Filter
Diploma
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Biyoteknoloji Top Kurs Eğitimleri

Diplomalar hamiline uzmanlık belli bir derecesi vardır profesyonel dünyaya göstermek belirli bir çalışma alanında bir sertifika vardır. Bunlar teknik okullar, halk eğitim merkezleri, ve çoğu üniversite de dahil olmak üzere yüksek öğrenim çok enstitü, elde edilebilir. Genellikle, bir öğrencinin diploma kazanmak için ders iki yıl bir harcayacak.

Biyoteknoloji diploma nedir? Bilim sık sık fikir ve biyomühendislik mekaniği birleştirir. Biotech yeni bir fikir değildir; Belirli özellikleri teşvik etmek amacıyla bitki ve hayvan melezleme binlerce yıldır tarımda kullanılmaktadır. Sadece son otuz yıl içinde bilim ve gen manipülasyonu dünyasına ayrışmış bulunmaktadır.

Biyoteknoloji alanında diploma etkili bir şekilde bu alanda istihdam üzerindeki almak için gerekli tek sertifikasyon verir.Biyoteknoloji Kariyer fırsatları daha bilimsel ilerlemeler olarak önümüzdeki on yıllarda aracılığıyla patlaması devam edecek.

Maliyet okuldan ülkeye okul ve ülkeye değişecektir ve tesis ama çoğu zaman da kurs süresi gereksinimleri değil, sadece bağlı olacaktır. Öğrenciler tam sunulan diploma ve ilgili maliyet yapılarını araştırma dikkat etmelisiniz.

Biyoteknolojinin Kariyer gelişti ve son otuz yılda büyük ölçüde değişti, ve hiç şüphesiz böyle devam edecektir var. Hemen hemen her alanda İşler, tıptan tarıma üretime bulunabilir. Öğrenciler biyoteknoloji hemen hemen her varyasyonu bir laboratuar ve sahada oldukça zaman harcamak bekleyebilirsiniz. Araştırma ve geliştirme ve düzenleyici pozisyonları patlama ve hükümet kısıtlamaları değişen operasyonları ile hareket ve büyümek, özellikle bunu yapmaya devam edeceğiz.

Aday öğrenciler ihtiyaçlarına uygun olacak bir okulda, istedikleri belirli diploma programı arayan için biraz zaman ayırmak gerekir. Çevrimiçi derece esnek bir program gerektiren veya kimin için mesafe bir faktör olanlar için genellikle mevcuttur. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Biyoteknoloji

University of Johannesburg

Biyoteknoloji Ulusal Diplomasının temel amacı, Biyoteknoloji'de odaklanmış bilgi ve becerileri gösterebilen mezunlar geliştirmektir. ... [+]

DOORNFONTEIN KAMPÜSÜ

Biyoteknoloji Ulusal Diplomasının temel amacı, Biyoteknoloji'de odaklanmış bilgi ve becerileri gösterebilen mezunlar geliştirmektir. Bu nedenle program merkezi olarak öğrencilere Biyoteknoloji endüstrisinde geçerli olan genel prensipler ve pratik beceriler hakkında derinlemesine ve uzmanlık bilgisi kazandırmaya odaklanmaktadır. Diploma çalışmasının bir parçası olarak ve ilgili işyeri kurumları / kurumları / kuruluşları ile işbirliği içinde, kazanılan bilgi ve uygulama becerilerini işyeri bağlamında uygulamada deneyim kazanmak için öğrenciler ilgili iş dünyasına da maruz kalırlar. Öğrenim ve işyeri deneyimi, başarılı öğrencilerin uzmanlık alanlarına ilişkin analitik ile ilgili bir dizi kariyer ve istihdam fırsatlarına erişmelerini sağlar.... [-]

Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku