Filter
Diploma
Afrika Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Afrika Kentsel ve Bölgesel Planlama Diplomalar Hepsini İncele 2019/2020

Bireyler, belirli bir alana ilişkin gerekli becerileri ve eğitimi almak için ya da belirli bir kariyer seçeneği için beceriler geliştirmek için bir lisans veya yüksek lisans derecesi tamamlandıktan sonra, orta öğretim okulundan sonra bir diploma programına kayıt yaptırabilirler.

Büyük topluluklar üzerinde etkisi olan geniş ölçekli tasarımlar yaratmaya ilgi duyan insanlar için, kentsel ve bölgesel planlama alanı büyük ilgi duyan profesyonel bir alandır.  

Afrika'da birçok program çoğu öğrenci eski güzel günlerde aşina daha çok sıradışı kültürel ve fiziksel ortamda yer almaktadır. Bu yaşam koşullarına uyum Know gel eğlenceli bir parçası ve orada yaşayan bir sorundur. Sorun, zihinsel duygusal ve fiziksel.

Afrika Kentsel ve Bölgesel Planlama Kurs Eğitimleri Hepsini İncele 2019/2020

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Kentsel ve Bölgesel Planlama, Afrika

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
University of Johannesburg

Bu yeterlilik, hükümet ve hükümet dışı sektörlerde çalışan teknisyenleri planlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler, bir ekip içinde, yapılı çevrede karşılaşılan zorluklar ... [+]

Bu yeterlilik, hükümet ve hükümet dışı sektörlerde çalışan teknisyenleri planlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler, bir ekip içinde, yapılı çevrede karşılaşılan zorluklara eleştirel bir şekilde yanıt vermek için uygun teknolojiyi kullanarak hem mekansal hem de mekansal olmayan planlama alanlarında performans gösterebileceklerdir. Öğrenciler, belirli SACPLAN gerekliliklerini yerine getirdikten sonra SACPLAN ile Teknik Planlayıcı olarak kayıt için başvurabilirler.

Çıktıları

Çıkış seviyesi sonuçları:

Kalifiye öğrenci şunları yapabilmelidir:

Arazi kullanım planlaması, kontrol ve geliştirmenin kolaylaştırılmasına yardımcı olmak için, inşa edilmiş ve doğal çevre içinde araştırma ve planlama.Arazi kullanımı ve gelişimini planlama sürecinde uygun teknolojiyi uygulayın.Bilgi edinme ve yayma konusunda iletişim becerilerini uygulayın.Şehir planlaması ile ilgili konularda tercüman becerilerini uygulayabilir.Kabul Şartları ve Seçme KriterleriUlusal Kıdemli Sertifika veya eşdeğer bir standardın eşdeğer niteliği.Kıdemli Sertifika (2008 yılına kadar) ve Ulusal Kıdemli Sertifika (2009'dan itibaren) asgari kabul koşulları için Fakülte Yönetmeliği EB3'e bakınız.Önerilen konular: Coğrafya veya Çizim.N3 Sertifikası, Matematik ve İngilizce dillerinde en az% 60'ı geçer.Uygun erişim programlarından geçen öğrenciler asgari şartlardan muaf tutulabilir.Deneyimsel öğrenme... [-]
Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku