Filter
Diploma
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Dekoratif Sanatlar Top Diploma Programları

Diploma, genellikle lisans derecesine benzer bir çalışma programıdır. Farklılık, bir diploma genellikle genel kursları içermez, sadece çalışma alanına odaklanır. Bir diploma programını tamamlamak iki ila üç yıl alabilir.

Dekoratif sanatlar diploması nedir? Bu tür program genellikle öğrencileri hem güzel hem de dekoratif sanatlarla ilişkili pek çok alanda eğitmek için tasarlanmıştır. Kurslar, katalog sanatına veya sanatın tarihsel bağlamına bakabilir. Her program, mimari öyküsü, seramiğe giriş, oryantal halılar, İrlanda halk heykelleri, resim tarihi, gümüş tarihi, mimari öyküsü, minyatür resim tanıtımı ve kostüm tasarımı tarihini içeren farklı gerekli sınıflara sahip olabilir. Bir diploma programı bilgi vermek için dersler, grup projeleri, sınıf gezileri, kağıtlar ve sınavlar kullanabilir.

Dekoratif sanatı daha iyi anlamak, sanat endüstrisinde daha fazla kariyer olanağı sağlayabilir. Bu çalışma ayrıca, genellikle daha iyi bir takım oyuncusu haline gelebilecek grup projeleri için gerekli işbirliği nedeniyle faydalı olabilir.

Dekoratif sanatlardaki bir diplomanın maliyeti, çalışmak istediğiniz sanatın alanı, okulun konumu, programın süresi ve dönem başına ders yüküne dayanabilir. Öğrenim almak için tahmin yapmanın en iyi yolu, katılmak istediğiniz okulla iletişime geçmektir.

Sanat galerileri veya sanat müzayede evlerinde kariyer yapmak için dekoratif sanat dallarında diploma kullanabilirsiniz. Bazı öğrenciler, bu diploma programını daha fazla eğitim için bir başlangıç ​​noktası olarak kullanıyor. Bu eğitim ile öğrenciler için ortak kariyer müze küratörü, ressam, sanatçı sanatçı, animatör, multimedya sanatçısı, açık artırma evi yöneticisi, konservatör, ahşap ve metal kaplama, tedarik plancısı ve güzel kuyumculuk kataloger içerir.

Bir diploma programına başvurmak kolaydır.Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Dekoratif Sanatlar

London School of Mosaic

Diploma dersi, mozaik yapımı, tarihi ve potansiyeli hakkında geniş bir bilgi birikimine sahip sanat öğrencileri için tasarımın temel unsurlarını ve mozaik yapımını kapsay ... [+]

Öğrenme Amaçları ve Çıktıları

Diploma dersi, mozaik yapımı, tarihi ve potansiyeli hakkında geniş bir bilgi birikimine sahip sanat öğrencileri için tasarımın temel unsurlarını ve mozaik yapımını kapsayan bir yıllık bir seçenektir.

Ders içeriği

Mozaik Üretimi: Teknikleri ve Uygulaması Araçlara, tekniklere ve materyallere giriş; yüzeyleri ve yüzeyleri incelemek; Dönem 1 Mermer ile çekiç ve hardie ile çalışan Roma Mozaikleri; Dönem 2 Bizans Dönemi Mozaik ile çalışan çekiç ve hardie ile çalışmak; diğer standart mozaik malzemeler ve pense ile çalışmak; Dönem 3 Bireysel proje, çerçeve oluşturma, belgeleme ve pazarlama çalışması (60 kredi)... [-]

Birleşik Krallık Londra
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku