ACADEMICCOURSES

Afrika'da Gıda Bilimleri Kurs Eğitimleri Hepsini İncele 2020

Diploma, teknik okullarda ve kolejlerde katılınan eğitim programları sayesinde alınabilmektedir. Bir ileri diploma programını tamamlamak birçok öğrenci için bir ya da iki yıl sürmektedir. Diploma size daha fazla iş olanağı ya da eğitim olanağı sağlayacaktır.

Gıda bilimleri, kalıcı besleyici ve kolay erişilebilir gıda üretmek yardımcı olmak için kimya, mikrobiyoloji, mühendislik ve biyokimya kullanır. Okuyan gıda bilimleri gıda sistemleri ve nasıl gelecek nesiller için sürdürülebilir gıda kaynakları oluşturmak için bir gelişme daha büyük bir anlayış elde yardımcı olabilir.

Emmek ve hizmet geniş fırsatlar, Afrika araştırma ezici olacaktır ile Téranga ya da Güney Afrika Senegal, arazi,, siz Doğu Afrika'nın mitolojik, büyüleyici Tanzanya seçseniz bile.

Afrika'da Gıda Bilimleri Diploma Programları Hepsini İncele 2020

2 Sonuçlar Gıda Bilimleri, Afrika Filter

Gıda ve Biyoteknoloji İleri Diploması

University of Johannesburg
İleri Diploma
Oca 2021
<
Tam zamanlı
30 Eki 2020
Ingilizce
Kampüs

UJ, SA'nın Biyoteknoloji ve Gıda Teknolojisi alanındaki konumunu desteklemek için eşsiz ve merkezi bir yere sahiptir. Eğitimimiz bilgi ve yetenekli insanlara bilgi vererek top ...

Devamını oku

Gıda Teknolojisi Diploması (Genişletilmiş)

University of Johannesburg
Diploma
Oca 2021
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
30 Eyl 2020
Ingilizce
Kampüs

Gıda Teknolojisi Diplomasının (Genişletilmiş) temel amacı Gıda Teknolojisi odaklı bilgi ve becerilerini gösterebilir mezunlar geliştirmektir. Bu nedenle, program merkezi olara ...

Devamını oku