Akademikprogramlar.com

Top Uzaktan Eğitim Diplomalar içinde Tasarım Çalışmaları 2019/2020

Diploma, bir öğrencinin belirli bir alanda, konuda veya disiplinde başarıyla eğitimini tamamladığını göstermektedir. Diplomalar genelde akademik kurumlar tarafından verilmektedir ve belirli bir alanda yeterlilik alındığını göstermektedir.

Tasarım birçok uygulama içeren özel bir disiplindir. Bir nesneyi veya süreci yapılandırmak, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için anahtardır. Benzersiz düşünme, araştırma, analiz ve problem çözme, kurumsal, eğitim, kamu ve kar amacı gütmeyen çevrelerde ürün geliştirmek için kullanılmaktadır.  

Uzaktan eğitim ya da uzaktan eğitim kampüs fiziksel olarak mevcut olmayan öğrencilere, genellikle bireysel olarak, eğitim ve öğretim sunan bir yoludur.

Uzaktan Eğitim Diploma içinde Tasarım Çalışmaları

13 Sonuçlar Tasarım Çalışmaları, Uzaktan Eğitim Filter

Öğretim Tasarımında Diploma

Universidad UNIACC
e-Öğrenme Tam zamanlı 2 dönem Bilgi iste Şili Santiago

Mezun, öğretim tasarımı süreçleri gerektiren eğitim projelerinin liderliğini ele alabilecektir. Bu nedenle, eğitim modellerinin seçimini, öğrenme stratejilerinin seçimini, öğrenme kaynaklarının belirlenmesini ve sanal ortamlarda öğrenme deneyimlerinin tasarlanması için değerlendirme mekanizmalarının uygulanmasını temel alan kapasitelere sahip olacaktır.

Konut iç tasarım Diploma

MADIN USAL
e-Öğrenme Yarı zamanlı 3 aylar Eylül 2019 İspanya Salamanca

iç tasarım iç projeler geliştirmelerini sağlamaktır Modulo_diploma.

Ticari iç tasarım derecesi

MADIN USAL
e-Öğrenme Yarı zamanlı 3 aylar Eylül 2019 İspanya Salamanca

iç tasarım projeleri Sergi ve pencere giyinme geliştirmelerini sağlamaktır Modulo_diploma.

Tasarım diploması tarihi yerleri

MADIN USAL
e-Öğrenme Yarı zamanlı Eylül 2019 İspanya Salamanca

Ancak malzeme sosyo-kültürel ve tarihsel ön yaşamlardan kısıtları dikkate yaşadığı çevre ve ekonomik motorunun rejenerasyon için bir araç olarak tasarım kullanarak en iç tasarım Modulo_diploma tarihsel bakış.

Grafik Tasarım Ulusal Yüksek Diploma (HND)

The Open Design School
e-Öğrenme Yarı zamanlı 24 aylar Açık Kayıt Fransa Paris

grafik tasarım mesleği önemli ölçüde değişti. baskı ile ilgili bir disiplin içinde, dijital teknolojilerin heyecan verici yeni olasılıklar içerir.

Web tasarım diploması

ALISON
e-Öğrenme Yarı zamanlı 10 - 12 saat İrlanda Galway

Web Tasarım Alison ücretsiz online Diploma kendi web sitesi geliştirme ile ilgilenen herkes için idealdir ama bunu yapmak için beceri ya da bilgi yoktu. Bu kapsamlı, kolay-anlamak kurs web geliştirme araçları ve teknikleri anlayış geliştirmek olacaktır acemi ve orta web tasarımcısı hem amaçlanmıştır.

Profesyonel perde yapımı ve yumuşak mobilyalar (ödül amaç) diploma

National Design Academy
e-Öğrenme Yarı zamanlı 10 - 12 aylar Eylül 2019 Birleşik Arap Emirlikleri Dubai

ÇALIŞMA ESNEK ONLINE, AYLIK 61,88 £ DAN DERS ÜCRETLERİ FİNANSMAN İLE Sübvansiyonlu. YILIN HER ZAMAN BAŞLANGIÇ. Kendi ev, aile ve arkadaşlar için perdeleri yapıyor musunuz? Onlar kendi perde dikimi iş başlatmak için teşvik musunuz? Eğer bir kariyer değişikliği seviyorum ama nitelikleri yoksun misiniz? Bir dereceye üzerine bir giriş olarak bu dersi kullanmak ister misiniz?

Profesyonel İç Mimarlık Diploması (AIM Ödülleri)

National Design Academy
e-Öğrenme Yarı zamanlı 10 - 12 aylar Eylül 2019 Birleşik Arap Emirlikleri Dubai

Mesleki İç Mimarlık Diploması, daha önce herhangi bir vasıf gerektirmeden, konuya muhteşem bir giriş imkanı sağlıyor. NDA Diploma kursları çevrimiçi veya In-Studio olarak incelenir ve tamamen İngiliz hükümeti tarafından akredite edilir ve tüm dünyada tanınır. Diploma kursumuz hakkındaki tüm bilgiler için https: // www. NDA .ac.uk / eğitim / kurslar / diploma

Adobe Lightroom'da Diploma

Shaw Academy
e-Öğrenme Yarı zamanlı 4 hafta Açık Kayıt İrlanda Ireland Online

Fotoğraflarımızda doğru pozlamayı, kompozisyonu ve özneyi elde etmek için elimizden gelen her şeyi yapıyor olmamıza rağmen, bazen görüntü düzenlemeden görüntülerimize bir adım daha ilerlememiz gerekiyor. Kişisel veya mesleki nedenlerle olsun, bu derste Adobe Lightroom'u kullanmanız için gerekli olan becerileri öğreneceksiniz.

Grafik tasarım ve masaüstü yayıncılık yönetici diploma

International Career Institute
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Açık Kayıt Birleşik Krallık London

Grafik Tasarım ve Masaüstü Yayıncılık kariyer tasarımı için bir göz olan bireyler için çok heyecan verici olabilir. Bu ön plana teknik yetenek ve yaratıcı kahramanlık getiriyor. Tabii kaydol ve aşağıdaki modülleri tamamlayın:

Peyzaj Tasarımı - HND / Önlisans Dersi (Çevrimiçi)

The Design Ecademy - Online Design Courses
e-Öğrenme

Akredite Peyzaj Tasarımı kursu - Tam BA potansiyeli olan 2 yılda Peyzaj Tasarımı yeterliliği kazanın. Çevrimiçi kurslar, deneyim veya nitelik gerektirmez

Diploma İç Mekan Tasarımı ve Mimarisi

The Design Ecademy - Online Design Courses
e-Öğrenme

Akredite İç Mekan Tasarımı Kursları - 2 yılda İç Mekan Tasarımcısı olabilirsiniz

Grafik Tasarım ve İnteraktif Medya Diploması Çevrimiçi

Toronto Film School
e-Öğrenme Yarı zamanlı 24 aylar Ekim 2019 Kanada Toronto

Çevrimiçi ve yarı zamanlı çalışmanın esnekliği ve rahatlığıyla, Grafik Tasarım ve İnteraktif Medya Diploması, baskı, dijital ve hareketli grafikler arasında çekici görsel çözümler oluşturmak için gereken becerileri öğretecektir. Yaratıcı özetlerle çalışacak ve mizanpajınızı, editoryal, sanat yönetmenliği ve ambalajlama becerilerinizi geliştirirken iletişim, pazarlama ve markalaşma gibi birçok tasarım platformunu keşfedeceksiniz. Program boyunca, çok yönlü bir portföy oluşturacak ve kariyerinizi tasarımda ortaya çıkarmak için gereken yaratıcı, teknik ve ticari becerileri öğreneceksiniz.