Akademikprogramlar.com

Bilgisayar Animasyonu Top Diploma Programları

Diploma programları öğrencilere çok çeşitli kariyer fırsatları sunar ve genellikle tamamlanması bir ila iki yıl sürer. Teknik, sanat ve iş alanları geleneksel dört yıllık derecelerin zaman ve masrafı olmadan takip edilebilir. Sınıflar, öğrencileri işgücüne hazırlamak için teknik eğitim ve pratik deneyimin iyi bir karışımıdır. Öğrenciler ayrıca yarı zamanlı veya tam zamanlı olarak da kayıt olabilirler.

Bilgisayar animasyonunda diploma nedir? Bu program, reklamların, web sitelerinin, video oyunlarının veya televizyon şovlarının grafik tasarımının nasıl tasarlandığını öğreterek bireylerin yaratıcı yanlarını geliştirebilir. Öğrenciler, 2D ve 3D modellemenin yanı sıra, etkileyici bir görüntü oluşturmak için canlı eylem çekimlerini nasıl kullanacaklarını öğrenirler. Farklı tasarım stilleri hakkında bilgi edinmek için farklı programlama dilleri ve düzenleme araçları konusunda uzmanlar ve potansiyel işverenler için orijinal bir portföy oluşturabilirler. Ayrıca, müşterilerin beklentilerini yerine getirmek ve tasarım sorunlarını gidermek için başkalarıyla işbirliği yapabilirler.

Bireyler kişisel gelişim için beceri kazanabilir veya kariyerlerinde ilerleyebilir. Bunlar karmaşık problem çözme becerilerini, takım çalışması yeteneklerini, zaman yönetimi yeteneklerini ve sanat ve tasarım için gelişmiş bir takdiri içerir.

Bilgisayar animasyonunun eğitim maliyeti, diplomanın uzunluğuna, ister sınıfta ister internette olsun, kurumda olsun, değişebilir. Aday öğrenciler bir kabul bürosu ile iletişime geçmeli veya topluluk kolejleri veya teknik okulların web sitesine bakmalıdır.

Bilgisayar animasyon diploması olan mezunlar, sanatsal ilgi alanlarını izleyen heyecan verici bir yola başlayabilirler. Stüdyo animatörleri, oyun geliştiricileri veya reklam ajansları olarak çalışabilirler. Aynı zamanda serbest olabilirler ve aynı anda birkaç farklı şirkette çalışabilirler veya kendi tasarım şirketlerine başlayabilirler. Film ve oyun izleyicileri ile hareket grafikleri popülerlik kazanıyor ve şirketler takımlarını yetenekli bireylerle genişletmeyi düşünüyor olabilir. Diğer mezunlar öğrencilere animasyon öğretmeyi seçer.

Dünyadaki kurumlar bilgisayar animasyonunda diplomalar sunuyorlar. Aday öğrenciler, bir program seçerken yaşam tarzlarını ve istihdam hedeflerini dikkate almalıdır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

7 Sonuçlar Bilgisayar Animasyonu Filter

3D Animasyon ve Görsel Efektler Diploma

Oakfields College
Kampüs 3 yıl Şubat 2020 Güney Afrika Cumhuriyeti Lynnwood Ridge Edenvale Cape Town + 1 daha

3D animasyon kursumuzda, muhtemel işverenlerin yeteneklerinizi ve yeteneklerinizi Oakfields College sağlayacak olan Oakfields College çalışmalarınız sırasında yaptığınız çalışmaların bir portföyünü tasarlayacak ve üreteceksiniz.

3D Animasyon Diploması

New York Film Academy Australia
Kampüs Tam zamanlı 2 dönem Bilgi iste Avustralya Southport

Gold Coast konumumuzda sunulan New York Film Academy Australia 3D Animasyon ve Görsel Efektler programı, öğrencilere 3D modelleri ve etkileyici 3D'yi yaratmak ve hareketlendirmek için kullanacağınız endüstri standardı 3D animasyon yazılımı kullanarak nasıl animasyon yapılacağını öğrenme şansı veriyor. animasyon.

üreten animasyon / etkileri (AEP)

Institute of Animation, Visual Effects and Digital Postproduction at the Filmakademie Baden-Wuerttemberg
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Almanya Ludwigsburg

Animasyon / Efekt Üreten (AEP) Filmakademie Baden-Württemberg de Animasyon Enstitüsü tarafından sunulan animasyon ve efekt projeler üzerinde bir uzmanlaşma, üretim için iki yıllık bir lisansüstü derstir.

Animasyon için 3D Modelleme Diploması

LaSalle College Vancouver
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 yıl Ocak 2020 Kanada Vancouver

Animasyon İçin 3D Modelleme

3D Modelleme Animasyonunda Diploma

CDI College
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2020 Kanada Pointe-Claire

3B Modelleme Animasyonu

Animasyon Diploması: Klasik

Max the Mutt College of Animation, Art & Design
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Eylül 2020 Kanada Toronto

Animasyon Diploması: Klasik ve dijital animasyon kurslarının bir dizi ek olarak, müfredat derinlemesine çizim sınıfları, karikatür, animasyon için oyunculuk, karakter tasarımı, arka plan resim / tasarım ve görsel dil dizisi, hikaye anlatımı ve storyboard kursları.

Oyun ve Animasyon Teknolojisinde Uluslararası Diploma

Informatics Academy
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 10 - 14 aylar Bilgi iste Singapur

Uluslararası Oyun ve Animasyon Teknolojisi Diploması, öğrencilere animasyon ve oyun yaratmanın temellerini öğretir. Konular, oyun oluşturma, oyun matematiği ve fizik, web teknolojileri, bilgisayar ve ağa giriş, video ve resim düzenleme becerileri ve arcade tarzı oyunlar oluşturmak için C ve Java programlama dillerini kullanmayı içerir.