ACADEMICCOURSES

Kırsal Kalkınma Top Kurs Eğitimleri

Diploma programları öğrenciler çalışmanın belirli bir alanda talimat odaklı verir. Programın süresi genellikle bir iki yıl her yerden sürer ve bir mesleki alana yönelik bilgi sağlar.

düşünme sen edilmiş, kırsal kalkınma diploma nedir? Programın bu tip alındı ​​Bireyler kırsal ve toplum çalışmalarında ders eğitimi alırlar. kırsal alanlara ilişkin konuları ele öğrenciler sosyoloji, coğrafya, ekonomi, işletme ve çevre bilimleri dersleri bekleyebilirsiniz. Bazı programlar kırsal kalkınma alanında kullanılmak üzere saha araştırması veya diğer eller uygulamalar için fırsatlar olabilir. Mevcut kalkınma teorisi Kursları yanı sıra kırsal yöneten politikalar, aynı zamanda birçok diploma programlarının bir parçasıdır.

kırsal kalkınmada bir diploma almasını faydaları vardır.Bireyler ölçüde ödüllendirici bir kariyer veren, hizmet toplumların yaşam kalitesinin artırılmasına katkıda bulunabilecek geniş tabanlı ekonomik ve çevresel bir bilgi temeli edinin. Eleştirel düşünme becerileri de kırsal alanlarda sadece sorunları çözmeye yardımcı değil, aynı zamanda kişisel yaşamlarında için de geçerli olduğunu öğretilir.

programların Maliyetleri seçtiğiniz hangi okula bağlı olarak değişecektir. Eğer kurs masraflarının ya da diğer herhangi bir bağlı ücretleri hakkında sorularınız varsa, özellikle eğitim kurumlarının idari ofisler ile temasa geçilmelidir.

kırsal toplulukları etkileyen konular alanında profesyoneller için iş fırsatları çeşitli oda oluşturarak, dünya çapında mevcut. Bu diploma ile mezunları üniversitelere veya hükümetlerle araştırma pozisyonları için, ya da planlama ve geliştirme ile ilgilenen özel şirketlerle hak kazanabilirsiniz. alanında ileri derece iş olanaklarının en üst düzey yanı sıra en kazançlı pozisyonları verim.Yetenekli profesyonelleri kırsal kalkınma uzun kariyerlere sahip olabilir.

Bu alandaki programlar dünya çapında kullanılabilir. Daha fazla bilgi için, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

1 Sonuçlar Kırsal Kalkınma Filter

Tarım teknolojisi diploması

North Iowa Area Community College
Diploma
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Tarım Teknolojisi Diploma programı genel tarımla ilgili alanları girmek için gerekli becerilere, yeteneklere ve bilgi birikimi sağlamak için tasarlanmıştır. Program önerilen m ...

Devamını oku