Akademikprogramlar.com

Hepsini İncele Kurs Eğitimleri içinde Moda Fotoğrafçılığı Polonya'da

Diplomalar genellikle kolej veya teknik okullar aracılığıyla verilir. Diploma programları, lisans programlarından veya önlisans programlarından daha kısa sürede tamamlanması, kariyerlerini hızlandırmak isteyen insanlar için ideal bir seçenektir.

Stil sahibi ve yaratıcı pazarlamaya ilgi duyan öğrenciler, moda fotoğrafçılığındaki çalışmaları takip etmeyi düşünebilirler. Bu, fotoğraf çekimlerini yönetme, konuları yakalamak için doğal ve yapay ışığın nasıl kullanılacağı ve fotoğraf düzenleme ve rötuşlama gibi konuları kapsayabilir.

Polonya, Polonya resmen Cumhuriyeti, Orta Avrupa'da bir ülkedir. 38 milyon nüfusu ile, Polonya AB'de 6. en kalabalık ülkesidir. AB / AEA öğrenciler Polonya'da okumak için vizeye gerek yoktur. Polonya'da yaşayan maliyeti Avrupa Birliği'nde en düşük arasındadır.

Diploma Programı içinde Moda Fotoğrafçılığı Polonya'da

1 Sonuçlar Moda Fotoğrafçılığı, Polonya Filter

Fotoğraf Diploması

Cracow School of Art and Fashion Design
Kampüs Tam zamanlı 4 dönem Bilgi iste Polonya Krakov

Yaratıcı Fotoğraf Okulu'nun (Polonya, Avrupa) 2 yıllık tam zamanlı programı, seçilmiş bir tema üzerine fotoğrafların diploma koleksiyonuyla sona ermektedir. Mezunlar diploma alır - Güzel Sanatlar Fotoğrafçısı.