma ile bireyler için bazı olası pozisyonları birkaç isim yasal memuru, uyum görevlisi, hukuki yöneticisi ve danışman yardımcısı yöneticisi içerebilir. İnsanlar ayrıca bilgi işlem dış kaynak kullanımı ve yasal süreç dış kaynak kariyer bulabilirsiniz.

Bugünün teknolojik gelişmeler ile, online eğitim artık mümkün. Online dersler uzak ve Wade öğrenciler istedikleri okuldan diploma kazanmak için izin verir.Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar İş Hukuku

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

Bu programın amacı, suç ve ticari konularda ulusal düzeyde sözlü yargılamaların etkin bir şekilde yürütülmesi ve müzakere, arabuluculuk, uzlaştırma ve tahkim yoluyla anla ... [+]

nesnel

Cezai ve ticari konularda ulusal düzeyde sözlü yargılamaların etkin bir şekilde yürütülmesi ve müzakere, arabuluculuk, uzlaşma ve tahkim yoluyla anlaşmazlıkların çözülmesi bilgisine sahip olmak.

Programın faydalarıSözlü davada bilgi sahibi olmanın şart olduğu yeni suçlu ceza sisteminde güncellenirsiniz.Yargı simülasyonları ve gerçek vakaların analizi yoluyla öğrendiklerinizi uygulayacaksınız.Sözlü dava teknikleri konusunda uzmanlaşacaksınız.Ticari ve cezai sözlü yargılamalarda müdahalede bulunacaksınız.Çatışmaların çözümü için alternatif araçlara katılmak için gerekli bilgiye sahip olacaksınız.Amerikan-içi sistem içerisinde insan haklarının savunulmasına müdahale etme becerisine sahip olmak.Uluslararası ticari dava ve uluslararası ticari tahkim bilginizi güncelleyeceksiniz.Yönetti... [-]
Meksika Zapopan Oaxaca
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
96 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

Bu programın amacı, yasanın karar verme sürecinde bir araç olarak değerlendirilebilmesi için şirketin yasal çerçevesini içselleştirmektir. ... [+]

nesnel

Kanunun karar vermede bir araç olarak değerlendirilebilmesi için şirketin yasal çerçevesindeki iç mekân.

faydalarıŞirket olarak faaliyet gösterebileceğiniz çeşitli yasal türleri bilirsiniz.Yasaları karar verme aracı olarak kullanmayı öğreneceksiniz.Yasalara uyulmaması durumunda yetkililer tarafından yaptırıma tabi tutulmayacağınız araçları bileceksiniz.Kurumsal yönetişimin temsil ettiği avantajları bileceksiniz.Yönetti

Hukuk fakültesi mezunları, şirketlerin genel müdürleri, yönetim ve finans direktörleri, temel hukuki bilgiye sahip, ayrıca gıda ve imalat sanayii ile ilgili profesyonellere sahiptir.

Programın içeriği

Şirketler Hukuku Diploması toplam 120 saatlik bir çalışma olan altı modülden oluşmaktadır.... [-]

Meksika Santa Fe
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
120 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku