Akademikprogramlar.com

Adli Tıp Top Diploma Programları

Diploma programları mesleki ve eğitim öğrencileri hem avantajlar sunuyoruz. Standart olarak, çoğu program birinden iki yıl sürebilir ve çalışmanın belirli alanlarda bireylerin odaklı müfredat ve eğitim vermek.

Adli bilim alanında diploma nedir? adli bilimde diploma öğrencilere ceza hukuku, kolluk veya araştırma kurumlarında kullanılmak üzere eğitim ve beceri verir. olay yeri inceleme üzerine özel bir odaklanma ile, bireylerin adli biyoloji ve kimya, ceza adalet ve hukuk ve adli teori ve pratiğin talimat almak için bekleyebilirsiniz. En programlarının önemli bir bölümü de bu tür delil toplama ve fotoğraf gibi pratik soruşturma prosedürleri, üzerinde duracağım. Bu programların birçoğu öğrenciler uygulama eller-dersler, laboratuvar oturumları ve bir arada alıyorsunuz.

Eğitimin bu tür faydaları farklı ve uzun ömürlüdür.Temel eleştirel düşünme ve öğretim yoluyla kazanılan problem çözme becerilerini hem kamu hem de özel yaşamda uygulanabilir. Öğrenciler aldatılan kamu hizmet alanında kariyer başlamak için kolluk önce ilgi üzerine inşa edilecek.

eğitim kurumu seçiminize bağlı olarak, maliyetler değişir. Konumu ve içerik ve müfredat etkisi maliyetinin süresi de. mali yükümlülükler ve potansiyel yardım ile ilgili sorular için doğrudan idari ofisler kurun.

Kariyer adli bilimlerde dünya çapında boldur. Bu diploma edinme gibi polis memuru ya da memuru, dolandırıcılık araştırmacı, olay yeri araştırmacı ve kolluk kuvvetleri içindeki diğer fırsatlar ve ceza adalet sistemi olarak pozisyonlar için öğrencileri hazırlamak için gerekli sadece bir şey olabilir. Uzun vadeli kariyer deneyimi ve / veya ileri eğitim yoluyla üst düzey pozisyonlara yukarı taşımak için fırsatlar adli tıp sık görülmektedir.

Nedeniyle alanındaki profesyoneller için yüksek talep nedeniyle, birçok diploma programları çalışmanın bu alanda dünyada mevcuttur. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

2 Sonuçlar Adli Tıp Filter

FdSc olay yeri ve adli soruşturma

City and Islington College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Birleşik Krallık London

Bu eşsiz olay yeri inceleme kursu (CSI) kolluk kuvvetleri, ceza adaleti sistemi ve Suç Memuru (SOCO) veya Polis Memuru Bir Sahne olarak dahil laboratuar tabanlı meslekler, kariyer bir dizi için hazırlar.

Adli yönetici diploma

International Career Institute
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Açık Kayıt Birleşik Krallık London

Adli popüler televizyon programlarını bu gün kanıtladığı gibi çok ilginç bir alandır. Aşağıda bu dersi kadar tamamlamayı modülleri bulunmaktadır.