Akademikprogramlar.com

Avukatlık Çalışmaları Top Kurs Eğitimleri

Diplomalar iş, sanat, mühendislik, beşeri bilimler, fen bilimleri, hukuk ve dil de dahil olmak üzere ilgi birçok alanda sunulmaktadır. Seçim için mevcut gelişmiş, yüksek lisans, lisansüstü diplomaları ve de vardır. Birçok kişi kendi kariyerine başlamak tekme, ya da belirli bir alanda ek eğitim sağlamak için, bir akademik derece tamamlamak için bir diploma kazanmak için tercih.

Paralegal çalışmalarda bir diploma nedir? Bu program öğrencilere hukuk sistemini değerlendirmek ve bir kurum, kuruluş için paralegal, hukuk birimi veya hukuk bürosu olarak çalışmak için gerekli bilgi sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Hukuk sistemleri, yöntemleri ve sözleşmeler yanı sıra marka ve patent bölümlerinde, kamu hukukuna ve daha alanlarını kapsayabilir sunulan derslerden bazıları. Paralegal mesleğinin tarihçesi genellikle bu diploma programına öğretilir.

Bir Paralegal çalışmaları diploma Kazanç hukuk alanında ilginizi çekebilir olanlar için yararlı olabilir.Program genellikle geçerli iş için ek eğitim gibi, sertifikasyon ek bir düzeyde sağlamak, ya da gelecekteki iş pozisyonuna doğru eklenmez niteliklere sağlayabilir hizmet vermektedir. Bazı hukuk ileri derecede kazanç yönünde çok gerekli basamak olarak bu diploma bakın.

Programın maliyeti programın uzunluğu ve diploma sunulduğu okula bağlı olarak farklılık gösterecektir. Belirli öğretim ücreti, ilgilenen öğrenciler daha fazla bilgi için doğrudan kurum başvurmalısınız.

Paralegal çalışmalarda bir diploma aldıktan sonra, öğrenciler stajyeri olarak veya hukuk bürosu da dahil olmak üzere işletmelerin çeşitli yasal asistan olarak veya bir kurumun ya da işletmenin hukuk departmanında kariyer bulabilirsiniz. Bireyler de rehber, hukuk sistemleri ve markaların ya da patent ile yardımcı olmak için yasal yardımlar veya asistanları istihdam işletmelerde iş bulmak olabilir.Bu diploma aynı zamanda hukuk diploması kazanç karşı olan akademik kariyer başlatmak isteyen bireyler için yararlı olabilir.

Bazı programlar, uzaktan eğitim gerektiren olanlar ya da yararına online kurslar sunuyoruz. Daha fazla bilgi için, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

6 Sonuçlar Avukatlık Çalışmaları Filter

Adalet çalışmaları diploma - ıslah çalışmaları

Bow Valley College
Kampüs Tam zamanlı 16 aylar Bilgi iste Kanada Calgary

Bir Islah Çalışmaları Uzmanlık ile Adalet Çalışmaları Diploma ıslah kurumlarında ödüllendirici kariyer için çeşitli fırsatlar kapılarını açıyor.

Adalet çalışmaları diploma - gençlik adalet

Bow Valley College
Kampüs Tam zamanlı 16 aylar Bilgi iste Kanada Calgary

Bir Gençlik Adalet Uzmanlık ile Adalet Çalışmaları Diploma risk gençlerin hayatlarını yardım ödüllendirici kariyer için bilgi ve beceri ile sağlayacaktır.

Paralegal Teknolojisinde Diploma - JCA. 1F

CDI College
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Kanada Montreal Pointe-Claire Laval Longueuil + 2 daha

Paralegal Teknolojisi - CDI College JCA.1F programı öğrencileri, Quebec eyaletinin çeşitli yerlerinde profesyonel paralegals olarak çalışmaya hazırlar.

Diplomada Diploma

CDI College
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2019 Kanada Hamilton Ajax Surrey Toronto + 2 daha

Karma yargılar, karmaşık hukuk uygulamaları ve prosedürleri hakkında bilgi sahibi olmaları talep edilen yasal yönetim ekiplerinin üyelerine saygı gösterir.

Hukuk bürosu ortak diploma

North Iowa Area Community College
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Mason City

Yasal Ofisi Associate Diploma programı hukuk büroları, sigorta şirketleri, finansal kurumlar, mahkemeler ve polis departmanları ile istihdam için, yanı sıra firmalarının ve devlet daireleri yasal bölümler hazırlamak için tasarlanmıştır.

PGDip Legal Technology - Part-time

University of Law Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 18 aylar Ocak 2020 Birleşik Krallık UK Online

Hukuk Teknolojisi konusundaki PGDip'imiz hem hukuk hem de hukuk dışı mezunlar için mevcuttur ve bu hızla gelişen alana ilişkin bir fikir verir. Bu heyecan verici ve çoğu zaman yıkıcı teknolojinin temellerini yasal bir bağlamda ve çevresinde oluşturulan düzenlemeyi öğreneceksiniz.