Filter
Diploma
Kanada Ontario Ajax Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Ajax Kanada'da Avukatlık Çalışmaları Diploma Programları Araştır 2019/2020

Ortaokuldan sonra kariyer seçeneklerini genişletmek isteyen kişiler belirli bir alanda diploma alabilirler. Bu programlar genelde genel eğitim sınıflarına ihtiyaç duymaz, bu nedenle tamamlanması daha kısa sürer.

Bir paralegal çalışma programındaki dersler genellikle öğrencinin kendi kariyer hedeflerine göre seçebileceği terminolojiyi, yasal belge türlerini ve hukukun çeşitli uzmanlıklarını kapsar. Mezunlar yerel paralegal sertifikasyon sınavlarına girmeye hazır olmalıdır.

Kanada on eyalet ve üç bölgeden oluşan bir Kuzey Amerika ülkesidir. Kıtanın kuzey kesiminde yer alan, bu Atlantik'ten Pasifik'e kadar uzanan ve kuzeye Arktik Okyanusu uzanır.

Ajax üniversite ve kolej size lise sonrası eğitim dışında en iyi ulaşmanıza yardımcı olmak için özel eşsiz avantajlar sağlayabilir. Eğer gelecekte işyerinde etkili yerleşmek hazırlanıyor bu kurumlarda yüksek öğretim tesisleri güncel erişebilirsiniz.

Ajax Kanada'da Avukatlık Çalışmaları Diplomalar Okullarla Direkt İletişime Geçin 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Avukatlık Çalışmaları, Ajax

Dereceler
Konum
Kanada
Ontario
Ajax
Eğitim türü
Hız
CDI College

Karma yargılar, karmaşık hukuk uygulamaları ve prosedürleri hakkında bilgi sahibi olmaları talep edilen yasal yönetim ekiplerinin üyelerine saygı gösterir. ... [+]

Karma yargılar, karmaşık hukuk uygulamaları ve prosedürleri hakkında bilgi sahibi olmaları talep edilen yasal yönetim ekiplerinin üyelerine saygı gösterir.

CDI College , öğrencileri aile, medeni hukuk, ceza ve şirket hukukunun yanı sıra ofis yazılımı ve klavye gibi pratik becerilerle tanıştırır.

Öğrenciler yasal araştırmaları ve mülakatları inceler ve yasal dokümantasyonda güçlü bir geçmiş kazanırlar. Bu programın mezunları hukuk uygulamaları, emlak kurumları ve devlet dairelerinde çalışmaya devam etti.

[-]
Kanada Hamilton Ajax Surrey Toronto  + 1 Daha fazla
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku