ACADEMICCOURSES

Kriminoloji Top Diploma Programları

Bir diploma programına bağlı olarak, yaklaşık iki ila dört yıl içinde elde edilebilir ve bu işyerinde değerli bir üyesi olmak için gerekli değerli beceri ve tecrübe kazanmalarını sağlamak olabilir. Diploma Kazanç istihdam edilebilirliklerini artırmak ve kazanç potansiyelini artırmak, hem de size kariyer için sağlam bir eğitim temel verebilir.

Kriminoloji Diploma nedir? Kriminoloji Diploma mezunları suç oranları, suç davranışı, suç önleme taktikleri ve ceza adalet sistemi çalışır şekilde anlamanıza yardımcı olabilir. Kurslar psikoloji, polislik, sapkın davranışları ve düzeltmeler olarak kapak konuları sunulmaktadır. Onların uzmanlık becerilerini geliştirmek ve gerçek dünya ortamında bunları pratik olarak öğrenciler kriminolojik kavramların bir anlayış geliştirmek.

Değerli meslek yetenekleri yanı sıra geliştirilmiş okuma, yazma, eleştirel düşünme, akıl yürütme ve becerileri ile kendi diploma mezun alan kişiler.Bu geliştirilmiş beceriler mezunları kriminoloji alanında değerli bir varlık yapmak.

Kriminoloji diploma kazanç maliyeti her okul ve diploma programına bağlı olarak değişebilir. Öğrencilerin öğrenim oranları ve diploma ücretleri ile ilgili güncel bilgi almak için doğrudan potansiyel okulları başvurmanızı tavsiye edilir.

Bir kriminoloji diploması Kazanç mezunları gibi cezaevi ve denetimli serbestlik hizmetlerinde olduğu gibi, ceza adalet sistemi içinde çalışmak, ya da polis departmanında nitelendirir. Mezunlar ayrıca sosyal hizmetler, toplum güvenliği girişimlerinin, insan hakları örgütleri, ya da mağdur destek hizmetleri ile çalışmayı tercih edebilirsiniz. Kriminoloji Diploma, bireylerin kamu veya özel sektörde yanı sıra hükümet veya kar amacı gütmeyen kurumlarda çalışmayı tercih edebilirsiniz.

Kurslar, tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak sunulmaktadır ve öğrencilerin kendi uygun zamanlama kendi diploma kazanmak için online eğitim seçenekleri mevcuttur.Eğer Kriminoloji alanında diploma kazanç hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız sadece aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

3 Sonuçlar Kriminoloji Filter

PG Dip Kriminoloji ve Ceza Psikolojisi

University of Essex Online
Lisansüstü Diploması
<
Yarı zamanlı
<
16 aylar
Ingilizce
e-Öğrenme

Kriminoloji ve Ceza Psikolojisi Yüksek Lisans Diploması, kolejler ve kriminal psikoloji içinde son derece önemli ve önemli konularda kapsamlı bir anlayış ile donatmak için tas ...

Devamını oku

Kriminolojide Orta Diploma

Online Academies
Diploma
Ingilizce
e-Öğrenme

Bu kriminoloji uzaktan eğitim kursu boyunca, suçu nasıl tanımlayacağınızı, suçun nedenini ve suçun sonuçlarını öğreneceksiniz. Ayrıca Birleşik Krallık'taki yasama ortamını ve ...

Devamını oku

Kriminoloji ve Ceza psikoloji diploması

City Colleges - Online Learning
Diploma
<
Tam zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme

Trinity College Dublin, Kriminoloji ve Adli Psikoloji Diplomasıprogramı amacı Psikoloji Okulu'nda John O'Keeffe, Kriminolog ve Öğretim Üyesi tarafından teslim Kriminoloji alan ...

Devamını oku