ACADEMICCOURSES

Avukatlık Çalışmaları Top Kurs Eğitimleri

Diplomalar iş, sanat, mühendislik, beşeri bilimler, fen bilimleri, hukuk ve dil de dahil olmak üzere ilgi birçok alanda sunulmaktadır. Seçim için mevcut gelişmiş, yüksek lisans, lisansüstü diplomaları ve de vardır. Birçok kişi kendi kariyerine başlamak tekme, ya da belirli bir alanda ek eğitim sağlamak için, bir akademik derece tamamlamak için bir diploma kazanmak için tercih.

Paralegal çalışmalarda bir diploma nedir? Bu program öğrencilere hukuk sistemini değerlendirmek ve bir kurum, kuruluş için paralegal, hukuk birimi veya hukuk bürosu olarak çalışmak için gerekli bilgi sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Hukuk sistemleri, yöntemleri ve sözleşmeler yanı sıra marka ve patent bölümlerinde, kamu hukukuna ve daha alanlarını kapsayabilir sunulan derslerden bazıları. Paralegal mesleğinin tarihçesi genellikle bu diploma programına öğretilir.

Bir Paralegal çalışmaları diploma Kazanç hukuk alanında ilginizi çekebilir olanlar için yararlı olabilir.Program genellikle geçerli iş için ek eğitim gibi, sertifikasyon ek bir düzeyde sağlamak, ya da gelecekteki iş pozisyonuna doğru eklenmez niteliklere sağlayabilir hizmet vermektedir. Bazı hukuk ileri derecede kazanç yönünde çok gerekli basamak olarak bu diploma bakın.

Programın maliyeti programın uzunluğu ve diploma sunulduğu okula bağlı olarak farklılık gösterecektir. Belirli öğretim ücreti, ilgilenen öğrenciler daha fazla bilgi için doğrudan kurum başvurmalısınız.

Paralegal çalışmalarda bir diploma aldıktan sonra, öğrenciler stajyeri olarak veya hukuk bürosu da dahil olmak üzere işletmelerin çeşitli yasal asistan olarak veya bir kurumun ya da işletmenin hukuk departmanında kariyer bulabilirsiniz. Bireyler de rehber, hukuk sistemleri ve markaların ya da patent ile yardımcı olmak için yasal yardımlar veya asistanları istihdam işletmelerde iş bulmak olabilir.Bu diploma aynı zamanda hukuk diploması kazanç karşı olan akademik kariyer başlatmak isteyen bireyler için yararlı olabilir.

Bazı programlar, uzaktan eğitim gerektiren olanlar ya da yararına online kurslar sunuyoruz. Daha fazla bilgi için, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

4 Sonuçlar Avukatlık Çalışmaları Filter

Hukuk bürosu ortak diploma

North Iowa Area Community College
Diploma
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Yasal Ofisi Associate Diploma programı hukuk büroları, sigorta şirketleri, finansal kurumlar, mahkemeler ve polis departmanları ile istihdam için, yanı sıra firmalarının ve de ...

Devamını oku

Hukuk Memuru Diploması (kooperatif)

Fanshawe College
Diploma
08 Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Law Clerk programının Co-op akışını seçerek rekabete adım atın. Hala okurken gerçek davalarda, gerçek avukatlarla, gerçek firmalarda çalışın. Birçok açıdan, hukuk alanı ülkede ...

Devamını oku

Adalet çalışmaları diploma - gençlik adalet

Bow Valley College
Diploma
<
Tam zamanlı
<
16 aylar
Ingilizce
Kampüs

Bir Gençlik Adalet Uzmanlık ile Adalet Çalışmaları Diploma risk gençlerin hayatlarını yardım ödüllendirici kariyer için bilgi ve beceri ile sağlayacaktır.

Devamını oku

Adalet çalışmaları diploma - ıslah çalışmaları

Bow Valley College
Diploma
<
Tam zamanlı
<
16 aylar
Ingilizce
Kampüs

Bir Islah Çalışmaları Uzmanlık ile Adalet Çalışmaları Diploma ıslah kurumlarında ödüllendirici kariyer için çeşitli fırsatlar kapılarını açıyor.

Devamını oku