Ceza Hukuku Top Diplomalar

Bir diploma programı uzmanlık belirli bir alanda öğrenci bilgilerini oluşturur. Program daha odaklanmış olduğundan, genellikle bir-iki yıl arasında, daha az zaman alır. diploma ile mezunlar genellikle arzuladıkları alanda giriş seviyesi işler için nitelikli. Birçok program deneyimsel öğrenme fırsatları kullanır. ceza adaleti diploma nedir? Bu diploma seçeneği suç davran… Devamını oku

Bir diploma programı uzmanlık belirli bir alanda öğrenci bilgilerini oluşturur. Program daha odaklanmış olduğundan, genellikle bir-iki yıl arasında, daha az zaman alır. diploma ile mezunlar genellikle arzuladıkları alanda giriş seviyesi işler için nitelikli. Birçok program deneyimsel öğrenme fırsatları kullanır.

ceza adaleti diploma nedir? Bu diploma seçeneği suç davranışı caydırmak ve sivil düzeni sağlamak, kolluk adanmış bir müfredat öğrencileri yürütmektedir. Öğrenciler programın odak bağlı olarak farklılık becerileri çeşitli öğrenirler. Öğrenciler gençlik adalet, kolluk kuvvetleri, suç sahneleri, ıslah çalışmaları veya genel ceza adalet öğrenme vurgulayan programlar seçebilirsiniz. öğrencinin seçtiği programa göre belirlenmiş Öğrenciler belirli kriminoloji konusunda bilgi, sosyoloji, psikoloji, ceza hukuku, delil taşıma, güvenli yönetimi, olay yeri inceleme ve adli teori ve pratik kazanabilir.

ceza adaleti diploma ile, büyük olasılıkla tutar ve toplumda düzeni koruyan bir sistem üzerinde gerçek bir etkiye sahip olacaktır. Eğer bir hizmet ömrü boyunca taşımak ve sizi temin ederim öğrenme becerileri mezun olduktan sonra seçtiğiniz alanına girmek için hazır.

maliyeti nedir gibi programlar değişebilir. programları ve tüm dünyada mevcut okulların çeşitli vardır. Aday öğrenciler araştırma okulları ve programlar onların ihtiyaçlarını uygun olanı bulmak için tavsiye edilir.

Mezunlar kolluk, ıslah hizmetleri, grup evlerinde ve güvenlik işleri için nitelikli olabilir. yeterlilik programına bağlıdır. Bazı programlar gençlik hizmetleri konusunda uzmanım ve öğrenciler toplum desteği, bir gençlik katılım merkezi, gençlik hizmetleri, gençlik yeniden entegrasyon ya da bir eğlence programının bir parçası olarak risk altındaki gençleri yardım istihdam sağlamasına olanak.adli odaklanmak Programlar polis memuru ya da olay yeri araştırmacılar olarak kariyer için hazırlar. Genel programlar güvenlik ve kayıp önleme işleri almak yardımcı olur.

Ceza adalet diploma değişen sınıf seçenek ve esneklik ile birçok okullardan temin edilebilir. Bir ders ile başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
Bow Valley College
Calgary, Canada

Bir Gençlik Adalet Uzmanlık ile Adalet Çalışmaları Diploma risk gençlerin hayatlarını yardım ödüllendirici kariyer için bilgi ve beceri ile sağlayacaktır.

Bir Gençlik Adalet Uzmanlık ile Adalet Çalışmaları Diploma risk gençlerin hayatlarını yardım ödüllendirici kariyer için bilgi ve beceri ile sağlayacaktır. Daha Az
Diploma
01 September 2020
Tam zamanlı
16 aylar
Ingilizce
Kampüs