ACADEMICCOURSES

Asya'da Mimarlık Çalışmaları Diplomalar Hepsini İncele 2020

Diploma programları bir öğrencinin belirli bir konuda bir ya da iki yıl eğitim alabilme yeteneğini göstermektedir. Diploma programına birçok farklı kolejde ve teknik okulda katılabilirsiniz. Diploma, genellikle yüksek öğrenime devam etmenize ve / veya uzmanlık alanınızda iş bulmanıza fırsat sağlayacaktır.

Binaların ya da alanların inşaa edilmesinde sadece estetik değil, aynı zamanda varolan kanunlara ve mimarı temellere uygun şekilde sağlam olması da son derece önemlidir.

Asya'da derecesi bir parçası tamamlayan öğrenciler sayıları artmaktadır. Şu anda, ikinci ve üçüncü büyük ekonomiler Asya'da bulunmaktadır. Herhangi bir sınırlama olmaksızın, öğrencilerin hayatlarının en iyi deneyimi olarak Asya'da zaman tarif var. Bugün, dünyanın dört en kalabalık ülkelerinden üç Asya'da şunlardır: Çin, Hindistan ve Endonezya.

Asya'da Mimarlık Çalışmaları Kurs Eğitimleri Hepsini İncele 2020

3 Sonuçlar Mimarlık Çalışmaları, Asya Filter

Mimarlık Tasarımında Yüksek Diploma

Hong Kong Design Institute
İleri Diploma
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Bu program, görsel iletişim, iki ve üç boyutlu tasarımlar, mimari teori ve tarih, yapı ilkeleri ve öğrenciler için yurtdışı geziler gibi konularda mimarlık mesleğini icra etme ...

Devamını oku

Profesyonel bahçe tasarımı diploma (amaç ödülleri)

National Design Academy
Diploma
Eyl 2020
<
Yarı zamanlı
<
10 aylar
Ingilizce
e-Öğrenme

ÇALIŞMA ESNEK ONLINE, AYLIK 61,88 £ DAN DERS ÜCRETLERİ FİNANSMAN İLE Sübvansiyonlu. YILIN HER ZAMAN bu uzaktan öğrenme Seviye 3 Diploması ile, kariyerinde içine Bahçe Tasarımı ...

Devamını oku

Mimarlık Diploması

Indian Institute Of Film And Animation
Diploma
Tem 2020
<
3 aylar
Ingilizce
Kampüs

Mimarlığın ve uygulanan yönlerinin kapsamlı bir incelemesi.

Devamını oku