Filter
Diploma
Güney Afrika Cumhuriyeti Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Hepsini İncele Diplomalar içinde Mimarlık Çalışmaları Güney Afrika'da

Ortaokuldan sonra kariyer seçeneklerini genişletmek isteyen kişiler belirli bir alanda diploma alabilirler. Bu programlar genelde genel eğitim sınıflarına ihtiyaç duymaz, bu nedenle tamamlanması daha kısa sürer.

Sağlam yapılar oluşturmak, sadece dört duvar örmekten çok daha fazlasını gerektirmektedir. Bu nedenle yapıların belirli kanunlara ve isteklere uygun olarak yapılması için mimarlık bilgisine ihtiyaç duyulmaktadır.

Afrika, Güney Afrika'nın güney ucuna yer alan bir ülke, yeterince turne ya da burada eğitim ederken asla bir zengin bir kültüre sahiptir. Burada dil Afrikaner ve İngilizce yanı sıra Hollandalı içerir. Büyük Güney Afrika Üniversitesi, Johannesburg Üniversitesi veya başka bir üniversitenin kampüsünde yaşam zihin üfleme olacaktır. Burada Bantus ve bölgenin tropikal iklim ile etkileşim seveceksiniz.

Diploma içinde Mimarlık Çalışmaları Güney Afrika'da

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Mimarlık Çalışmaları, Güney Afrika Cumhuriyeti

Dereceler
Konum
Güney Afrika Cumhuriyeti
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
University of Johannesburg

Bu yeterlilik, hükümet ve hükümet dışı sektörlerde çalışan teknisyenleri planlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler, bir ekip içinde, yapılı çevrede karşılaşılan zorluklar ... [+]

Bu yeterlilik, hükümet ve hükümet dışı sektörlerde çalışan teknisyenleri planlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler, bir ekip içinde, yapılı çevrede karşılaşılan zorluklara eleştirel bir şekilde yanıt vermek için uygun teknolojiyi kullanarak hem mekansal hem de mekansal olmayan planlama alanlarında performans gösterebileceklerdir. Öğrenciler, belirli SACPLAN gerekliliklerini yerine getirdikten sonra SACPLAN ile Teknik Planlayıcı olarak kayıt için başvurabilirler.

Çıktıları

Çıkış seviyesi sonuçları:

Kalifiye öğrenci şunları yapabilmelidir:

Arazi kullanım planlaması, kontrol ve geliştirmenin kolaylaştırılmasına yardımcı olmak için, inşa edilmiş ve doğal çevre içinde araştırma ve planlama.Arazi kullanımı ve gelişimini planlama sürecinde uygun teknolojiyi uygulayın.Bilgi edinme ve yayma konusunda iletişim becerilerini uygulayın.Şehir planlaması ile ilgili konularda tercüman becerilerini uygulayabilir.Kabul Şartları ve Seçme KriterleriUlusal Kıdemli Sertifika veya eşdeğer bir standardın eşdeğer niteliği.Kıdemli Sertifika (2008 yılına kadar) ve Ulusal Kıdemli Sertifika (2009'dan itibaren) asgari kabul koşulları için Fakülte Yönetmeliği EB3'e bakınız.Önerilen konular: Coğrafya veya Çizim.N3 Sertifikası, Matematik ve İngilizce dillerinde en az% 60'ı geçer.Uygun erişim programlarından geçen öğrenciler asgari şartlardan muaf tutulabilir.Deneyimsel öğrenme... [-]
Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Johannesburg

Mimarlık Bölümü, Mimarlık Mesleği (SACAP) ve Commonwealth Mimarlık Derneği (CAA) tarafından koşulsuz olarak onaylanmış olan Mimarlık Diplomasını sunar. ... [+]

Mimari uzmanlar yapılı çevrenin şekillenmesinde rol oynarlar. Çabaları, düşük maliyetli bir konut projesinin basit bir yapısından, gökdelenlerin karmaşık bir şekilde kurulmasına kadar her yerde açıktır. Mimarlık profesyonelleri inşaat projelerinin tasarımında, teknolojik çözümlemesinde ve yönetiminde istihdam edilmektedir.

Mimarlık Bölümü, Mimarlık Mesleği (SACAP) ve Commonwealth Mimarlık Derneği (CAA) tarafından koşulsuz olarak onaylanmış olan Mimarlık Diplomasını sunar.

Mimarlık Broşüründe Diploma

Kayıt ve Başlangıç Tarihleri

Kayıt Ocak ayında başlar ve Şubat ayında hem Lisans hem de Lisansüstü ders çalışma programları için ders verir.... [-]

Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku