Filter
Diploma
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Hukuk ve Finans Top Kurs Eğitimleri

Bir diploma genellikle bir iki yıl içinde tamamlanacak bir lisans programıdır. Tipik bir diploma programı çalışmanın belirli bir alan yanı sıra pratik saha deneyimine yoğun bir odak sunmaktadır. Öğrenciler bir kariyer için hazırlık ya da daha fazla derece peşinde olarak diploma programına kayıt.

hukuk ve finans diploma nedir? Hukuk ve finans diploma programları genellikle finans kanunla düzenlenir yollarını inceleyerek odaklanalım. Öğrenciler, kurumsal finansman, muhasebe, ekonomi ve iş yönetimi de dahil olmak üzere temel ve finans teorisinin, hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yasal tarafta, onlar menkul kıymetler hukuku, bankacılık düzenlemeleri ve kurumsal yönetişim de dahil olmak üzere mali konularda, uluslararası düzenleme ile kendilerini tanıtmak olabilir. Birçok diploma programları da kritik finansal işlemlerin değerlendirilmesi, risk yönetimi ve iş dünyasında potansiyel yasal sorunları belirlemek ve analiz yeteneği gibi pratik beceriler, bilemek hedefliyoruz.

hukuk ve finans diploma mezunları finans ve hukuk birbirleriyle giderek kucakladığı bugünün iş dünyasında, rekabet avantajı kazanmak yardımcı olabilir. Bir mali veya hukuki kariyer planı olsun, her iki alanda kapsamlı bir anlayış herhangi bir alandaki başarı jumpstart edebilirsiniz.

Bir hukuk ve finans diploması tamamlamak için gerekli maliyetler gibi ders, yerel yaşam giderleri ve mali yardım kullanılabilirliği gibi faktörlere bağlı olarak, önemli ölçüde değişebilir. Bu alanda seçenekleriniz hakkında bilgi edinmek için, kurumda kabul yetkilileri ile konuşuyoruz.

Bir hukuk ve finans diploma programı mezunları genellikle potansiyel bankacılıkta kariyer, yatırım hizmetleri ve kurumsal finansman ile, finans sektöründe çalışmaya devam. Bu diploma aynı zamanda mali uyum yasal alan veya işi girmek isteyen öğrencilere yararlı olabilir. Zaten istihdam olanlar diploma yükseltir veya promosyonlar için onları nitelendirir bulabilirsiniz.

Hukuk ve finans diploma programları tüm dünyada pek çok okulda mevcuttur. hukuk ve finans derecesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Hukuk ve Finans

North Iowa Area Community College

Yasal Ofisi Associate Diploma programı hukuk büroları, sigorta şirketleri, finansal kurumlar, mahkemeler ve polis departmanları ile istihdam için, yanı sıra firmalarının ... [+]

Yasal Ofisi Associate Diploma programı hukuk büroları, sigorta şirketleri, finansal kurumlar, mahkemeler ve polis departmanları ile istihdam için, yanı sıra firmalarının ve devlet daireleri yasal bölümler hazırlamak için tasarlanmıştır.

mezunun görevleri transkripsiyonu dikte arasında; mektuplar, notlar, mahkeme ve müşteri belgeleri hazırlamak; dosyalama; telefon hizmeti taşıma; randevu verme ve müşterilerine alınması; sarf malzemeleri sipariş; seyahat düzenlemeleri yapmak; genel ofis yönetim bakımı; ve kelime işlemci, hesap tablosu, sunum elektronik ve veritabanı projeler için bir bilgisayarı kullanarak.

NIACC en derslik bilgisayar, büro makineleri ve donanımları son ile donatılmıştır. Onlar da iş ve hukuki alanlarda uzman eğitmenler tarafından açıyor.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Mason City
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku