Filter
Diploma
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Adli Tıp Top Diploma Programları

Diploma programları mesleki ve eğitim öğrencileri hem avantajlar sunuyoruz. Standart olarak, çoğu program birinden iki yıl sürebilir ve çalışmanın belirli alanlarda bireylerin odaklı müfredat ve eğitim vermek.

Adli bilim alanında diploma nedir? adli bilimde diploma öğrencilere ceza hukuku, kolluk veya araştırma kurumlarında kullanılmak üzere eğitim ve beceri verir. olay yeri inceleme üzerine özel bir odaklanma ile, bireylerin adli biyoloji ve kimya, ceza adalet ve hukuk ve adli teori ve pratiğin talimat almak için bekleyebilirsiniz. En programlarının önemli bir bölümü de bu tür delil toplama ve fotoğraf gibi pratik soruşturma prosedürleri, üzerinde duracağım. Bu programların birçoğu öğrenciler uygulama eller-dersler, laboratuvar oturumları ve bir arada alıyorsunuz.

Eğitimin bu tür faydaları farklı ve uzun ömürlüdür.Temel eleştirel düşünme ve öğretim yoluyla kazanılan problem çözme becerilerini hem kamu hem de özel yaşamda uygulanabilir. Öğrenciler aldatılan kamu hizmet alanında kariyer başlamak için kolluk önce ilgi üzerine inşa edilecek.

eğitim kurumu seçiminize bağlı olarak, maliyetler değişir. Konumu ve içerik ve müfredat etkisi maliyetinin süresi de. mali yükümlülükler ve potansiyel yardım ile ilgili sorular için doğrudan idari ofisler kurun.

Kariyer adli bilimlerde dünya çapında boldur. Bu diploma edinme gibi polis memuru ya da memuru, dolandırıcılık araştırmacı, olay yeri araştırmacı ve kolluk kuvvetleri içindeki diğer fırsatlar ve ceza adalet sistemi olarak pozisyonlar için öğrencileri hazırlamak için gerekli sadece bir şey olabilir. Uzun vadeli kariyer deneyimi ve / veya ileri eğitim yoluyla üst düzey pozisyonlara yukarı taşımak için fırsatlar adli tıp sık görülmektedir.

Nedeniyle alanındaki profesyoneller için yüksek talep nedeniyle, birçok diploma programları çalışmanın bu alanda dünyada mevcuttur. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Adli Tıp

City and Islington College

Bu eşsiz olay yeri inceleme kursu (CSI) kolluk kuvvetleri, ceza adaleti sistemi ve Suç Memuru (SOCO) veya Polis Memuru Bir Sahne olarak dahil laboratuar tabanlı meslekler ... [+]

FdSc Crime Scene ve Adli Soruşturma

Merkezi: Uygulamalı Bilimler

Öğrenci Tipi: Yetişkin (19+) Yükseköğretim Bu eşsiz olay yeri inceleme kursu (CSI) kolluk kariyer bir dizi, ceza adaleti sistemi ve Suç Memuru (SOCO) Bir Sahne olarak dahil laboratuar tabanlı meslekleri ya da bir Polis için hazırlar Memur.

Suç mahalli adli teori ve pratiğin en up-to-güncel yöntemleri konusunda eğitim verilmesi, bu ders becerileri işverenler talep sağlar.

Polisin personeli ve adli delil elde edilmesi ve mahkemede başvuran dahil olmak üzere adli projeler, pratik laboratuvar oturumları yanı sıra saha egzersizleri katılma fırsatı, rol oynama senaryolar içerir.

... [-]
Birleşik Krallık London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International Career Institute

Adli popüler televizyon programlarını bu gün kanıtladığı gibi çok ilginç bir alandır. Aşağıda bu dersi kadar tamamlamayı modülleri bulunmaktadır. ... [+]

Ders Programı: Sen Kapak Will Ne

Adli Tıp Bugünlerde popüler televizyon programlarını kanıtladığı gibi çok ilginç bir alandır. Aşağıda bu dersi kadar tamamlamayı modülleri bulunmaktadır.

Ders Üniteleri Gözlem Becerileri Geliştirmek Delillerin Suç Sahne ve Sınav İncelenmesi Saç, Elyaf ve Kumaş Çalışması DNA profil, Parmak İzi ve Kan sıçratma Polen ve Spore Sınav Toksikoloji ve tanımlama İlaçlar El yazısı, sahtecilik ve Taklitler Analiz Manner, Anlamı, Mekanizma ve Ölüm Zamanı toprak Sınav Adli Antropoloji cam Kanıt Silendirler ve Gösterimler aracı Marks Balistik Kariyer olasılıkları ... [-]
Birleşik Krallık London
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku