ACADEMICCOURSES

Yarı zamanlı Kurs Eğitimleri içinde Beşeri Bilimler 2020 Kuzey Amerika'da

Ortaokuldan sonra kariyer seçeneklerini genişletmek isteyen kişiler belirli bir alanda diploma alabilirler. Bu programlar genelde genel eğitim sınıflarına ihtiyaç duymaz, bu nedenle tamamlanması daha kısa sürer.

Beşeri ve Sosyal Bilimler eğitimi, birçok farklı endüstride, birçok farklı kariyere hazırlanmak isteyen öğrencilere yöneliktir. Sosyal hizmetler, eğitim ya da sanat içeren herhangi bir kariyer hazırlanmak isteyen öğrenciler bu eğitime odaklanabilirler.

Günümüz imparatorluklar yerli uygarlıklardan, Kuzey Amerika eller âlimleri sunmak için eğitim fırsatlarının bol vardır. Farklı kültürlerin bir dizi ile dolu, öğrencilerin çok yönlü bir şekilde kendilerini de eğitmek olabilir.

Diploma Programı Yarı zamanlı içinde Beşeri Bilimler Kuzey Amerika'da

2 Sonuçlar Beşeri Bilimler, Kuzey Amerika Filter

Sertifika / Diploma Hıristiyan Bakanlığı

Carey Theological College
Diploma
28 Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
2&nbsp;-&nbsp;3 yıl
01 Tem 2020
Ingilizce
e-Öğrenme

Hıristiyan Bakanlığı programlarında Sertifika ve Diploma, özellikle yerel kiliseye odaklanarak, insanları çeşitli ortamlarda bakanlık için donatmak için tasarlanmıştır. Kişise ...

Devamını oku

Kütüphane Bilgi Teknolojisi Diploması

SAIT - Southern Alberta Institute of Technology
Diploma
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
08 Eyl 2020
Ingilizce
Kampüs

Bilgi kaynağı, yüksek teknoloji ürünü bir macera ve aranan bir beceridir. Çeşitli endüstriler, günümüz dünyasında genişleyen bilgi hacmini organize etmek, erişmek ve yönetmek ...

Devamını oku