Akademikprogramlar.com

Oyun Tasarımı Top Kurs Eğitimleri

diploma alma öğrencilere belirli bir çalışma alanında teorik ve uygulamalı yoluyla konsantre müfredatı veren bir eğitim başarıdır. Bu tür programlar genellikle tamamlamak için çalışmanın bir iki yıla kadar sürebilir.

oyun tasarımı bir diploma nedir? Böyle bir program fikirlerin gelişmesi ve tüketici kullanımı için video oyunları üretiminde öğrencilerin eğitimi sunmaktadır. hem teknik ve sanatsal kurslar yoğun bir müfredat sağlanması, bireylerin genellikle karakter gelişimi, sahne tasarımı ve video oyun sektöründeki en son yazılım ve teknikleri ile storyboard gelişme olarak sınıfların çeşitli alırsınız. gelişmiş görsel efektler bilgisayar animasyonu, çoğu talimat işgücü kullanımda pratik teknik beceri üzerinde durulacak.

diploma Bu tür kazanarak, bireylerin oyun sektöründe çalışmak isteyenlere için gerekli olan tasarım becerileri yeterlik toplamak olabilir.profesyonellik yüksek standartları teşvik, oyun tasarımı bir diploma büyüyen ve karlı alanda başarı için belirlenen önemli bir üs beceri sağlayabilir.

dünyanın her yerinde okullar nedeniyle uluslararası düzeyde tüketici ürünleri için yüksek talep oyun tasarımı diplomalar sunuyoruz. Maliyetler müfredat ve seçtiğiniz programın yere bağlı olarak farklı olacaktır. ücretleriyle ilgili sorularınız için özel idari ofisler başvurun.

Eğer Çalışmanın bu dersin mezun olduğunda, büyük olasılıkla video oyunları üretiminde bir mesleğine başlamak becerilere sahip olacaktır. Özellikle işverenlerden iş parametreleri bağlı, sen şirketler içinde görsel ve grafik tasarım dahil olmak üzere çeşitli teknik pozisyonlarda, hak olabilir. Sizin beceri seti ve portföy bu rekabetçi henüz karlı alanda ayrı seni ayarlayabilirsiniz.

Dünya çapında birçok diploma programları belirli bir konsantrasyona sahip olacak.belirli bir odak ve konumunu belirlemek ve aşağıda program için arama ve kurşun formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuna başvurun.

 

18 Sonuçlar Oyun Tasarımı Filter

Oyun Geliştirme Diploması

Institute of Technology Development of Canada
Kampüs Tam zamanlı 4 dönem Eylül 2020 Kanada Vancouver

Bu Co-op diploma programı, sizi mevcut oyun politikaları, uygulamaları, prosedürleri ve araçlarının uygulanmasını gerektiren video oyun endüstrisinde uzman bir programcı olarak çalışmaya hazırlamaya odaklanır. Bu program size endüstri standardı programlama dilleri, veritabanı tasarımı ve uygulaması, nesne yönelimli programlama temelleri, HTML, Javascript, grafiksel varlıklar ve pratik yazılım uygulamaları konularında teorik bilgi ve pratik becerileri kazandırır.

Oyun filmde Ulusal Yüksek Diploma (HND)

The Open Design School
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı 24 aylar Açık Kayıt Fransa Paris

bilinçli bir kamuoyunun hapsi dışında, video oyun bugün önemli bir yere sahiptir ve herkese açıktır. 3d animatör, efektler: O istenen bir dizi etkinlik sunan ", reklam oyunu" mobil oyun, ciddi oyun veya üzerinden birden fazla kapsamları ile Fransa'da ve dünyada büyük kültür endüstrisi haline geldi özel, mat ressam, oyun sanatçı, vb

Oyun tasarımı Ulusal Yüksek Diploma (HND)

The Open Design School
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı 24 aylar Açık Kayıt Fransa Paris

video oyun sektörü artık eğlence pazarına hakim değil, aynı zamanda ciddi oyun ve mobil oyunlar, sosyal ağlar ve Smart TV bulut oyun yani. onun teknolojilerin hızla evrim, üretim hattı daha planlı ve ekonomik modeller, (kavramsal, sanatsal ve teknik) yeni beceriler gereksinimlerini geliyor.

Video oyun tasarım ve geliştirme

triOS College
Kampüs Tam zamanlı 78 - 94 hafta Eylül 2020 Kanada Mississauga Windsor Toronto Scarborough Oshawa Londra mutfak sobası Hamilton Brampton + 8 daha

Trios Koleji'nde, Video Oyun Tasarımı ve Geliştirme program geliştirme oyun bir ekip yaklaşımı desteklemek üzere tasarlanmıştır müfredat sunmaktadır. Bu ekip ortamı oyun sektöründe 'olmalıdır' olduğunu.

Transmedia / oyunlar üreten

Institute of Animation, Visual Effects and Digital Postproduction at the Filmakademie Baden-Wuerttemberg
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Almanya Ludwigsburg

konu alanı İnteraktif Medya kavramsallaştırma, üretim ve bu tür oyunlar, uygulamalar veya medya yerleştirmeleri gibi interaktif uygulamalar sanatsal tasarım öğrencilerine eğitiyor.

