Filter
Diploma
Güney Afrika Cumhuriyeti Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Karşılaştır Kurs Eğitimleri içinde Kentsel ve Bölgesel Planlama Güney Afrika'da

Diploma, teknik okullarda ve kolejlerde katılınan eğitim programları sayesinde alınabilmektedir. Bir ileri diploma programını tamamlamak birçok öğrenci için bir ya da iki yıl sürmektedir. Diploma size daha fazla iş olanağı ya da eğitim olanağı sağlayacaktır.

Kentsel ve bölgesel planlama, bölgesel, kentsel ya da endüstriyel düzeyde olsun, insanlar tarafından kullanılacak belirli bir arazinin geliştirilmesi için tasarımlar ve öneriler hazırlanmasıdır.  

Resmi olarak Güney Afrika, Güney Afrika Cumhuriyeti, Afrika'nın güney ucunda yer alan bir ülkedir. Bu dokuz ile ayrılmıştır. Güney Afrika noktası kapalı sadece bir atlama değil, kültür, fauna ve flora ve tarih açısından zengin fantastik bir hedef kendisidir.

Diploma içinde Kentsel ve Bölgesel Planlama Güney Afrika'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Kentsel ve Bölgesel Planlama, Güney Afrika Cumhuriyeti

Dereceler
Konum
Güney Afrika Cumhuriyeti
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
University of Johannesburg

Bu yeterlilik, hükümet ve hükümet dışı sektörlerde çalışan teknisyenleri planlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler, bir ekip içinde, yapılı çevrede karşılaşılan zorluklar ... [+]

Bu yeterlilik, hükümet ve hükümet dışı sektörlerde çalışan teknisyenleri planlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler, bir ekip içinde, yapılı çevrede karşılaşılan zorluklara eleştirel bir şekilde yanıt vermek için uygun teknolojiyi kullanarak hem mekansal hem de mekansal olmayan planlama alanlarında performans gösterebileceklerdir. Öğrenciler, belirli SACPLAN gerekliliklerini yerine getirdikten sonra SACPLAN ile Teknik Planlayıcı olarak kayıt için başvurabilirler.

Çıktıları

Çıkış seviyesi sonuçları:

Kalifiye öğrenci şunları yapabilmelidir:

Arazi kullanım planlaması, kontrol ve geliştirmenin kolaylaştırılmasına yardımcı olmak için, inşa edilmiş ve doğal çevre içinde araştırma ve planlama.Arazi kullanımı ve gelişimini planlama sürecinde uygun teknolojiyi uygulayın.Bilgi edinme ve yayma konusunda iletişim becerilerini uygulayın.Şehir planlaması ile ilgili konularda tercüman becerilerini uygulayabilir.Kabul Şartları ve Seçme KriterleriUlusal Kıdemli Sertifika veya eşdeğer bir standardın eşdeğer niteliği.Kıdemli Sertifika (2008 yılına kadar) ve Ulusal Kıdemli Sertifika (2009'dan itibaren) asgari kabul koşulları için Fakülte Yönetmeliği EB3'e bakınız.Önerilen konular: Coğrafya veya Çizim.N3 Sertifikası, Matematik ve İngilizce dillerinde en az% 60'ı geçer.Uygun erişim programlarından geçen öğrenciler asgari şartlardan muaf tutulabilir.Deneyimsel öğrenme... [-]
Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku