Akademikprogramlar.com

Ceza Muhakemesi Top Kurs Eğitimleri

Dersi tamamladıktan sonra diploma veren programlar, birkaç yıl gibi bir süre kadar az sürebilir. Diplomatlar tipik olarak, işgücüne girmek için kullandıkları uzmanlık eğitimiyle ya da ilerideki çalışmalara ya da mevcut konumlarını iyileştirme fırsatlarına yönelik bir adım atma olarak kullanılırlar.

Cezai prosedürde diploma nedir? Bu program, suç eylemlerinin soruşturulması, yargılanması ve yargılanması gibi anayasal hukuk ile ilgili kavramların incelenmesini içermektedir. Çoğu zaman, kurs bir ulusun özel yasalarına ve yasal uygulamalarına odaklanır. Öğrenciler rezervasyon ve kefalet dahil olmak üzere tutuklama sürecini öğrenebilirler. Diğer çalışma alanları, kanıtların toplanması ve kullanımı ile savunma pazarlığı ve diğer cezai yargılama prosedürlerini çevreleyen kavramları içerebilir.

İnsan ilişkilerinin ve sosyal etkileşimlerinin sanat ve bilimini öğrenmek, kişisel ve profesyonel yaşamda başarılı bir şekilde gezinmek için faydalıdır. Bu genel beceriler, polislik gibi ceza adaleti ile ilgili becerilerin uzmanlığı içinde ve dışında geniş bir istihdam olanakları kapsamına uygulanabilir.

Çeşitli eğitim kurumlarının değerlerini karşılaştırmak, kariyer hedefleriniz için doğru olan programı bulmanıza yardımcı olacaktır. Programın süresini ve konumunu ve kariyer yerleştirme ya da ağ oluşturma fırsatları ile ilgili olarak sundukları önerileri dikkate almak akıllıca olacaktır. Programın karşılanabilirliği de önemli bir husustur.

Ceza yargılamasında bir diploma almak, bir polis memuru, suç memuru veya sınır devriyesi görevlisi olarak ceza kanununun inşasına yol açabilir. Diploma sahipleri, adli tıp laboratuvarları içinde, suçlu davalarda suçlamalarda bulunma ve suçlamalarda bulunma konusundaki kanıtları işleyen görevlerde de bulunabilirler. Kamu kurumları ve özel şirketler için saha müfettişleri ve arka plan araştırmacıları diplomatlar için diğer olası kariyer yollarıdır.

Ceza yargılamasında bir diploma için çalışmak, hem kişisel hem de çevrimiçi olarak çeşitli ortamlarda ve programlarda mümkündür. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

4 Sonuçlar Ceza Muhakemesi Filter

Ulusal Diploma: NQF 6'nın Polisliği

South African Business & Technology Institute
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl Bilgi iste Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Bu yeterliliğin amacı, toplumda olumlu bir değişim getirmek isteyen öğrenciler için yapılandırılmış bir program sağlamaktır; Bu ders onları trafik görevlisi olmak için gerekli bilgi ve becerilerle donatır.

Polis Vakıflarında Diploma

Algonquin College
e-Öğrenme Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Kanada Ottawa

Bu iki yıllık Ontario College Diploma programı, öğrencileri Hukuk Bürosu alanında kariyer için hazırlamada ilk adımdır. Öğrenciler insan ilişkileri becerilerinde ve sosyal etkileşimin yorumlanmasında geniş bir eğitim kazanırlar.

FdSc olay yeri ve adli soruşturma

City and Islington College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Birleşik Krallık London

Bu eşsiz olay yeri inceleme kursu (CSI) kolluk kuvvetleri, ceza adaleti sistemi ve Suç Memuru (SOCO) veya Polis Memuru Bir Sahne olarak dahil laboratuar tabanlı meslekler, kariyer bir dizi için hazırlar.

Adli yönetici diploma

International Career Institute
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Açık Kayıt Birleşik Krallık London

Adli popüler televizyon programlarını bu gün kanıtladığı gibi çok ilginç bir alandır. Aşağıda bu dersi kadar tamamlamayı modülleri bulunmaktadır.