Biyoloji Top Diplomalar

Bir diploma gelişmiş, yüksek lisans veya lisansüstü düzeyde elde edilebilir, ve çalışmaların çeşitli sunulmaktadır. Çoğu program, bir veya iki yıl içinde tamamlanabilir, ancak süresi çalışmanın ve diploma türü alanında bağlıdır. Birçok kişi bir akademik derece tamamlamak veya mevcut kariyerini ilerletmek yardımcı olmak için bir diploma kazanmak. Biyoloji diploma… Devamını oku

Bir diploma gelişmiş, yüksek lisans veya lisansüstü düzeyde elde edilebilir, ve çalışmaların çeşitli sunulmaktadır. Çoğu program, bir veya iki yıl içinde tamamlanabilir, ancak süresi çalışmanın ve diploma türü alanında bağlıdır. Birçok kişi bir akademik derece tamamlamak veya mevcut kariyerini ilerletmek yardımcı olmak için bir diploma kazanmak.

Biyoloji diploma nedir? Bu program sayesinde, öğrenciler bitkiler ve hayvanlar da dahil olmak üzere canlıları ele alacağız. Canlı organizmalar gelişmek ve dünya 'nın ekosistemde büyümek nasıl yaşam bilimleri çeşitli yönlerini incelemek gibi Onlar, öğrenebilirsiniz. Sunulan bazı dersler biyoçeşitlilik, egzersiz ve enerji, genler, doğal kaynaklar, yaban hayatı, sağlığı, bulaşıcı hastalıklar, ve daha fazlasını içerebilir.

Bu diploma peşinde ana faydalarından biri de biyoloji alanında sağlam bir temel ve anlayışla bireyler sağlayabilir olmasıdır.Programın tamamlayan öğrenciler biyoloji ya da yaşam bilimleri alanında kariyer için daha hazırlıklı olabilir. Bireylerin bu çalışma aynı bölgede daha üst düzey bir akademik diploması için bu diploma da önünü açabilir.

Öğrenim ücretleri programı, kuruma bağlı olarak farklılık ve okul nerede yer almaktadır. Program ve ilgili maliyetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için, aday öğrenciler doğrudan kayıt ofisine başvurmaları önerilir.

Biyolojide kendi diplomasını aldıktan sonra, mezunları kamu veya özel sektörde çeşitli büyüklükteki işletmelerde bir bilim-ilgili alanda iş bulmak olabilir. Olası iş pozisyonlarına Bazı vahşi yaşam uzmanı, biyolog, araştırmacı veya çevresel savunucusu olma içerebilir. Birçok kişi de daha belirli bir kariyer için kendilerini hazırlamak için bir lisansüstü programa doğru basamak, tıp fakültesi veya diğer akademik derece olarak diploma kullanın.

Birçok kurum eklenen zamanlama esnekliği için bir tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak dersleri yanı sıra çevrimiçi sunuyoruz. Başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
University of Johannesburg
Johannesburg, South Africa

Zooloji alanındaki Ulusal Diploma'nın temel amacı, Zooloji alanında odaklanmış bilgi ve becerileri gösterebilen mezunlar geliştirmektir.

Zooloji alanındaki Ulusal Diploma'nın temel amacı, Zooloji alanında odaklanmış bilgi ve becerileri gösterebilen mezunlar geliştirmektir. Daha Az
Diploma
01 Jan 2020
Tam zamanlı
3 yıl
Ingilizce
Kampüs
 
Exeter College
Exeter, United Kingdom

o nasıl değerlendirilecek, bu ders çalışma ve nasıl bir şey? Erişim Elbette küçükken onlar yüksek öğrenim kaçırmış hissediyorum o yetişkinler için dizayn edilmiştir. ... Devamını oku

o nasıl değerlendirilecek, bu ders çalışma ve nasıl bir şey? Erişim Elbette küçükken onlar yüksek öğrenim kaçırmış hissediyorum o yetişkinler için dizayn edilmiştir. Daha Az
Diploma
01 Sep 2020
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs