ACADEMICCOURSES

Okyanusya'da Yaşam Bilimleri Diplomalar Karşılaştır 2020

Diploma, belirli bir alanda eğitim programını tamamlamış olan öğrencilere verilmektedir. Diploma programlarını tamamlamak bir ya da iki yıl sürmektedir. Teknik okullar ve kolejler uzmanlık alanlarında diploma programları sunmaktadırlar.

Biyoloji ve yaşam bilimleri, kimyasal, fiziksel ve jeolojik gibi farklı süreçlerin, canlı organizmaların dünyadaki etkileşimini nasıl şekillendirdiğini araştıran bir bilim alanıdır. Sınıflar ekoloji, fizyoloji, ve evrim konularını içerebilir.

Eğer Okyanusya eğitim istiyor musunuz? Okyanusya talep çalışmada bölgelerdeki en iki: Avustralya ve Yeni Zelanda, birlikte nadir ve çok farklı çalışma macera sunuyor hem de.

Okyanusya'da Yaşam Bilimleri Kurs Eğitimleri Hepsini İncele 2020

2 Sonuçlar Yaşam Bilimleri, Okyanusya Filter

Tarım Diploması

Melbourne Polytechnic
Diploma
<
Tam zamanlı
<
18 aylar
Ingilizce
Kampüs

Melbourne Polytechnic 'in Tarım Diploması ile, Avustralya çapında talep gören uzman bilgi ve becerileri ön planda olacaksınız. Hayvancılık, toprak sağlığı ve sürdürülebilir ta ...

Devamını oku

Bahçe Bitkileri Diploması

Melbourne Polytechnic
Diploma
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Ingilizce
Kampüs

Bahçe Bitkileri Diploması'nda iyi aranan bir nitelik kazanarak yeşil her şeye olan ilginizi artırın. Tesis uygunluğu, sağlık ve tasarım konularında tavsiyede bulunanlardan bir ...

Devamını oku