Filter
Diploma
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Uygulamalı Sanatlar Top Kurs Eğitimleri

Diplomalara genellikle bir yardımcı ya da lisans derecesine alternatif olarak verilir. Diplomalar genellikle sertifikalardan daha derintir. Bu tür bir eğitim lisans derecesinden daha hızlı tamamlanabilir, çünkü generaller gerekli değildir.

Uygulamalı sanatlardaki diploma nedir? Uygulamalı sanatlardaki bir diploma programı genellikle tasarım ve sanatın güncel ve tarihsel bağlamı üzerine odaklanmaktadır. Öğrenciler seçtikleri bir sanat türü üretmede en çok yardımcı olan teknikler ve süreçler hakkında bilgi sahibi olabilirler. Almanız gereken kesin dersler okuduğunuz sanata bağlı olabilir. Sınıflara örnek olarak grafik tasarım, natürmort fotoğrafçılığı, doğa ve obje çizimi, etkileşimli tasarım, hareketli grafikler, kompozisyon ilkeleri ve sanatın çeşitli medyalara uygulanması sayılabilir.

Bu ders, öğrencilere sanat endüstrisinde başarılı bir kariyer için gerekli bilgi ve becerileri kazandırdığı için faydalıdır.Diploma programı, öğrencilere sanatsal niş bulmalarında yardımcı olabilir, bu da onlara daha fazla iş imkânı sağlayabilir.

Bir diplomanın maliyetini belirlemek zor olabilir, çünkü bir üniversiteden diğerine büyük farklılık gösterebilir. Kurs süresi, çalışma seviyesi ve okulun bulunduğu yer, ne kadar ödediğinizi etkileyebilir. Potansiyel maliyetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için katılmak istediğiniz üniversiteyle konuşabilirsiniz.

Uygulamalı sanatlarda diploma programını tamamlayan bir öğrenci için birçok iş olanakları bulunmaktadır. Örneğin, bir yazar olmak, sanatçı, reklam tasarımcısı, sanat stüdyosu müdürü veya mezuniyet sonrası tasarımcı belirlemek için hazır olabilirsiniz. Çoğu öğrenci uygulamalı sanat dünyasına küçük işletmeler, pazarlama, müzeler ve sanat galerileri ile girmektedir. Bir diploma çok fazla fırsatta bulunabilirken, diğer eğitiminiz ve önceki iş tecrübeniz de elde edebileceğiniz işte rol oynayabilir.

Biraz araştırma yapmak, çıkarlarınıza uygun bir program bulmanıza yardımcı olabilir. Bundan sonra, başvurmanız gerekiyor. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az

3 Sonuçlar Uygulamalı Sanatlar

Florence Classical Arts Academy

Bu üç yıllık dersi alan öğrencilere Görsel Sanatlar alanında özel bir kurumsal diploma verilecek. Kurs, Görsel Sanatlarda kariyer yapmak isteyen öğrenciler için tasarland ... [+]

Bu üç yıllık dersi alan öğrencilere Görsel Sanatlar alanında özel bir kurumsal diploma verilecek. Kurs, Görsel Sanatlarda kariyer yapmak isteyen öğrenciler için tasarlandı. Kurs, çizim, resim, kompozisyon, perspektif, anatomi, renk bilimi ve eskiz çalışmaları da dahil olmak üzere öğrencilere çeşitli yetenekler sunmaktadır.

[-]
İtalya Floransa
Ekim 2019
Ingilizce,Rusça
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
National Design Academy

ÇALIŞMA ESNEK ONLINE, AYLIK 61,88 £ DAN DERS ÜCRETLERİ FİNANSMAN İLE Sübvansiyonlu. YILIN HER ZAMAN BAŞLANGIÇ. Kendi ev, aile ve arkadaşlar için perdeleri yapıyor musunuz ... [+]

ÇALIŞMA ESNEK ONLINE, AYLIK 61,88 £ DAN DERS ÜCRETLERİ FİNANSMAN İLE Sübvansiyonlu.

Kendi ev, aile ve arkadaşlar için perdeleri yapıyor musunuz? Onlar kendi perde dikimi iş başlatmak için teşvik musunuz? Eğer bir kariyer değişikliği seviyorum ama nitelikleri yoksun misiniz? Bir dereceye üzerine bir giriş olarak bu dersi kullanmak ister misiniz?

... o zaman bu sizin için bir derstir!

Bir ders - çalışmak için iki yol; uzaktan eğitim ev çalışmadan veya akademisinde stüdyoda seçim (tarihleri ​​için web sitemizi bakınız).

Hiçbir önceki nitelikler Bu ders için gerekli olan; Sadece temel dikiş becerilerine ihtiyaç ve temel, çizgisiz perde nasıl bilecek. ... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
10 - 12 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
London School of Mosaic

Diploma dersi, mozaik yapımı, tarihi ve potansiyeli hakkında geniş bir bilgi birikimine sahip sanat öğrencileri için tasarımın temel unsurlarını ve mozaik yapımını kapsay ... [+]

Öğrenme Amaçları ve Çıktıları

Diploma dersi, mozaik yapımı, tarihi ve potansiyeli hakkında geniş bir bilgi birikimine sahip sanat öğrencileri için tasarımın temel unsurlarını ve mozaik yapımını kapsayan bir yıllık bir seçenektir.

Ders içeriği

Mozaik Üretimi: Teknikleri ve Uygulaması Araçlara, tekniklere ve materyallere giriş; yüzeyleri ve yüzeyleri incelemek; Dönem 1 Mermer ile çekiç ve hardie ile çalışan Roma Mozaikleri; Dönem 2 Bizans Dönemi Mozaik ile çalışan çekiç ve hardie ile çalışmak; diğer standart mozaik malzemeler ve pense ile çalışmak; Dönem 3 Bireysel proje, çerçeve oluşturma, belgeleme ve pazarlama çalışması (60 kredi)... [-]

Birleşik Krallık Londra
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku