Filter
Diploma
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Ceza Muhakemesi Top Kurs Eğitimleri

Dersi tamamladıktan sonra diploma veren programlar, birkaç yıl gibi bir süre kadar az sürebilir. Diplomatlar tipik olarak, işgücüne girmek için kullandıkları uzmanlık eğitimiyle ya da ilerideki çalışmalara ya da mevcut konumlarını iyileştirme fırsatlarına yönelik bir adım atma olarak kullanılırlar.

Cezai prosedürde diploma nedir? Bu program, suç eylemlerinin soruşturulması, yargılanması ve yargılanması gibi anayasal hukuk ile ilgili kavramların incelenmesini içermektedir. Çoğu zaman, kurs bir ulusun özel yasalarına ve yasal uygulamalarına odaklanır. Öğrenciler rezervasyon ve kefalet dahil olmak üzere tutuklama sürecini öğrenebilirler. Diğer çalışma alanları, kanıtların toplanması ve kullanımı ile savunma pazarlığı ve diğer cezai yargılama prosedürlerini çevreleyen kavramları içerebilir.

İnsan ilişkilerinin ve sosyal etkileşimlerinin sanat ve bilimini öğrenmek, kişisel ve profesyonel yaşamda başarılı bir şekilde gezinmek için faydalıdır. Bu genel beceriler, polislik gibi ceza adaleti ile ilgili becerilerin uzmanlığı içinde ve dışında geniş bir istihdam olanakları kapsamına uygulanabilir.

Çeşitli eğitim kurumlarının değerlerini karşılaştırmak, kariyer hedefleriniz için doğru olan programı bulmanıza yardımcı olacaktır. Programın süresini ve konumunu ve kariyer yerleştirme ya da ağ oluşturma fırsatları ile ilgili olarak sundukları önerileri dikkate almak akıllıca olacaktır. Programın karşılanabilirliği de önemli bir husustur.

Ceza yargılamasında bir diploma almak, bir polis memuru, suç memuru veya sınır devriyesi görevlisi olarak ceza kanununun inşasına yol açabilir. Diploma sahipleri, adli tıp laboratuvarları içinde, suçlu davalarda suçlamalarda bulunma ve suçlamalarda bulunma konusundaki kanıtları işleyen görevlerde de bulunabilirler. Kamu kurumları ve özel şirketler için saha müfettişleri ve arka plan araştırmacıları diplomatlar için diğer olası kariyer yollarıdır.

Ceza yargılamasında bir diploma için çalışmak, hem kişisel hem de çevrimiçi olarak çeşitli ortamlarda ve programlarda mümkündür. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

4 Sonuçlar Ceza Muhakemesi

South African Business & Technology Institute

Bu yeterliliğin amacı, toplumda olumlu bir değişim getirmek isteyen öğrenciler için yapılandırılmış bir program sağlamaktır; Bu ders onları trafik görevlisi olmak için ge ... [+]

Bu yeterliliğin amacı, toplumda olumlu bir değişim getirmek isteyen öğrenciler için yapılandırılmış bir program sağlamaktır; Bu ders onları trafik görevlisi olmak için gerekli bilgi ve becerilerle donatır.

Ders içeriğiDönem 01 Kariyer olasılıklarıMetro Polis MemurlarıSAPS memurlarıÖzel DedektifRisk DeğerlendiricileriAdli Müfettişlerbelgeleme

Tamamlandığında, Yüksek Öğrenim Bölümünden bir Ulusal Diploma çıkarılacaktır.

Ödenecek Ücretler

* Aşağıdaki ücretler seviye başına ödenir ve SABTI Finans Politikaları açısından artabilir

Kayıt Ücreti R500Mevduat R2800Taksit [Mar - Aralık] R1400 / aylık [Akademik yıl başına 10 ... [-]
Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Algonquin College

Bu iki yıllık Ontario College Diploma programı, öğrencileri Hukuk Bürosu alanında kariyer için hazırlamada ilk adımdır. Öğrenciler insan ilişkileri becerilerinde ve sosya ... [+]

Programımız

Bu iki yıllık Ontario College Diploma programı, öğrencileri Hukuk Bürosu alanında kariyer için hazırlamada ilk adımdır. Öğrenciler insan ilişkileri becerilerinde ve sosyal etkileşimin yorumlanmasında geniş bir eğitim kazanırlar. Müfredat, polis yetkileri ve prosedürleri, toplum polisliği, soruşturma süreçleri, çeşitlilik, mesleki etik, iletişim becerileri ve fitness testleri ile ilgili dersleri içermektedir.

Öğrenciler, deneyimli polis memurları ve disiplinler arası bir fakülte tarafından eğitimden yararlanırken, belediye, il ve federal polislik operasyonlarına maruz kalmaktadırlar.

[-]
Kanada Ottawa
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
City and Islington College

Bu eşsiz olay yeri inceleme kursu (CSI) kolluk kuvvetleri, ceza adaleti sistemi ve Suç Memuru (SOCO) veya Polis Memuru Bir Sahne olarak dahil laboratuar tabanlı meslekler ... [+]

FdSc Crime Scene ve Adli Soruşturma

Merkezi: Uygulamalı Bilimler

Öğrenci Tipi: Yetişkin (19+) Yükseköğretim Bu eşsiz olay yeri inceleme kursu (CSI) kolluk kariyer bir dizi, ceza adaleti sistemi ve Suç Memuru (SOCO) Bir Sahne olarak dahil laboratuar tabanlı meslekleri ya da bir Polis için hazırlar Memur.

Suç mahalli adli teori ve pratiğin en up-to-güncel yöntemleri konusunda eğitim verilmesi, bu ders becerileri işverenler talep sağlar.

Polisin personeli ve adli delil elde edilmesi ve mahkemede başvuran dahil olmak üzere adli projeler, pratik laboratuvar oturumları yanı sıra saha egzersizleri katılma fırsatı, rol oynama senaryolar içerir.

... [-]
Birleşik Krallık Londra
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International Career Institute

Adli popüler televizyon programlarını bu gün kanıtladığı gibi çok ilginç bir alandır. Aşağıda bu dersi kadar tamamlamayı modülleri bulunmaktadır. ... [+]

Ders Programı: Sen Kapak Will Ne

Adli Tıp Bugünlerde popüler televizyon programlarını kanıtladığı gibi çok ilginç bir alandır. Aşağıda bu dersi kadar tamamlamayı modülleri bulunmaktadır.

Ders Üniteleri Gözlem Becerileri Geliştirmek Delillerin Suç Sahne ve Sınav İncelenmesi Saç, Elyaf ve Kumaş Çalışması DNA profil, Parmak İzi ve Kan sıçratma Polen ve Spore Sınav Toksikoloji ve tanımlama İlaçlar El yazısı, sahtecilik ve Taklitler Analiz Manner, Anlamı, Mekanizma ve Ölüm Zamanı toprak Sınav Adli Antropoloji cam Kanıt Silendirler ve Gösterimler aracı Marks Balistik Kariyer olasılıkları ... [-]
Birleşik Krallık Londra
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku