Akademikprogramlar.com

Animasyon Top Diplomalar

Bir diploma, bilgi sahibi olmak veya belirli bir alandaki becerileri öğrenmek için eğitim seviyeleri arasında mükemmel bir adım olabilir. Birisi yüksek öğrenime veya kariyere yönelmek istiyorsa, bir diploma ilerlemeyi çalışmak için iyi bir seçenektir.

Animasyonda diploma nedir? Çeşitli diploma, medya ve yöntemler üzerinde çalışarak, bu diplomaya yönelik programlar genellikle bir animasyon derecesi veya mesleğe başlamak için büyük bir temel oluşturur. Öğrenciler şekil ve renkleri, tasarım unsurlarını, illüstrasyon ve 3B modellemeyi etkin bir şekilde nasıl kullanacaklarını öğrenebilirler. Ayrıca dijital sanat için bilgisayar programlarının nasıl kullanılacağını öğretebilirler. Bir sanat biçimi olarak, animasyon, yaratıcılık ve teknolojik uygulamaları ve gelişmeleri içererek, öğrencilere sanat ve bilimin bir karışımını öğretir.

Animasyondaki bir diploma, insana hayal gücünü sanat yoluyla getirme yeteneği verebilir. Öğrenciler ayrıca yaratıcı hikâyelerde yararlı olan mükemmel görsel anlatım ve estetik anlayışının yanı sıra mükemmel hikaye anlatma becerileri kazanabilirler.

Animasyondaki bir diploma için gerekli olan para miktarı, her üniversitede farklıdır. Bu diploma alma süresi bir ila üç yıl arasında değişebileceğinden, bu aynı zamanda masrafı da ayarlayabilir.

Animasyondaki bir diploma sanat, tasarım, bilgisayar ve daha birçok beceri ve bilgiyi öğretebileceğinden, bu diplomaya sahip biri için birçok kariyer vardır. Bir web sitesi, işletme ve uygulama için çeşitli dijital varlıklar yaratan bir grafik tasarımcı olabilir. Animasyon özelliklerinin oluşturulmasına yardımcı olan bir film yapımcısı olma seçeneği de var. Canlandırıcıların ihtiyaç duyduğu bir diğer popüler alan ise oyun endüstrisinde, ister mobil, konsol, ister bilgisayar oyunları için animasyonlar oluşturuyor olsun.

Oldukça teknik bir iş olmak üzere, birçok online kurs, bir diplomayı animasyonda elde etmek için kullanılabilir ve bu programları neredeyse her yerden erişilebilir hale getirir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

6 Sonuçlar Animasyon Filter

3D Animasyon Diploması

New York Film Academy Australia
Kampüs Tam zamanlı 2 dönem Bilgi iste Avustralya Southport

Gold Coast konumumuzda sunulan New York Film Academy Australia 3D Animasyon ve Görsel Efektler programı, öğrencilere 3D modelleri ve etkileyici 3D'yi yaratmak ve hareketlendirmek için kullanacağınız endüstri standardı 3D animasyon yazılımı kullanarak nasıl animasyon yapılacağını öğrenme şansı veriyor. animasyon.

Animasyonda Diploma

Indian Institute Of Film And Animation
Kampüs Tam zamanlı 16 - 18 aylar Temmuz 2020 Hindistan Bengaluru

Benzersiz ve kapsamlı bir Bhatathiyar üniversite eğitimi programı sunan ve bugünün endüstrisinde esasen gerekli olan 2D, 3D, Web, Grafik ve Sinema 4D gibi temel bilgilerden bir öğrenci hazırlar.

Grafik tasarım, animasyon, multimedya ve web sayfaları

LCI Bogotá
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Kolombiya Bogota

Her zaman bir çizgi, bilgisayar animasyonu içine fikirlerinizi açmak veya bir ürünün imajını yaratmak istedim, sen, tasarım çizmek ve diğer açılardan şeyleri görmek için seviyor musun?

3D Animasyon Diploma | Oyun, Film

Centre for Arts and Technology
Kampüs Tam zamanlı 24 aylar Eylül 2020 Kanada Kelowna

Her zaman yaratıcıydınız ve teknolojideki son trendlerin nabzını tuttunuz. Video oyunları bir takıntıdan ibarettir ve bir takım elbise ve kravat gerektiren bir kariyer, aklında olan şey değildir. Bir sonraki gişe rekorları kıran oyunda ya da animasyonlu bir ortamda yetenekli meslektaşlardan oluşan bir takımla çalışmak, yakın gelecekte kendinizi görebileceğiniz yerdir. Hayallerinizi hayata geçirme zamanı.

Video Oyunu Tasarım ve Animasyon Diploması

Toronto Film School
Kampüs Tam zamanlı 18 aylar Ekim 2019 Kanada Toronto

Konseptten geliştirmeye, prestijli Princeton Review tarafından dünyanın en iyilerinden biri olarak listelenen Video Oyunu Tasarım ve Animasyon Diplomasında 2B ve 3B oyun üretim sürecini keşfedeceksiniz. Video oyun endüstrisinin ortak çalışma ortamlarına göre modellenmiş, Video Oyun Tasarımı ve Geliştirme programcılarının yanı sıra akran sanatçılarla oyunlar tasarlayacak ve üreteceksiniz. Sanat ve animasyon yaratmayı, ses efekti ve müziği oluşturmayı, prodüksiyon ve iş planları geliştirmeyi öğreneceksiniz.

3D Modelleme, Animasyon Sanat ve Tasarım Diploması

VCAD Visual College of Art and Design
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2020 Kanada Vancouver

3D animasyon hakkında tutkulu musunuz? Bu tutkuyu eğlence dolu bir yaratıcı kariyere dönüştürmeye hazır mısınız? VCAD 3D Modelleme Animasyon Sanat ve Tasarım diploma programında, araçları öğrenecek ve bilgisayar tarafından oluşturulan animasyon endüstrisinde başarılı olacak becerileri geliştireceksiniz.