Filter
Diploma
Kanada Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Araştır Diplomalar içinde Fotoğrafçılık Kanada'da

Bireyler, belirli bir alana ilişkin gerekli becerileri ve eğitimi almak için ya da belirli bir kariyer seçeneği için beceriler geliştirmek için bir lisans veya yüksek lisans derecesi tamamlandıktan sonra, orta öğretim okulundan sonra bir diploma programına kayıt yaptırabilirler.

Fotoğraf olay fotoğrafçılık, portre, sanatsal fotoğrafçılık, foto muhabirliği ve reklam içeren bir hızla büyüyen bir alandır. Bu programlardan birinde öğrenciler genellikle yüksek kaliteli görüntüler oluşturmak için fotoğrafik donanımlar nasıl kullanılacağını öğrenmek.

Kanadalılar öğrenmeye büyük önem ve yüksek standartları ile birinci sınıf bir eğitim sistemi geliştirdik. Kanada güvenli, temiz bir ortam sağlamak, ancak sürekli BM tarafından yaşam kalitesi açısından yaşamak için dünyanın en iyi yerlerinden biri olarak seçildi Sadece.

Diploma içinde Fotoğrafçılık Kanada'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Fotoğrafçılık, Kanada

LaSalle College Vancouver

İlginç görüntüler, günümüzün görsel medyasında, hem basılı hem de elektronik olan duygusal gücün çoğunu taşır. Bu görüntü en yaygın olarak fotografiktir. Dijital Fotoğraf ... [+]

Bir Fotoğrafçının Gözü

Fotoğraf, iyi bir fotoğraf çekmekten çok daha fazlasıdır; ışık ve form, teknoloji ve yazılımı anlama, düzenleme ve bitirme ile ilgilidir. Dijital Fotoğrafçılık Diploması programı, öğrencilere zanaatın temellerini öğreterek, onları fotoğrafçılıkta heyecan verici ve farklı bir kariyere hazırlama.

Görsel stilleri hakkında bir anlayış geliştirirken, öğrenciler kariyerlerini yönlendirmek için profesyonel standartlar ve beceriler geliştirirler. Dijital çağda, profesyonel düzeyde fotoğraf oluşturmayı bilen insanlar için bir pazar var. Dijital Fotoğrafçılık Diploması, öğrencilerin fotoğrafçılıkta ödüllendirici bir kariyer oluşturmak için gerekli becerileri geliştirmelerine yardımcı olur.... [-]

Kanada Vancouver
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 hukuk lisans derecesi bulun
Kampüs
İngilizce Devamını oku