close

Filtreler

Sonuçları Göster

Hukuk ve Finans Top Kurs Eğitimleri

Bir diploma genellikle bir iki yıl içinde tamamlanacak bir lisans programıdır. Tipik bir diploma programı çalışmanın belirli bir alan yanı sıra pratik saha deneyimine yoğun bir odak sunmaktadır. Öğrenciler bir kariyer için hazırlık ya da daha fazla derece peşinde olarak diploma programına kayıt. hukuk ve finans diploma nedir? Hukuk ve finans diploma programları genellikle f… Devamını oku

Bir diploma genellikle bir iki yıl içinde tamamlanacak bir lisans programıdır. Tipik bir diploma programı çalışmanın belirli bir alan yanı sıra pratik saha deneyimine yoğun bir odak sunmaktadır. Öğrenciler bir kariyer için hazırlık ya da daha fazla derece peşinde olarak diploma programına kayıt.

hukuk ve finans diploma nedir? Hukuk ve finans diploma programları genellikle finans kanunla düzenlenir yollarını inceleyerek odaklanalım. Öğrenciler, kurumsal finansman, muhasebe, ekonomi ve iş yönetimi de dahil olmak üzere temel ve finans teorisinin, hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yasal tarafta, onlar menkul kıymetler hukuku, bankacılık düzenlemeleri ve kurumsal yönetişim de dahil olmak üzere mali konularda, uluslararası düzenleme ile kendilerini tanıtmak olabilir. Birçok diploma programları da kritik finansal işlemlerin değerlendirilmesi, risk yönetimi ve iş dünyasında potansiyel yasal sorunları belirlemek ve analiz yeteneği gibi pratik beceriler, bilemek hedefliyoruz.

hukuk ve finans diploma mezunları finans ve hukuk birbirleriyle giderek kucakladığı bugünün iş dünyasında, rekabet avantajı kazanmak yardımcı olabilir. Bir mali veya hukuki kariyer planı olsun, her iki alanda kapsamlı bir anlayış herhangi bir alandaki başarı jumpstart edebilirsiniz.

Bir hukuk ve finans diploması tamamlamak için gerekli maliyetler gibi ders, yerel yaşam giderleri ve mali yardım kullanılabilirliği gibi faktörlere bağlı olarak, önemli ölçüde değişebilir. Bu alanda seçenekleriniz hakkında bilgi edinmek için, kurumda kabul yetkilileri ile konuşuyoruz.

Bir hukuk ve finans diploma programı mezunları genellikle potansiyel bankacılıkta kariyer, yatırım hizmetleri ve kurumsal finansman ile, finans sektöründe çalışmaya devam. Bu diploma aynı zamanda mali uyum yasal alan veya işi girmek isteyen öğrencilere yararlı olabilir. Zaten istihdam olanlar diploma yükseltir veya promosyonlar için onları nitelendirir bulabilirsiniz.

Hukuk ve finans diploma programları tüm dünyada pek çok okulda mevcuttur. hukuk ve finans derecesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
North Iowa Area Community College
Mason City, Amerika Birleşik Devletleri

Yasal Ofisi Associate Diploma programı hukuk büroları, sigorta şirketleri, finansal kurumlar, mahkemeler ve polis departmanları ile istihdam için, yanı sıra firmalarının ve de ... +

Yasal Ofisi Associate Diploma programı hukuk büroları, sigorta şirketleri, finansal kurumlar, mahkemeler ve polis departmanları ile istihdam için, yanı sıra firmalarının ve devlet daireleri yasal bölümler hazırlamak için tasarlanmıştır. -
Diploma
Tam zamanlı
Ingilizce
Eyl 2020
Kampüs

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın