Filter
Diploma
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Liberal Sanatlar Top Diploma Programları

Diplomalar mesleki eğitimi sergilemek veya farklı çalışma alanları arasındaki uçurumu kapatmak için yararlıdır. Öğrenciler, bir dereceye kadar ya da kariyerinde çalışırken, ortaokuldan bir diploma alabilirler.

Liberal sanatlarda diploma nedir? Bazı liberal sanat diplomaları, öğrenciyi çok yönlü bir vatandaş ve eleştirel düşünür olarak yetiştirmeye odaklanırken, diğerleri kariyer hazırlığına odaklanır. Bir öğrencinin yapması gereken ilk şey, edebiyat, felsefe, sosyal bilimler ve dini çalışmalar gibi, eğitim ile ilgilenen liberal sanatların hangileri olduğunu belirlemektir. Çoğu sınıf teknik olmayan becerilere odaklanır, ancak her alan içerisinde ders çalışması biraz farklı olacaktır.

Bir liberal sanat diploması, okuduğunuzu anlama, yaratıcı düşünme ve yeni fikirleri nasıl sentezleyeceğinizi öğretebilir. Okuduğunu anlama, haberlerin başında kalmak ve yazılı sözleşmeleri anlamak için iyi bir yoldur. Yaratıcılık ve yeni bilgileri işleme yeteneği, problemleri çözmek için yararlı becerilerdir.

Bir diploma kazanmak, kurs ücretleri ve kitap satın alımları dahil, bazı masraflar olmadan değildir. Ayrıca satın alacağınız sarf malzemelerini de bilmeniz gerekir ve fiziksel bir yerde sınıflar için seyahat masrafları devreye girebilir.

Liberal sanatlar, hükümet, medya, eğitim ve iş alanlarında çeşitli kariyerler için mükemmel bir başlangıç ​​noktasıdır. Bir diploma ile, bir işvereni, bir göreve devam etme isteğinizin olduğunu gösterebilirsiniz. Bu diploma ile alabileceğiniz bazı işler arasında perakende satış iştirakçisi, müzik transcriber, kişisel yönetici, film yapımcısı, gazeteci ve öğretmen bulunmaktadır. Bir liberal sanat diploması, mevcut kariyerinizde ilerlemenin iyi bir yolu olabilir.

Liberal sanat diplomaları dünyanın her yerindeki kurumlarda bulunur. Bazıları çevrimiçi, diğerleri ise kampüste dersler. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

3 Sonuçlar Liberal Sanatlar

Community Colleges of Spokane

Üniversite eğitimine başlamak isteyen nitelikli uluslararası lise öğrencilerine Lise Tamamlama (HSC) programı sunuyoruz. Aynı anda iki programı tamamlayarak zamandan ve p ... [+]

Uluslararası Lise Tamamlama Programı

Üniversite eğitimine başlamak isteyen nitelikli uluslararası lise öğrencileri için bir Lise Tamamlama (HSC) programı sunuyoruz. Aynı anda iki programı tamamlayarak zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Bu programdaki öğrenciler bir Washington State lise diploması alabilir ve aynı anda önlisans derecesi alabilirler.

Tek başına bir lise diploması sunmuyoruz. Bu programdaki tüm öğrenciler lise dersine ve ön lisans derecemize aynı anda kayıt yaptırmak zorundadır. Sınıflar her iki derece için de kredi kazanacak.

Kabul şartlarıProgram başlangıç tarihine göre 16 yaşında10. sınıfın tamamlanması (veya eşdeğeri)Tamamlanan uluslararası öğrenci başvurusuGeçerli pasaportun fotokopisiPrograma doğrudan giriş için İngilizce yeterlilik9. ve 10. sınıflarda genel not ortalaması 3.0 veya daha yüksek olan lise transkriptleri16 veya 17 yaş arası öğrenciler için Küçük Öğrenci Aile Yanı Başvurusu tamamlandı ve imzalandıMali tablo ve doldurulmuş beyan formu... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Spokane
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Leysin American School

... [+]

Konaklama

Araştıran sorgulayan önemseme

Kabul prosedürü Başvuru Ücreti Öğretim Fiyat Bilgi

[-]
İsviçre Leysin
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Olympic College

Uluslararası öğrenciler liseyi bitirmek ve aynı zamanda transfer üniversite kredi kazanabilirsiniz. Öğrenciler lise diploması ve daha kısa sürede tamamlamak onların önli ... [+]

Uluslararası Öğrenciler için Lise Diploma Programı

e-broşür göz atın!

Olimpiyat Koleji akademik transfer ve profesyonel teknik programlar 70'den fazla farklı derecelerde ve sertifikaları sunmaktadır Washington State iki yıllık bir kamu üniversitesidir. Bremerton kampüs Olimpiyat Dağları, Mt. görünümleri tarafından çerçeveli bir 33 dönümlük sitesinde bulunan Rainier, tuzlu su girişleri ve Cascade Dağları.

Uluslararası öğrenciler liseyi bitirmek ve aynı zamanda transfer üniversite kredi kazanabilirsiniz. Öğrenciler lise diploması ve daha kısa sürede tamamlamak onların önlisans hem de saymak dersleri almak ve paradan tasarruf edebilirsiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Bremerton
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku