ACADEMICCOURSES

Kentsel Planlama Top Kurs Eğitimleri

Diploma programları işyerinde kullanılmak üzere bilgi ve eğitim ile öğrencileri hazırlamak için belli bir konunun konsantre çalışmalara odaklanmak. Bu genellikle bir diploma almak için gerekli şartları yerine getirmek için bir iki yıl sürer.

kentsel planlama diploma nedir? Programın bu tip kayıt yaptıran öğrenciler tasarımı toplulukların siyasi ve teknik süreçler üzerinde eğitim alırlar. programında yer alan dersler konut ekonomi ve politika, tarihi koruma, kültürel çalışmalar ve mekansal görselleştirme içerebilir. Altyapı ve ulaşım sorunları da kentsel planlama diploması içinde kaplıdır. Öğrenciler çoğu programlarda teori ve pratik teknik becerileri hem de öğretim bir arada almak için bekleyebilirsiniz.

Öğrenciler sık ​​sık müfredat bu tür tamamlanması için faydaları çeşitli alırsınız.Bir kültürel ve ekonomik hem de elde edilmesi yanı sıra öğrencinin meslek hayatında, ama onun kişisel hayatında sadece avantajlıdır. Kentsel planlama alanında işlerini kazanç Bireyler toplumların refahına katkıda bulunmaktadır.

Okulun yeri ve maliyeti etkileyecek bir diploma programına süresi ve ders uzmanlaşma de. Teklifleri fiyat değişir, bu nedenle kayıt ve tam maliyetlerin ayrıntılı bilgi almak için seçtiğiniz okulun idari ofisler başvurun.

kentsel planlama diploma Kazanç genellikle bilgi ve eğitim ile öğrencilerin toplumlar gelişmek yardımcı kariyerlerine başlamak sağlar. Çeşitli pozisyonlarda genel arazi kullanımı, diğerleri arasında çevresel etki ve tasarım ve sürdürülebilir kalkınma alanlarında da dahil olmak üzere, yere bağlı olarak mevcut olabilir. Genişletilmiş ve daha kazançlı fırsatlar kentsel planlamada daha eğitim mevcuttur.

İhtisas müfredat dünya çapında diploma programları bir dizi mevcuttur. kurşun formu doldurarak doğrudan aşağıdaki program ve iletişim için seçtiğiniz okulun kabul ofisi arama sizin için en iyi olduğuna karar ve.

1 Sonuçlar Kentsel Planlama Filter

Metropolitan Peyzaj Diploma

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Diploma
14 Şub 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
96 saat
Ispanyolca
Kampüs

Bu programın amacı, farklı disiplinlerden metropoliten planlamanın gelişimine katkıda bulunan, tasarım kabiliyetlerini vurgulayan araçlar, yenilikçi metodolojiler ve eleştirel ...

Devamını oku