Oyun diploma

Anibrain School Of Media Design
Kampüs Tam zamanlı 13 aylar Temmuz 2020 Hindistan Pune

Bu 13 ay Oyun Tasarım ve Geliştirme programı katlanarak büyüyen oyun sektöründe bir kariyer inşa etmek isteyen tüm oyun tutkunları için.

IED Video Oyunları Diploması

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste İspanya Madrid

IED Video Oyunları Diploması, etkileşimli içerik endüstrisindeki profesyonel başarılarını garanti etmek için öğrencilere hem teknik hem de yaratıcı ve video oyunu ile ilgili gerekli bilgi ve becerileri sağlar. Sürekli inovasyonda giderek daha güçlü bir endüstriyel ve ekonomik güç.

3D Animasyon Diploma | Oyun, Film

Centre for Arts and Technology
Kampüs Tam zamanlı 24 aylar Eylül 2020 Kanada Kelowna

Her zaman yaratıcıydınız ve teknolojideki son trendlerin nabzını tuttunuz. Video oyunları bir takıntıdan ibarettir ve bir takım elbise ve kravat gerektiren bir kariyer, aklında olan şey değildir. Bir sonraki gişe rekorları kıran oyunda ya da animasyonlu bir ortamda yetenekli meslektaşlardan oluşan bir takımla çalışmak, yakın gelecekte kendinizi görebileceğiniz yerdir. Hayallerinizi hayata geçirme zamanı.

Animasyon için 3D Modelleme Diploması

LaSalle College Vancouver
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 yıl Ocak 2020 Kanada Vancouver

Animasyon İçin 3D Modelleme

Oyun Sanatında Diploma

LaSalle College Vancouver
Kampüs Tam zamanlı Ocak 2020 Kanada Vancouver

Oyun Sanatı

Görsel Diploması

LaSalle College Vancouver
Kampüs Tam zamanlı Ocak 2020 Kanada Vancouver

Video oyun programcıları, oyun yaratmanın teknik yönleri konusunda iyi bilgilendirilmelidir. Temel oyun motoru alt sistemlerini oluşturabilmeli, sanat varlıklarını bütünleştirebilmeli ve oyun tasarımcılarının amacını işlevsel oyun yazılımına çevirebilmelidir. Oyun programcısının beceri seti, bireysel bir oyun projesinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için oyun kodu, komut dosyaları ve araçları oluşturma ve özelleştirme becerisini içerir.

Video Oyunu Tasarım ve Geliştirme Diploması

Toronto Film School
Kampüs Tam zamanlı 18 aylar Ekim 2019 Kanada Toronto

Video oyun endüstrisinden sonra modellenen ekip ortamlarında, prestijli dünyanın en iyilerinden biri olarak listelenen Video Oyun Tasarım ve Geliştirme Diploması ile mobil, PC, web ve konsol için tüm video oyun tasarım ve programlarını keşfedeceksiniz Princeton İnceleme. Konseptten üretime, oyun oluşturma sürecinin tamamını programlama, oyun tasarımı, arayüz geliştirme, prodüksiyon, ses ve ses ile iş planları ve ticari stratejiler gibi çeşitli rollerde öğreneceksiniz.

Video Oyunu Tasarım ve Animasyon Diploması

Toronto Film School
Kampüs Tam zamanlı 18 aylar Ekim 2019 Kanada Toronto

Konseptten geliştirmeye, prestijli Princeton Review tarafından dünyanın en iyilerinden biri olarak listelenen Video Oyunu Tasarım ve Animasyon Diplomasında 2B ve 3B oyun üretim sürecini keşfedeceksiniz. Video oyun endüstrisinin ortak çalışma ortamlarına göre modellenmiş, Video Oyun Tasarımı ve Geliştirme programcılarının yanı sıra akran sanatçılarla oyunlar tasarlayacak ve üreteceksiniz. Sanat ve animasyon yaratmayı, ses efekti ve müziği oluşturmayı, prodüksiyon ve iş planları geliştirmeyi öğreneceksiniz.

Video Oyunu Sanatında Diploma

Sault College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2020 Kanada Sault Ste. Marie

Bu 2 yıllık program yapısı, sanat eserlerini ve üretimlerini vurgulayan dengeli bir program sunar. İlk dönemlerde, geleneksel sanat becerilerinin tanınmasında, geleneksel sanatlara özel önem verilir.

Konsept Sanat Diploması: Animasyon

Max the Mutt College of Animation, Art & Design
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Eylül 2020 Kanada Toronto

Konsept Sanat Diploması Programı, video oyunu ve animasyon endüstrilerinin ihtiyaç duyduğu artan yeterlilik seviyesini karşılamak için geliştirilmiştir. Bu program, büyük video oyun üreticilerinin ve animasyon şirketlerinin önerileri ve portföy gereksinimlerine dayanan titiz, derinlemesine bir müfredat sunuyor.