ACADEMICCOURSES

Ahşap Oymacılığı Top Kurs Eğitimleri

Diploma, çalışma alanında temel bilgi sağlayan bir lisans programıdır. Mezuniyet üzerine, öğrencilerin kendi disiplinlerinde profesyoneller için genellikle gerekli olan teknik yeteneği vardır.

Ahşap oymacılığı diploması nedir? Ahşap oymacılığı, ahşabı esas olarak süslü şekillere yönlendiren özel bir ahşap işçiliğidir. Ahşap oymalarında verilen diploma için verilen dersler genellikle ahşabın özellikleri, malzemenin tane seçimi ve belirlenmesi ve oymacılığı şekillendirmek ve bitirmek için aletlerin kullanımı gibi konuları öğretir. Programlar, heykel, süs ahşap oymacılığı ve ahşabın yaldızlanması gibi sınıfları için farklı vurgu yapabilir.

Ahşap oymacılığı, sanatçının kendisinin veya yaratıcılığını ahşabın şekillendirilmesine yönlendirdiği faydalı bir meslektir. Carvers, sanat eserini kavramlaştırmak için hayal gücünü, tahta üzerindeki hayal edilen şekilleri görselleştirme kabiliyetini ve oymalar için manuel beceriyi geliştirir.

Kereste oymalarının diplomasının maliyetinin belirlenmesi zordur çünkü dersler tamamen farklı olabilir. Bir kurumun web sitesini ziyaret ederek ilgili finansal konulardan daha iyi fikir edinebilirsiniz.

Marangozluk gibi işle ilgili bir kariyerin aksine, ahşap karbürcüler öncelikli olarak eserlerin yaratılmasından sorumludur. Ahşap oymacılığı, heykeller, resim çerçeveleri, mobilya, ördek yemi ve resim kalıpları gibi birçok farklı nesne oluşturmak için kullanılır. Birçok sanatçı gibi, ahşap karavanlar sıklıkla kendi istifinin tek seçenek olduğunu düşünürler, ancak mobilya tamamlayıcılar, testereler veya ağaç işleme makinesi setterleri, tarihi sanat eseri ve mimarlık restoratörleri ve tezgah ve dolap marangozları ile de iş bulabilirler.

Genel olarak, oymacılığı programında bir diplomaya nasıl yaklaştığınız konusunda büyük bir özgürlük bulabilirsin. Kuruma bağlı olarak tam zamanlı seçeneklere ek olarak yarı zamanlı olabilir.Ayrıca genelde birçok farklı yerde odun oymacılığı diploması olan okullar bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

2 Sonuçlar Ahşap Oymacılığı Filter

Diploma süs hammaddesi ve yaldız

City & Guilds of London Art School
Diploma
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs

Sanat Okulu bu 1879 yılında kurulduğu günden bu yana heykel, taş ve ahşap oymacılığı öğretim kesintisiz bir geleneğe sahiptir. Biz dünyanın en önemli anıtları ve binaları koru ...

Devamını oku

Lisansüstü diploma tarihi oyma

City & Guilds of London Art School
Lisansüstü Diploması
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
2&nbsp;-&nbsp;3 yıl
Ingilizce
Kampüs

Londra Sanat Okulu City & Guilds Taş Oymacılığı veya Woodcarving ya uzmanlaşmış, İngiltere'nin tek Tarihi Oyma Yüksek Lisans Diploması sunmaktan gurur duyar. Bizim Yüksek ...

Devamını oku