ACADEMICCOURSES

Diplomalar içinde Yaşam Bilimleri Fransa'da

Diplomalar teknik okullar veya kolejlerde eğitim tamamlamış olanlara verilmektedir. Diploma alabilmek için belirli alanda eğitim almanız gerekmektedir. Çoğu öğrenci diploma programını tamamladıktan sonra daha iyi işlere başlamaktadırlar ya da yüksek öğrenime devam etmektedirler.

Biyoloji ve yaşam bilimleri, beden ve onunla ilişkili tüm fonksiyonlar üzerinde araştırma yapan bir bilim alanıdır. Öğrenciler, anatomi, fizyoloji, genetik, immünoloji ve toksikoloji gibi dersler almayı tercih edebilirler.

Fransa vatandaşlarına değil, aynı zamanda yabancılar değil sadece mükemmel bir yüksek öğretim sistemi sunuyor. Ülkenin 'ın dinamik kültürünün yabancı öğrenciler ve uluslararası kurs takip ilgilenenler çekiyor. Fransa bilimsel ve teknolojik yenilik bir geleneğe sahiptir. Bu bilim adamları tam olarak yaratıcılıklarını kullanmak sağlar.

Diploma Programı içinde Yaşam Bilimleri Fransa'da

2 Sonuçlar Yaşam Bilimleri, Fransa Filter

Mutfak Sanatları Uzman Diploması

Ecole Ducasse - Paris Campus
Diploma
Ara 2020
<
Tam zamanlı
<
6 aylar
Ingilizce
Kampüs

2/3 yıllık deneyime sahip profesyoneller veya Mutfak Diploması olan profesyoneller için. Profesyonel mutfakta her uzmanlık alanında en yüksek uzmanlık seviyesine ulaşın. Yoğun ...

Devamını oku

Ahşap ve Biyo Tabanlı Malzeme Bilimi ve Teknolojisi Mühendisi

Ecole Superieure Du Bois
Lisansüstü Diploması
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
15 May 2020
Fransızca
Kampüs

ESB'de eğitilmiş mühendisler ahşap ve diğer biyo bazlı malzemeleri yenilikçi bir şekilde kullanabilirler. Bilimsel ve teknik bilgiye hakim olur, ekipleri yönetir ve projeleri ...

Devamını oku