Filter
Diploma
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Kentsel Planlama Top Kurs Eğitimleri

Diploma programları işyerinde kullanılmak üzere bilgi ve eğitim ile öğrencileri hazırlamak için belli bir konunun konsantre çalışmalara odaklanmak. Bu genellikle bir diploma almak için gerekli şartları yerine getirmek için bir iki yıl sürer.

kentsel planlama diploma nedir? Programın bu tip kayıt yaptıran öğrenciler tasarımı toplulukların siyasi ve teknik süreçler üzerinde eğitim alırlar. programında yer alan dersler konut ekonomi ve politika, tarihi koruma, kültürel çalışmalar ve mekansal görselleştirme içerebilir. Altyapı ve ulaşım sorunları da kentsel planlama diploması içinde kaplıdır. Öğrenciler çoğu programlarda teori ve pratik teknik becerileri hem de öğretim bir arada almak için bekleyebilirsiniz.

Öğrenciler sık ​​sık müfredat bu tür tamamlanması için faydaları çeşitli alırsınız.Bir kültürel ve ekonomik hem de elde edilmesi yanı sıra öğrencinin meslek hayatında, ama onun kişisel hayatında sadece avantajlıdır. Kentsel planlama alanında işlerini kazanç Bireyler toplumların refahına katkıda bulunmaktadır.

Okulun yeri ve maliyeti etkileyecek bir diploma programına süresi ve ders uzmanlaşma de. Teklifleri fiyat değişir, bu nedenle kayıt ve tam maliyetlerin ayrıntılı bilgi almak için seçtiğiniz okulun idari ofisler başvurun.

kentsel planlama diploma Kazanç genellikle bilgi ve eğitim ile öğrencilerin toplumlar gelişmek yardımcı kariyerlerine başlamak sağlar. Çeşitli pozisyonlarda genel arazi kullanımı, diğerleri arasında çevresel etki ve tasarım ve sürdürülebilir kalkınma alanlarında da dahil olmak üzere, yere bağlı olarak mevcut olabilir. Genişletilmiş ve daha kazançlı fırsatlar kentsel planlamada daha eğitim mevcuttur.

İhtisas müfredat dünya çapında diploma programları bir dizi mevcuttur. kurşun formu doldurarak doğrudan aşağıdaki program ve iletişim için seçtiğiniz okulun kabul ofisi arama sizin için en iyi olduğuna karar ve.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Kentsel Planlama

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

Bu programın amacı, farklı disiplinlerden metropoliten planlamanın gelişimine katkıda bulunan, tasarım kabiliyetlerini vurgulayan araçlar, yenilikçi metodolojiler ve eleş ... [+]

nesnel

Tasarım becerilerini vurgulayarak, farklı disiplinlerden metropoliten planlamanın gelişimine katkıda bulunan araçlar, yenilikçi metodolojiler ve eleştirel düşünme yoluyla bilginizi ve profesyonel liderliği kentsel alanda güçlendirin.

Programın faydalarıKentleşme süreçleri ve büyükşehir disiplini ile ilgili en uygun teorik kavram ve yöntemleri öğrenir.Disiplinin gelişimine katılan ulusal ve uluslararası uzman ve akademisyenlerin deneyimlerini tartışın ve öğrenin.AA'daki atölyelere katılmak için iki hafta boyunca Londra'ya seyahat etme, yerel yönetimlerle toplantılara katılma ve ilgi duydukları yerleri bilme fırsatı.Günümüz dünyasının günümüzdeki zorluklarını ele almaya hazır olacaksınız: iklim değişikliği, kentsel göç, yeni teknolojiler, kentsel genişleme, yönetilebilirlik, büyükşehir koordinasyonu, diğerleri arasında.Tec de Monterrey ve Architectural Association, büyük uluslararası prestij kurumları tarafından verilen bir diploma alacaksınız.Yönetti... [-]
Meksika Monterrey Zapopan Santa Fe Oaxaca  + 1 Daha fazla
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
96 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

Bu programın amacı, Yeni Kentsel Gündemin benimsenmesine yönelik kentsel paradigmanın değişmesine yönelik çalışmayı ifade eden Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri'nin 11 nu ... [+]

nesnel

Yeni Kentsel Gündemin kabulüne yönelik kentsel paradigmanın değişmesine yönelik çalışmayı ifade eden Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri'nin 11 numaralı ilkesi ve taahhüdünü desteklemektedir. Yeni Kentsel Gündemin ilk diplomasından, uygulamalarında yerel kapasitelerin ve istihbaratın güçlendirilmesi için Habitat III anlaşmalarının takibini öğrenin.

Programın faydalarıYeni Kentsel Gündemde belirlenen hedeflere ulaşmak için kapasiteler geliştireceksiniz.Kentsel ve bölgesel planlamada yerel kapasitelerin güçlendirilmesi.Planlama araçlarını yürütmek için bölgesel stratejiler üretmeye yönelik araçların temellerini paylaşacaksınız.Konuyla ilgili iki büyük prestijli kurum ve kapasite ile sunulan bir diplomaya sahip olacaksınız.Programın içeriği... [-]
Meksika Santa Fe Santiago de Querétaro
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
120 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku