Filter
Diploma
Okyanusya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Okyanusya Yaşam Bilimleri Diplomalar Karşılaştır 2019/2020

Diploma, belirli bir alanda eğitim programını tamamlamış olan öğrencilere verilmektedir. Diploma programlarını tamamlamak bir ya da iki yıl sürmektedir. Teknik okullar ve kolejler uzmanlık alanlarında diploma programları sunmaktadırlar.

Biyoloji ve yaşam bilimleri, kimyasal, fiziksel ve jeolojik gibi farklı süreçlerin, canlı organizmaların dünyadaki etkileşimini nasıl şekillendirdiğini araştıran bir bilim alanıdır. Sınıflar ekoloji, fizyoloji, ve evrim konularını içerebilir.

Eğer Okyanusya eğitim istiyor musunuz? Okyanusya talep çalışmada bölgelerdeki en iki: Avustralya ve Yeni Zelanda, birlikte nadir ve çok farklı çalışma macera sunuyor hem de.

Okyanusya Yaşam Bilimleri Kurs Eğitimleri Hepsini İncele 2019/2020

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Yaşam Bilimleri, Okyanusya

Melbourne Polytechnic

Bahçe Bitkileri Diploması'nda iyi aranan bir nitelik kazanarak yeşil her şeye olan ilginizi artırın. Tesis uygunluğu, sağlık ve tasarım konularında tavsiyede bulunanlarda ... [+]

Bahçe Bitkileri Diploması'nda iyi aranan bir nitelik kazanarak yeşil her şeye olan ilginizi artırın. Tesis uygunluğu, sağlık ve tasarım konularında tavsiyede bulunanlardan biri olun ve bu sürekli değişen ve dinamik sektörün ihtiyaç duyduğu uzman olun - ödüllendirici bir kariyer bekliyor.

Uzmanlaşmış bir kariyere sahip bir Bahçıvan olun

Bahçecilik, çevremizi korumak ve gelecek nesiller için bitki örtüsünü korumak için giderek daha hayati bir rol oynamaktadır.

Bahçe Bitkileri programımız çok çeşitli olup peyzaj inşaatı ve tasarımı, yerel yönetim, sözleşmeli bakım, danışmanlık hizmetleri, botanik bahçeleri ve bahçe işletmeleri gibi bir dizi sektöre girmeyi kolaylaştırmaktadır.... [-]

Avustralya Melbourne
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Melbourne Polytechnic

Melbourne Polytechnic 'in Tarım Diploması ile, Avustralya çapında talep gören uzman bilgi ve becerileri ön planda olacaksınız. Hayvancılık, toprak sağlığı ve sürdürülebil ... [+]

Melbourne Polytechnic 'in Tarım Diploması ile, Avustralya çapında talep gören uzman bilgi ve becerileri ön planda olacaksınız. Hayvancılık, toprak sağlığı ve sürdürülebilir tarım ve iklim risk yönetimi refahı ve hayvancılık konusunda artan endişe ile Tarım, ödüllendirici bir kariyer sağlayacak dinamik bir endüstridir.

İstihdam beklentilerinizi güçlendirin

Tarım Diploması ile Victoria ve ülke çapında çeşitli işletmelerde kullanabileceğiniz uzman, profesyonel beceri ve bilgi kazanacaksınız. Birçok farklı tarım uygulamasının ardındaki mantığı öğrenin, mera ve toprak sağlığının çiftlik hayvanları üretimi için neden hayati önem taşıdığını ve çiftçiliğin verimliliğini arttırmaya yönelik uygulamaları tanımlayabileceğini öğrenin.... [-]

Avustralya Melbourne
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku