Filter
Diploma
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Ceza Hukuku Top Diplomalar

Bir diploma programı uzmanlık belirli bir alanda öğrenci bilgilerini oluşturur. Program daha odaklanmış olduğundan, genellikle bir-iki yıl arasında, daha az zaman alır. diploma ile mezunlar genellikle arzuladıkları alanda giriş seviyesi işler için nitelikli. Birçok program deneyimsel öğrenme fırsatları kullanır.

ceza adaleti diploma nedir? Bu diploma seçeneği suç davranışı caydırmak ve sivil düzeni sağlamak, kolluk adanmış bir müfredat öğrencileri yürütmektedir. Öğrenciler programın odak bağlı olarak farklılık becerileri çeşitli öğrenirler. Öğrenciler gençlik adalet, kolluk kuvvetleri, suç sahneleri, ıslah çalışmaları veya genel ceza adalet öğrenme vurgulayan programlar seçebilirsiniz. öğrencinin seçtiği programa göre belirlenmiş Öğrenciler belirli kriminoloji konusunda bilgi, sosyoloji, psikoloji, ceza hukuku, delil taşıma, güvenli yönetimi, olay yeri inceleme ve adli teori ve pratik kazanabilir.

ceza adaleti diploma ile, büyük olasılıkla tutar ve toplumda düzeni koruyan bir sistem üzerinde gerçek bir etkiye sahip olacaktır. Eğer bir hizmet ömrü boyunca taşımak ve sizi temin ederim öğrenme becerileri mezun olduktan sonra seçtiğiniz alanına girmek için hazır.

maliyeti nedir gibi programlar değişebilir. programları ve tüm dünyada mevcut okulların çeşitli vardır. Aday öğrenciler araştırma okulları ve programlar onların ihtiyaçlarını uygun olanı bulmak için tavsiye edilir.

Mezunlar kolluk, ıslah hizmetleri, grup evlerinde ve güvenlik işleri için nitelikli olabilir. yeterlilik programına bağlıdır. Bazı programlar gençlik hizmetleri konusunda uzmanım ve öğrenciler toplum desteği, bir gençlik katılım merkezi, gençlik hizmetleri, gençlik yeniden entegrasyon ya da bir eğlence programının bir parçası olarak risk altındaki gençleri yardım istihdam sağlamasına olanak.adli odaklanmak Programlar polis memuru ya da olay yeri araştırmacılar olarak kariyer için hazırlar. Genel programlar güvenlik ve kayıp önleme işleri almak yardımcı olur.

Ceza adalet diploma değişen sınıf seçenek ve esneklik ile birçok okullardan temin edilebilir. Bir ders ile başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Ceza Hukuku

Abraham Lincoln University

Ceza Adalet alan kamu düzeninin korunmasında suç kontrolüne merkezleri. Bu kolluk, taşıma delil, olay yeri inceleme ve ilgili sorumlulukların temel fonksiyonları içerir. ... [+]

Ceza Adalet Çevrimiçi Diploma Programı

Ceza Adalet alan kamu düzeninin korunmasında suç kontrolüne merkezleri. Bu kolluk, taşıma delil, olay yeri inceleme ve ilgili sorumlulukların temel fonksiyonları içerir. Buna ek olarak, bu anayasal standartlara uygun insani bir şekilde yapılmalıdır şüphelilerin güvenli yönetimi, güvenli tutmak ve kontrolünü kapsar.

Potansiyel Kariyer Ceza Adalet diploma kazanmak Öğrenciler genellikle bu kariyer Güvenlik görevlisi Kayıp Önleme Ekibi Bina Güvenliği PROGRAMININ AMACI

Bu derece temel ceza adalet kavram ve becerileri öğrencilere bir çerçeve sağlamak için tasarlanmıştır. Programın başarılı bir şekilde tamamlayan öğrenciler için gerekli bilgi ve becerileri elde etmiş olacak:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 dönem
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Bow Valley College

Bir Gençlik Adalet Uzmanlık ile Adalet Çalışmaları Diploma risk gençlerin hayatlarını yardım ödüllendirici kariyer için bilgi ve beceri ile sağlayacaktır. ... [+]

Adalet Çalışmaları Diploması - Gençlik Adalet

Sen toplumun temeli olan bir sistemin önemli bir parçası haline gelecektir. Bir Gençlik Adalet Uzmanlık ile Adalet Çalışmaları Diploma topluma yeniden entegre geri olan bilgi ve becerileri risk gençlerin hayatlarını yardım ödüllendirici kariyer için, hapsedilen gençlere ve gençlik sağlayacaktır.

Bu 16 aylık (4 yarıyıl) Diploma programı sorunlu genç insanların hayatlarında dönüştürücü bir değişim yaratabilir mentorluk ve liderliği sağlamak için donatmak olacaktır. Tüm Adalet Çalışmaları Öğrenciler Yıl 1'de derslerin aynı seti (ceza adaleti, psikoloji, sosyoloji, kriminoloji ve) almak ve Yıl 2 onların uzmanlık özgü ders almak: Gençlik Adalet, Hukuk İcra veya Islah Çalışmaları.... [-]

Kanada Calgary
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
16 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku