Filter
Diploma
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Peyzaj Mimarlığı Top Diplomalar

Lise ve kolej veya lisans ve lisansüstü okul arasında kazanılan diplomalar, yeni beceriler öğrenmeye ve kazanmaya devam etmenin faydalı bir yoludur. Diplomalar genellikle sadece birkaç yıl eğitim alıyor.

Peyzaj mimarlığında diploma nedir? Yeşil parmaklı ve bahçeye ilgi duyan biri, bu programlara bakmak isteyebilir; çünkü çoğu dış mekan sahnelerinin ve bitkilerin düzenini öğrenmeyi gerektirir. Bu programlardaki dersler, tamamen yeni manzaraların nasıl oluşturulacağını ya da iyi bakılmayan eskileri yeniden canlandırmayı öğretebilir. Bu alanları tasarlamak için, öğrencilerin genellikle zihinsel görüntülerini hayata geçirmeleri ve söz konusu bahçeye veya manzaraya geçmeden önce bunları mükemmelleştirmek için dijital programların nasıl kullanılacağı öğretilir.

Peyzaj mimarlığında bir diploma ile, her şeyin daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Öğrenciler ayrıca kendi bahçelerini ve bahçelerini geliştirebilme, ayrıca bitkiler hakkında daha fazla bilgi edinme ve uzun süre onlar için nasıl bakım yapabileceklerini de kazanabilirler.

Peyzaj mimarlığında bir diploma kazanmak, finansal gereksinimlere göre değişebilir. Öğrencilerin nereye gittikleri ve ne kadar süre çalıştıkları, fark yaratan ana faktörlerdir. Programlar dünyanın dört bir yanında mevcuttur ve tamamlanması yarım yıldan üç yıla kadar sürebilir.

Peyzaj mimarlığı olmak, peyzaj mimarlığında diploma alırken düşündüğü en önemli kariyeridir. Bu, açık havada olmak, bitkileri yerleştirmek ve dekor ve süs eşyaları gibi diğer görsel bileşenleri ayarlamakla ilgilidir. Bununla birlikte, tasarım bilgisi ayrıca birisinin bir tasarımcı ya da müdür olması, bahçe ya da diğer dış mekan manzaralarını görsel olarak bir araya getirmesidir. Öğrenciler ayrıca kendi peyzaj işlerini kurmayı düşünerek sürecin her aşamasında yardımcı olabilirler.

Dünya genelinde, peyzaj mimarlığında bir diplomaya ulaşmak için birçok seçenek bulunmaktadır. Günümüzde birçok üniversite yarı zamanlı ve tam zamanlı seçenekler ile birlikte çevrimiçi kurslar sunmaktadır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Peyzaj Mimarlığı

National Design Academy

ÇALIŞMA ESNEK ONLINE, AYLIK 61,88 £ DAN DERS ÜCRETLERİ FİNANSMAN İLE Sübvansiyonlu. YILIN HER ZAMAN bu uzaktan öğrenme Seviye 3 Diploması ile, kariyerinde içine Bahçe Tas ... [+]

ÇALIŞMA ESNEK ONLINE, AYLIK 61,88 £ DAN DERS ÜCRETLERİ FİNANSMAN İLE Sübvansiyonlu.

Bu uzaktan eğitim Seviye 3 Diploması ile, kariyerinde içine Bahçe Tasarımı hobi çevirin. Arkadaşlarınızın genellikle bahçe tasarımı yardım etmenizi rica Eğer bahçe programlarında ve dergilerde 'bağımlısı' eğer, o zaman bu sizin için bir derstir!

Bahçe sık sık, özellikle yaz aylarında, ev bir uzantısı olarak kabul edilir. Sonuç olarak, Ulusal Tasarım Akademisi bir açık alan tasarımı için gerekli becerileri öğrenmek için fırsat öğrencilere sağlar Bahçe Tasarım alanında diploma vermektedir. Tabii gibi çeşitli konuları kapsamaktadır: - Bahçe Tasarımı, Bahçe Tasarımcı Sunum Teknikleri rolünün arka plan ve tarihinin Bahçe Tasarımı Sert peyzaj malzemeleri Mobilya & Özelliklerini Kullanma Bahçe Tasarımı Bahçe Tasarımı Seçme bitki türleri için bitkiler Anlama bileşenleri Bahçe Tasarımı için bir bahçe tasarımı Profesyonel Uygulama Bahçe Tasarımı Diploma kendi bahçe için profesyonel bir tasarım uygulamak isteyen öğrenciler için idealdir nihai proje üreten, bilgi ve beceri ya da kendi küçük işini kurmak isteyen öğrenciler için geliştirilmiş olan veya Bahçe Tasarımı alanında kariyer yapmaya. Öğrenciler ayrıca AIM Awards tarafından akredite Profesyonel Garden Tasarım Seviye 3 Diploma, ve Mesleki Bahçe Tasarımı Ulusal Tasarım Diploması alacaksınız 10 kurs birimlerinin başarıyla tamamlayan açık yaşam için BA (Hons) Tasarım üzerine devam edebilirsiniz; Bu ders, ulusal olarak tanınan yeterlik adrestir.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
10 - 12 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
The Design Ecademy - Online Design Courses

Akredite Peyzaj Tasarımı kursu - Tam BA potansiyeli olan 2 yılda Peyzaj Tasarımı yeterliliği kazanın. Çevrimiçi kurslar, deneyim veya nitelik gerektirmez ... [+]

Peyzaj Tasarımcısı olarak kariyer yapmak konusunda ciddiysen ve özel ve ticari peyzajlar tasarlamak istiyorsan, bu mükemmel Peyzaj Tasarımı Kursu.

Bu Peyzaj Tasarımı Kursu, sizi hem özel hem de ticari peyzaj tasarımı hizmetleri sunmaya hak kazanan uluslararası kabul görmüş bir ödüldür. Peyzaj Tasarımı Kursunda yer alan bu HND, tasarımda ileri dikim tekniklerine bakacak

Peyzaj Tasarımı Kursunda HND'imiz, Profesyonel Peyzaj Tasarımı Birliklerine katılmanızı sağlayacak ve lisansın gerekli olduğu çoğu eğitim gereksinimlerini karşılayacak uluslararası kabul görmüş bir ödüldür (240 UK Üniversite kredisi / 64 ABD Dönem kredisi). Bu, kendi başına değerli bir yeterliliktir (Vakıf / Önlisans derecesine eşdeğer) ve ayrıca bir yıllık “kontör” kursu ile tam bir BA (Hons) Derecesi de alabilirsiniz. Daha önce hiçbir deneyim veya nitelik olmadan bugün başlayabilirsiniz.... [-]

Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
36 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku