Filter
Diploma
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Biyokimya Top Diplomalar

Diploma, ortak bir veya lisans derecesine benzer bir çalışma programı olup, yalnızca belirli bir çalışma alanına odaklanmasını bekler. Bir diploma bir sertifikadan daha derin bir olma eğilimindedir ve bu programı tamamlamak için iki ila üç yıl sürebilir.

Biyokimyadaki bir diploma nedir? Biyokimya, canlı hücrelerde gerçekleşen kimyasal süreçlerin incelenmesidir. Bu tür program genellikle laboratuvarlarla, sınıf içi tartışmalarla ve derslerle alakalıdır. Diplomanın seviyesine bağlı olarak, daha önce herhangi bir biyokimya bilgisi gerekmeyebilir. Biyokimyada bir diploma için zorunlu dersler, hücresel aktiviteleri kontrol etme, hormona giriş, proteinlerin doğası, moleküler biyoloji, hücresel iletişim, hücre bölünmesinin düzenlenmesi ve hücrelerin süreçlerini kontrol etme yöntemlerini içerebilir.

Bu tür bir program sizi bir başvuru sahibi olarak ayırabilir.Bu eğitim sayesinde daha fazla iş fırsatınız ve yüksek maaş potansiyeline sahip olabilirsiniz. Biyokimya ve bilimsel yöntemlerin daha iyi anlaşılması, sizi bilimsel sektörde başarılı bir kariyer için hazırlayabilir.

Bir programa başlamadan önce, muhtemelen maliyet hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyeceksiniz. Unutulmamalıdır bir şey, bir diploma programının öğreniminin okul tarafından büyük ölçüde değişebileceğidir. Maliyet öğrenmenin en iyi yolu, katılmayı umduğunuz üniversiteye başvurmanızdır.

Biyokimyada bir diploma programını tamamladıktan sonra, endüstri içinde çeşitli kariyer için hazır olabilirsiniz. Kariyer fırsatlarınız çoğu zaman diğer eğitiminize ve önceki iş deneyiminize bağlıdır. Birçok öğrenci, biyomedikal bilim adamları, sağlık ve emniyet müfettişleri, adli bilim adamları, toksikologlar, bilim yazarları ve klinik araştırma ortakları olmak için devam etmektedir. Diploma, daha fazla eğitim için iyi bir başlangıç ​​noktasıdır.Öğrenciler bir diploma programını bitirdikten sonra yüksek lisans öğrenimine devam etmeye karar verebilirler.

Başvurmaya hazır mısınız? Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

3 Sonuçlar Biyokimya

Online Academies

Bu derste, canlı hücrelerde gerçekleşen kimyasal süreçlerin incelenmesi olan biyokimyaya tanıtılacaksınız. İnsanlar, bu konuyu, üzerinde çalıştıkları kimya ve fizik düşün ... [+]

SA75 kodunu kullanarak tüm kurslarda% 75 indirim

genel bakış

Bu derste, canlı hücrelerde gerçekleşen kimyasal süreçlerin incelenmesi olan biyokimyaya tanıtılacaksınız.

İnsanlar, bu konuyu, üzerinde çalıştıkları kimya ve fizik düşüncesiyle çalışmaktan caydırırlar. Bu ders, biyokimya ile ilgili temel kavramların bir kısmının, bir bilim dalı üzerine inşa edilmeden anlaşılmasının mümkün olduğunu göstermeyi amaçlamaktadır.

Bu yaklaşım, hasta ve hastalara bakım sağlanmasının daha iyi anlaşılmasına yardımcı olabilecek, konuyla ilgili seçilmiş alanlara vurgu yapılarak uygulamaya yönelik olacaktır. Konu ile ilgili önceden bilgi yoktur.... [-]

Birleşik Krallık Bournemouth
Açık Kayıt
Ingilizce
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Drury University

Kimya Bölümü öğretim üyeleri ve personel öğrencilerimizin entelektüel hayatını zenginleştirecek titiz ve kapsamlı bir akademik program sunmayı taahhüt ediyoruz. ... [+]

Kimya Bölümü öğretim üyeleri ve personel öğrencilerimizin entelektüel hayatını zenginleştirecek titiz ve kapsamlı bir akademik program sunmayı taahhüt ediyoruz.

Öğrenciler teori ve gözlem arasındaki etkileşimi test etmek için kimya müfredatının tamamı tasarlanmıştır. Kimya öğrenciler teorik modeller doğa nasıl davranacağını için bir açıklama hangi ölçüde eleştirel değerlendirme fikirler için becerilerini geliştirmek için, ve kendileri için keşfetmek için bekleniyor.

Akademik kimya programı öğrencileri pratik ve teorik bilgi entegre etmek ve bilim etkileri toplumun nasıl bir uygulama daha derin bir anlayışa ulaşmak gerekir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Springfield
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Johannesburg

Biyokimyada Ulusal Diploma'nın temel amacı, Biyokimyada odaklanmış bilgi ve becerileri gösterebilen mezunlar geliştirmektir. ... [+]

DOORNFONTEIN KAMPÜSÜ

Biyokimyada Ulusal Diploma'nın temel amacı, Biyokimyada odaklanmış bilgi ve becerileri gösterebilen mezunlar geliştirmektir. Bu nedenle program, merkezi olarak öğrencilere Biyokimya endüstrisinde geçerli olan genel prensipler ve pratik beceriler hakkında derinlemesine ve uzmanlık bilgisi kazandırmaya odaklanır. Diploma çalışmasının bir parçası olarak ve ilgili işyeri kurumları / kurumları / kuruluşları ile işbirliği içinde, kazanılan bilgi ve uygulama becerilerini işyeri bağlamında uygulamada deneyim kazanmak için öğrenciler ilgili iş dünyasına da maruz kalırlar. Öğrenim ve işyeri deneyimi, başarılı öğrencilerin uzmanlık alanlarına ilişkin analitik ile ilgili bir dizi kariyer ve istihdam fırsatlarına erişmelerini sağlar.... [-]

Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku