Akademikprogramlar.com

Liberal Sanatlar Top Diploma Programları

Diplomalar mesleki eğitimi sergilemek veya farklı çalışma alanları arasındaki uçurumu kapatmak için yararlıdır. Öğrenciler, bir dereceye kadar ya da kariyerinde çalışırken, ortaokuldan bir diploma alabilirler.

Liberal sanatlarda diploma nedir? Bazı liberal sanat diplomaları, öğrenciyi çok yönlü bir vatandaş ve eleştirel düşünür olarak yetiştirmeye odaklanırken, diğerleri kariyer hazırlığına odaklanır. Bir öğrencinin yapması gereken ilk şey, edebiyat, felsefe, sosyal bilimler ve dini çalışmalar gibi, eğitim ile ilgilenen liberal sanatların hangileri olduğunu belirlemektir. Çoğu sınıf teknik olmayan becerilere odaklanır, ancak her alan içerisinde ders çalışması biraz farklı olacaktır.

Bir liberal sanat diploması, okuduğunuzu anlama, yaratıcı düşünme ve yeni fikirleri nasıl sentezleyeceğinizi öğretebilir. Okuduğunu anlama, haberlerin başında kalmak ve yazılı sözleşmeleri anlamak için iyi bir yoldur. Yaratıcılık ve yeni bilgileri işleme yeteneği, problemleri çözmek için yararlı becerilerdir.

Bir diploma kazanmak, kurs ücretleri ve kitap satın alımları dahil, bazı masraflar olmadan değildir. Ayrıca satın alacağınız sarf malzemelerini de bilmeniz gerekir ve fiziksel bir yerde sınıflar için seyahat masrafları devreye girebilir.

Liberal sanatlar, hükümet, medya, eğitim ve iş alanlarında çeşitli kariyerler için mükemmel bir başlangıç ​​noktasıdır. Bir diploma ile, bir işvereni, bir göreve devam etme isteğinizin olduğunu gösterebilirsiniz. Bu diploma ile alabileceğiniz bazı işler arasında perakende satış iştirakçisi, müzik transcriber, kişisel yönetici, film yapımcısı, gazeteci ve öğretmen bulunmaktadır. Bir liberal sanat diploması, mevcut kariyerinizde ilerlemenin iyi bir yolu olabilir.

Liberal sanat diplomaları dünyanın her yerindeki kurumlarda bulunur. Bazıları çevrimiçi, diğerleri ise kampüste dersler. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

3 Sonuçlar Liberal Sanatlar Filter

Diploma: Uluslararası Lise Tamamlama Programı

Community Colleges of Spokane
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Spokane

Üniversite eğitimine başlamak isteyen nitelikli uluslararası lise öğrencilerine Lise Tamamlama (HSC) programı sunuyoruz. Aynı anda iki programı tamamlayarak zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Bu programdaki öğrenciler bir Washington State lise diploması alabilir ve aynı anda önlisans derecesi alabilirler.

Diploma Years (grades 11 & 12)

Leysin American School
Kampüs Tam zamanlı 2 - 4 dönem Bilgi iste İsviçre Leysin

Uluslararası öğrenciler için lise diploması programı

Olympic College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Bremerton

Uluslararası öğrenciler liseyi bitirmek ve aynı zamanda transfer üniversite kredi kazanabilirsiniz. Öğrenciler lise diploması ve daha kısa sürede tamamlamak onların önlisans hem de saymak dersleri almak ve paradan tasarruf edebilirsiniz.