Filter
Diploma
Güney Afrika Cumhuriyeti Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Hepsini İncele Diplomalar içinde Hayvan Bilimi Güney Afrika'da

Diplomalar genellikle kolej veya teknik okullar aracılığıyla verilir. Diploma programları, lisans programlarından veya önlisans programlarından daha kısa sürede tamamlanması, kariyerlerini hızlandırmak isteyen insanlar için ideal bir seçenektir.

Hayvan bilimi, hayvanların biyolojisinin incelenmesidir. Geleneksel olarak, öğrenciler sadece sığır, koyun, kümes hayvanları, atlar ve domuzlar dahil olmak üzere yalnızca hayvan türlerini incelerdi. Günümüzde öğrenciler, eşlik eden hayvanlar ve egzotik türler de dahil olmak üzere çok daha geniş bir yelpazede hayvanlar üzerinde çalışabilirler.

Resmi olarak Güney Afrika, Güney Afrika Cumhuriyeti, Afrika'nın güney ucunda yer alan bir ülkedir. Bu dokuz ile ayrılmıştır. Güney Afrika noktası kapalı sadece bir atlama değil, kültür, fauna ve flora ve tarih açısından zengin fantastik bir hedef kendisidir.

Diploma Programı içinde Hayvan Bilimi Güney Afrika'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Hayvan Bilimi, Güney Afrika Cumhuriyeti

Dereceler
Konum
Güney Afrika Cumhuriyeti
Eğitim türü
Hız
South African Business & Technology Institute

Bu yeterliliğin amacı, Süpervizörlerin, Hayvansal Üretime spesifik atıfta bulunarak Junior Çiftlik Yöneticisi pozisyonuna doğru ilerlemelerini sağlamaktır. Programı başar ... [+]

Bu yeterliliğin amacı, Süpervizörlerin, Hayvansal Üretime spesifik atıfta bulunarak Junior Çiftlik Yöneticisi pozisyonuna doğru ilerlemelerini sağlamaktır.

Ders içeriğiDönem 01 Kariyer olasılıklarıÇiftlik ŞefiHayvan YetiştiriciliğiKüçük Çiftlik Müdürübelgeleme

Programı başarıyla tamamlayan öğrenci, Hayvan Üretimi NQF 4 Sertifikasını alır.

Ödenecek Ücretler

* Aşağıdaki ücretler seviye başına ödenir ve SABTI Finans Politikaları açısından artabilir

Kayıt Ücreti R500Mevduat R2800Taksit [Mar - Aralık] R1600 / aylık [Akademik yıl başına 10 taksit ödenir]Bir kerelik Ücretler R18800 / yılMinimum Giriş Koşulları11. Sınıf... [-]
Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg
Şubat 2020
Tam zamanlı
2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku