Akademikprogramlar.com

Kentsel Planlama Top Kurs Eğitimleri

Diploma programları işyerinde kullanılmak üzere bilgi ve eğitim ile öğrencileri hazırlamak için belli bir konunun konsantre çalışmalara odaklanmak. Bu genellikle bir diploma almak için gerekli şartları yerine getirmek için bir iki yıl sürer.

kentsel planlama diploma nedir? Programın bu tip kayıt yaptıran öğrenciler tasarımı toplulukların siyasi ve teknik süreçler üzerinde eğitim alırlar. programında yer alan dersler konut ekonomi ve politika, tarihi koruma, kültürel çalışmalar ve mekansal görselleştirme içerebilir. Altyapı ve ulaşım sorunları da kentsel planlama diploması içinde kaplıdır. Öğrenciler çoğu programlarda teori ve pratik teknik becerileri hem de öğretim bir arada almak için bekleyebilirsiniz.

Öğrenciler sık ​​sık müfredat bu tür tamamlanması için faydaları çeşitli alırsınız.Bir kültürel ve ekonomik hem de elde edilmesi yanı sıra öğrencinin meslek hayatında, ama onun kişisel hayatında sadece avantajlıdır. Kentsel planlama alanında işlerini kazanç Bireyler toplumların refahına katkıda bulunmaktadır.

Okulun yeri ve maliyeti etkileyecek bir diploma programına süresi ve ders uzmanlaşma de. Teklifleri fiyat değişir, bu nedenle kayıt ve tam maliyetlerin ayrıntılı bilgi almak için seçtiğiniz okulun idari ofisler başvurun.

kentsel planlama diploma Kazanç genellikle bilgi ve eğitim ile öğrencilerin toplumlar gelişmek yardımcı kariyerlerine başlamak sağlar. Çeşitli pozisyonlarda genel arazi kullanımı, diğerleri arasında çevresel etki ve tasarım ve sürdürülebilir kalkınma alanlarında da dahil olmak üzere, yere bağlı olarak mevcut olabilir. Genişletilmiş ve daha kazançlı fırsatlar kentsel planlamada daha eğitim mevcuttur.

İhtisas müfredat dünya çapında diploma programları bir dizi mevcuttur. kurşun formu doldurarak doğrudan aşağıdaki program ve iletişim için seçtiğiniz okulun kabul ofisi arama sizin için en iyi olduğuna karar ve.

2 Sonuçlar Kentsel Planlama Filter

Metropolitan Peyzaj Diploma

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 96 saat Bilgi iste Meksika Monterrey Zapopan Santa Fe Oaxaca + 4 daha

Bu programın amacı, farklı disiplinlerden metropoliten planlamanın gelişimine katkıda bulunan, tasarım kabiliyetlerini vurgulayan araçlar, yenilikçi metodolojiler ve eleştirel düşünme yoluyla bilginizi ve kentsel alanda profesyonel liderliğinizi güçlendirmektir.

Urbana Yeni Gündem Diploma

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 120 saat Bilgi iste Meksika Santa Fe Santiago de Querétaro + 2 daha

Bu programın amacı, Yeni Kentsel Gündemin benimsenmesine yönelik kentsel paradigmanın değişmesine yönelik çalışmayı ifade eden Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri'nin 11 numaralı ilkesi ve taahhüdünü desteklemektir. Yeni Kentsel Gündemin ilk diplomasından, uygulamalarında yerel kapasitelerin ve istihbaratın güçlendirilmesi için Habitat III anlaşmalarının takibini öğrenin.