close

Filtreler

Sonuçları Göster

Dilbilimi Top Diploma Programları

daha kapsamlı bir dereceye aksine, bir diploma programı öğrencilere sadece bir ya da iki yıl içinde kendi programından çalışma ve lisansüstü belirli bir alanda derinlemesine dalma şansı sunuyor. Öğrenciler yaptıkları çalışmada tamamladıktan sonra profesyonel dünyada çalışmak için güçlü olmak için bir göz ile, kendi seçtikleri konusunda kapsamlı eğitim görmekted… Devamını oku

daha kapsamlı bir dereceye aksine, bir diploma programı öğrencilere sadece bir ya da iki yıl içinde kendi programından çalışma ve lisansüstü belirli bir alanda derinlemesine dalma şansı sunuyor. Öğrenciler yaptıkları çalışmada tamamladıktan sonra profesyonel dünyada çalışmak için güçlü olmak için bir göz ile, kendi seçtikleri konusunda kapsamlı eğitim görmektedir.

dilbilim diploma tam olarak nedir? Bir dilbilim diploma programı dilleri ve ses, uluslararası dilde, belirli lehçelerde ve jargons, konuşma terapisi ve hatta dil ve toplum üzerindeki olanlar da dahil olmak üzere dil ile ilgili dersler, geniş bir yelpazede içermesi muhtemeldir. Öğrenciler bu nişler birinde uzmanlaşmış seçim mümkün olabilir, ya da genel dilbilim konularında geniş bir bilgi tabanı sürdürmeye tercih edebilir.

dilbilim bir diploma faydaları çoktur.Öğrenciler dil becerilerini geliştirmek değil, aynı zamanda, aynı zamanda kişilerarası ve problem çözme yeteneklerini yanı sıra mesleki fırsatlar artırmak için emin kalmayacak.

Öğrenim, ücretler ve diploma programları için diğer ilişkili maliyetler biçimine ülkeye ve biçimi ülkeye biraz farklıdır. Bu nedenle, belirli okullarla irtibata ve maliyetleri soruşturmak için özel dilbilim diploma programları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen öğrenciler için tavsiye edilir.

Eğer dilbilim bir diploma ile mezun olduğunda, pek çok potansiyel kariyer farklı alanlarda bir dizi sizi bekliyor olabilir. Bir konuşma terapisti, yazar, araştırmacı, eğitimci ya da dilbilim odaklı sizin birikiminiz elde ettik sonra size ilgi sosyolog veya antropolog gibi bir iş. Ortak kariyer disiplinler sosyal çalışma, ilaç veya patoloji ve hatta bilim ve teknolojiyi içerebilir. Ayrıca sınıf ortamında öğretim dilbilim gitmek isteyebilirsiniz.

dilbilim Diploma genellikle tamamlamak için nispeten hızlı ve birçok profesyonel olanakları ve farkında değillerdi hangi kişisel becerilerini ortaya çıkarabilir. aşağıda programı için arama başlar ve kurşun formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
İlgili çalışma alanları
arrow_drop_up arrow_drop_down
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
University of Technology Sydney
Sidney , Avustralya

UTS , yazarlar ve uluslararası alanda tanınmış uzmanlar tarafından yayınlanmış akademisyenlerle birlikte, lisansüstü dil ve okuma-yazma kursları konusunda dünya lideri bir kur ... +

UTS , yazarlar ve uluslararası alanda tanınmış uzmanlar tarafından yayınlanmış akademisyenlerle birlikte, lisansüstü dil ve okuma-yazma kursları konusunda dünya lideri bir kuruluştur. Bu ders, çocuklara, gençlere ve yetişkinlere eğitim veren geniş bir yelpazede İngilizce öğretmenlerinin ve eğitimcilerin mesleki gelişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kurs ve uzmanlık alanlarında ders, çağdaş modelleri ve dil öğrenme ve öğretme analizini sunar. İngilizce'yi diğer dillerin yetişkin konuşmacılarına öğretmek için bir başlangıç ​​öğretme yeterliliği isteyenler ve halihazırda bir öğretmenlik yeterliliğine sahip olanlar ve alanında uzmanlık derecesi kazanmak isteyenler için. -
Yüksek Lisans Diploması
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Ingilizce
Oca 2021
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın

İlgili çalışma alanları