Akademikprogramlar.com

Hepsini İncele Diploma Programları içinde Sanat Birleşik Krallık'ta

Diploma programları bir öğrencinin belirli bir konuda bir ya da iki yıl eğitim alabilme yeteneğini göstermektedir. Diploma programına birçok farklı kolejde ve teknik okulda katılabilirsiniz. Diploma, genellikle yüksek öğrenime devam etmenize ve / veya uzmanlık alanınızda iş bulmanıza fırsat sağlayacaktır.

Sanat çalışmaları, tarih, dil ve kültürü de içererek sanat performanslarının incelenmesini içeren akademik bir alandır. Öğrencilerin fotoğrafçılık, müzik, resim gibi belirli alanlarda eğitim almaları da mümkündür.

İngiltere Eğitim farklı hükümetlerin altında ayrı sistem olan İngiltere ülkelerinin her biri ile bir intikal konudur: Birleşik Krallık Hükümeti İngiltere sorumludur, ve İskoç Hükümeti, Galler Hükümeti ve Kuzey İrlanda Yönetim İskoçya sorumludur sırasıyla Galler ve Kuzey İrlanda,.

Diploma içinde Sanat Birleşik Krallık'ta

3 Sonuçlar Sanat, Birleşik Krallık Filter

Sanat ve tasarım düzeyinde 4 BES Faaliyet vakıf diploma - moda yolu

Kensington and Chelsea College
Kampüs Tam zamanlı 35 hafta Bilgi iste Birleşik Krallık Londra

Bu zorlu ve heyecan verici bir yıllık kurs son derece rekabetçi derece kursları uygulamak için sizi hazırlayacaktır. son moda veya tekstil projede ardından kişisel yolu gelişimini sanat ve tasarım uygulama, moda ve tekstil uygulamaları ve: Ders üç bölümden, sizin öğrenme ve deneyim üzerine her binada yapılandırılmıştır.

UAL L4 Sanatta Diploma Diploması

Cambridge School of Visual & Performing Arts
Kampüs 3 dönem Ağustos 2020 Birleşik Krallık Cambridge

Sanat eğitimi için üniversiteye ilerlemek istiyorsanız bu kurs temeldir.

UAL L3 Sanatta Diploma Genişletilmiş

Cambridge School of Visual & Performing Arts
Kampüs 2 yıl Ağustos 2020 Birleşik Krallık Cambridge

Sanat alanında kariyer yapmak istiyorsanız