Filter
Diploma
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Kriminoloji Top Diploma Programları

Bir diploma programına bağlı olarak, yaklaşık iki ila dört yıl içinde elde edilebilir ve bu işyerinde değerli bir üyesi olmak için gerekli değerli beceri ve tecrübe kazanmalarını sağlamak olabilir. Diploma Kazanç istihdam edilebilirliklerini artırmak ve kazanç potansiyelini artırmak, hem de size kariyer için sağlam bir eğitim temel verebilir.

Kriminoloji Diploma nedir? Kriminoloji Diploma mezunları suç oranları, suç davranışı, suç önleme taktikleri ve ceza adalet sistemi çalışır şekilde anlamanıza yardımcı olabilir. Kurslar psikoloji, polislik, sapkın davranışları ve düzeltmeler olarak kapak konuları sunulmaktadır. Onların uzmanlık becerilerini geliştirmek ve gerçek dünya ortamında bunları pratik olarak öğrenciler kriminolojik kavramların bir anlayış geliştirmek.

Değerli meslek yetenekleri yanı sıra geliştirilmiş okuma, yazma, eleştirel düşünme, akıl yürütme ve becerileri ile kendi diploma mezun alan kişiler.Bu geliştirilmiş beceriler mezunları kriminoloji alanında değerli bir varlık yapmak.

Kriminoloji diploma kazanç maliyeti her okul ve diploma programına bağlı olarak değişebilir. Öğrencilerin öğrenim oranları ve diploma ücretleri ile ilgili güncel bilgi almak için doğrudan potansiyel okulları başvurmanızı tavsiye edilir.

Bir kriminoloji diploması Kazanç mezunları gibi cezaevi ve denetimli serbestlik hizmetlerinde olduğu gibi, ceza adalet sistemi içinde çalışmak, ya da polis departmanında nitelendirir. Mezunlar ayrıca sosyal hizmetler, toplum güvenliği girişimlerinin, insan hakları örgütleri, ya da mağdur destek hizmetleri ile çalışmayı tercih edebilirsiniz. Kriminoloji Diploma, bireylerin kamu veya özel sektörde yanı sıra hükümet veya kar amacı gütmeyen kurumlarda çalışmayı tercih edebilirsiniz.

Kurslar, tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak sunulmaktadır ve öğrencilerin kendi uygun zamanlama kendi diploma kazanmak için online eğitim seçenekleri mevcuttur.Eğer Kriminoloji alanında diploma kazanç hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız sadece aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Kriminoloji

Online Academies

Bu kriminoloji uzaktan eğitim kursu boyunca, suçu nasıl tanımlayacağınızı, suçun nedenini ve suçun sonuçlarını öğreneceksiniz. Ayrıca Birleşik Krallık'taki yasama ortamın ... [+]

SA75 kodunu kullanarak tüm kurslarda% 75 indirim

genel bakış

Kriminolojinin disiplinler arası doğası onu tanımlamak için zor bir terimdir. Ona bakmanın kime ait olduğuna bağlı olarak bakmanın birkaç yolu vardır.

Kriminoloji:

"... suç ve suçun etiyolojisi, önlenmesi, kontrolü ve tedavisi ile ilgili bilgi. Bu, suçların, yasaların ve ceza hukuku uygulamasının yanı sıra kanunların uygulanması, yargı ve ıslah sistemlerinin ölçülmesi ve tespitini içerir."

Kısacası, Kriminoloji araştırması öncelikle suç ve ceza ve sosyal bağlamda suç anlayışımızla ilgilidir.

Kriminoloji Kursu Hakkında

Bu kriminoloji uzaktan eğitim kursu boyunca, suçu nasıl tanımlayacağınızı, suçun nedenini ve suçun sonuçlarını öğreneceksiniz. Ayrıca Birleşik Krallık'taki yasama ortamını ve bunun, suçun etkilerini hafifletmek için geçirilen yasalar üzerindeki etkisini de dikkate alacaksınız. Daha sonra bir dizi farklı suç türüne bakacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Bournemouth
Açık Kayıt
Ingilizce
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
City Colleges - Online Learning

Trinity College Dublin, Kriminoloji ve Adli Psikoloji Diplomasıprogramı amacı Psikoloji Okulu'nda John O'Keeffe, Kriminolog ve Öğretim Üyesi tarafından teslim Kriminoloji ... [+]

Kriminoloji ve Ceza Psikoloji Diploması

845,00 €

Süre: 10 ders

Ders Başlıkları:

Kriminoloji ve Ceza Psikoloji Diploması Kriminoloji Diploma ve Ceza Psikoloji (Adli) Kriminoloji Diploma ve Ceza Psikoloji (Polis) Kriminoloji ve Ceza Psikoloji Diploması (Cezaevleri) Kriminoloji ve Ceza Psikoloji Diploması (Kurumsal Dolandırıcılık) Kriminoloji Diploma ve Ceza Psikoloji (Tıp) Kriminoloji ve Ceza Psikoloji Diploması (Crime Scene Investigation) Kriminoloji Diploma ve Ceza Psikoloji (Terör)

Yukarıdaki Diploma öğrenciler aynı sınıf ve derslere devam. Ancak elbette tamamlanması üzerine, öğrenciler için yukarıda alanlardan herhangi birinde seçilen atama sunabilir söz konusu çıkış ödül ünvanı alabilmek için. ... [-]

İrlanda Ireland Online Birleşik Krallık UK Online Amerika Birleşik Devletleri USA Online Avustralya Australia Online Kanada Canada Online Almanya Germany Online Fransa France Online Singapur Singapore Online Birleşik Arap Emirlikleri United Arab Emirates Online İtalya Italy Online Dublin  + 17 Daha fazla
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku