ACADEMICCOURSES

Taş Oymacılığı Top Diploma Programları

Bir diploma programı, genellikle, teknik endüstri veya eğitim disiplininde yoğun eğitim veren kısa bir müfredat programıdır. Öğrenciler, bir sınıf ortamında çalışma alanıyla ilgili bilgi edinebilir, ayrıca sektörde çalışmak için gerekli becerileri kazanabilirler.

Taş oymacılığı diploması nedir? Taş oymacılığı binyıl boyunca yapılmış bir sanattır. Modern yapı malzemeleri karşısında bile taş oymacılığı günümüzde birçok projede kullanılan önemli bir ticaret kalır. Taş oymacılığı diploması için heykelcikler arasında heykel, mimari taş işçiliği ve taş yazı bulunmaktadır. Taş oymacılığı programları tipik olarak modern elektrikli el aletlerinin ve geleneksel el aletlerinin kullanımını, kaba şekillendirme, oyma ve pansuman için gerekli teknikleri ve oymada kullanılan farklı taşların özelliklerini kapsar.

Program mezunları genellikle bir taş oyma sektöründe bir pozisyon elde etmek için gerekli bilgi ve belgelere sahiptir.Taş oyma becerileri, ilgili sanat veya zanaat alanlarına da dönüşebilir.

Uluslararası seçenekler genellikle diploma programınız için mevcuttur, çünkü eğitim, yaşam masrafları ve diğer mali konular için standart bir fiyat vermek imkansızdır. Okuldaki kayıt bölümüne başvurarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Genel olarak, taş oymacılığı diplomasıyla mezuniyet, taş oymacılığı ile doğrudan bağlantılı bir endüstriye girme konusuna ilgi duyan insanlar için saklıdır. Bu türden bir programın, mimarlık veya sanatta derece almak isteyen bir kişi için yararlı bir tanıtım olabileceği de belirtilmelidir. Alanındaki kariyer, heykel, harf ve mimarlık, inşaat ve inşaat mühendisliği için duvarcılık içerir.

Taş oymacılığı dünyanın her yerinde kullanılan bir endüstridir, bu nedenle birçok farklı ülkede diploma programları bulmak genellikle mümkündür.Uzaktan öğretim modülleri genellikle mevcut değildir, ancak yarı zamanlı bir seçenek bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuyla iletişime geçin.

2 Sonuçlar Taş Oymacılığı Filter

Diploma mimari taş oymacılığı

City & Guilds of London Art School
Diploma
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs

Londra Sanat Okulu City & Guilds Taş Oymacılığı ve Woodcarving İngiltere'nin tek Diploma ve Lisansüstü Diploma sunmaktan gurur duyar. Sanat Okulu bu 1879 yılında kurulduğu ...

Devamını oku

Lisansüstü diploma tarihi oyma

City & Guilds of London Art School
Lisansüstü Diploması
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
2&nbsp;-&nbsp;3 yıl
Ingilizce
Kampüs

Londra Sanat Okulu City & Guilds Taş Oymacılığı veya Woodcarving ya uzmanlaşmış, İngiltere'nin tek Tarihi Oyma Yüksek Lisans Diploması sunmaktan gurur duyar. Bizim Yüksek ...

Devamını oku