Akademikprogramlar.com

Longueuil Kanada'da Hukuk Çalışmaları Diplomalar Karşılaştır 2019/2020

Diploma programları bir öğrencinin belirli bir konuda bir ya da iki yıl eğitim alabilme yeteneğini göstermektedir. Diploma programına birçok farklı kolejde ve teknik okulda katılabilirsiniz. Diploma, genellikle yüksek öğrenime devam etmenize ve / veya uzmanlık alanınızda iş bulmanıza fırsat sağlayacaktır.

Hukuk ve yönetmelikler insanlar tarafından oluşturulan ve yine insan davranışlarını kontrol üzere tasarlanan kanunlardır. Uygun işletmecilik uygulamalarından, uluslar arası devlet ilişkilerine kadar birçok alt dal bulunmaktadır.

Kanadalılar öğrenmeye büyük önem ve yüksek standartları ile birinci sınıf bir eğitim sistemi geliştirdik. Kanada güvenli, temiz bir ortam sağlamak, ancak sürekli BM tarafından yaşam kalitesi açısından yaşamak için dünyanın en iyi yerlerinden biri olarak seçildi Sadece.

Bu şehir öğrenciler katılıyor alanına fikir kazanmıştır eğitimde zengin bir geçmişi olduğu bilinmektedir. Yüksek öğrenim açısından bu olumlu tempo ayarı çeşitli kurum Universite de Montreal ve Universite de Sherbrooke içerir.

Longueuil Kanada'da Hukuk Çalışmaları Kurs Eğitimleri Okullarla İletişime Geçin 2019/2020

1 Sonuçlar Hukuk Çalışmaları, Longueuil Filter

Paralegal Teknolojisinde Diploma - JCA. 1F

CDI College
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Kanada Montreal Pointe-Claire Laval Longueuil + 2 daha

Paralegal Teknolojisi - CDI College JCA.1F programı öğrencileri, Quebec eyaletinin çeşitli yerlerinde profesyonel paralegals olarak çalışmaya hazırlar.