Filter
Diploma
Kuzey Amerika Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Kuzey Amerika Fotoğrafçılık Diploma Programları Hepsini İncele 2019/2020

Diploma programları bir öğrencinin belirli bir konuda bir ya da iki yıl eğitim alabilme yeteneğini göstermektedir. Diploma programına birçok farklı kolejde ve teknik okulda katılabilirsiniz. Diploma, genellikle yüksek öğrenime devam etmenize ve / veya uzmanlık alanınızda iş bulmanıza fırsat sağlayacaktır.

fotoğrafçılık eğitimi olanlar genellikle nasıl kameralar çalışma ve nasıl sanat eserleri yaratmak için bunları kullanmak için öğrenirler. Bu program öğrencilerin bu tür haber fotoğrafçılığı, olay fotoğraf veya portre oluşturma gibi kariyer, çeşitli takip yardımcı olabilir.

Günümüz imparatorluklar yerli uygarlıklardan, Kuzey Amerika eller âlimleri sunmak için eğitim fırsatlarının bol vardır. Farklı kültürlerin bir dizi ile dolu, öğrencilerin çok yönlü bir şekilde kendilerini de eğitmek olabilir.

Kuzey Amerika Fotoğrafçılık Diploma Programları İncele 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Fotoğrafçılık, Kuzey Amerika

LaSalle College Vancouver

İlginç görüntüler, günümüzün görsel medyasında, hem basılı hem de elektronik olan duygusal gücün çoğunu taşır. Bu görüntü en yaygın olarak fotografiktir. Dijital Fotoğraf ... [+]

Bir Fotoğrafçının Gözü

Fotoğraf, iyi bir fotoğraf çekmekten çok daha fazlasıdır; ışık ve form, teknoloji ve yazılımı anlama, düzenleme ve bitirme ile ilgilidir. Dijital Fotoğrafçılık Diploması programı, öğrencilere zanaatın temellerini öğreterek, onları fotoğrafçılıkta heyecan verici ve farklı bir kariyere hazırlama.

Görsel stilleri hakkında bir anlayış geliştirirken, öğrenciler kariyerlerini yönlendirmek için profesyonel standartlar ve beceriler geliştirirler. Dijital çağda, profesyonel düzeyde fotoğraf oluşturmayı bilen insanlar için bir pazar var. Dijital Fotoğrafçılık Diploması, öğrencilerin fotoğrafçılıkta ödüllendirici bir kariyer oluşturmak için gerekli becerileri geliştirmelerine yardımcı olur.... [-]

Kanada Vancouver
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 hukuk lisans derecesi bulun
Kampüs
İngilizce Devamını oku